Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / UEDAŞ'tan Bursaspor'a destek
UEDAŞ'tan Bursaspor'a destek  17.5.2016
UEDAŞ'tan Bursaspor'a destek

Şehrimizin önemli bir dinamiği olan Bursaspor’a desteğimiz bu yıl da sürüyor. Sponsorluk kapsamında takımın yeni stadyumu Timsah Arena’dan 2 yıllığına satın alınan loca Genel Müdürümüzün katıldığı basın toplantısıyla imza altına alındı.
Özlüce Tesisleri’nde UEDAŞ ile Bursaspor arasında düzenlenen imza töreninde konuşan Başkan Ali Ay, sponsorluk anlaşmasıyla ilgili yapılan işbirliğinden duyduğu memnuniyeti belirterek, “Bugün bize gurur veren bir işbirliğini başlatmak için buradayız. Kendilerine bize sundukları destek için teşekkür ederim. UEDAŞ’ın bu davranışı sanayici arkadaşlarıma örnek olsun” diye konuştu.

Efe; “Bursaspor’u desteklemekten gurur duyuyoruz”

Genel Müdürümüz Mesut Efe ise, Bursa’nın iki kent dinamiğinin UEDAŞ ve Bursaspor olduğunu belirterek, “Takımımızın geçmişte olduğu gibi yeni sevinçler yaşatması adına destek vermekten onur duyuyor ve Bursaspor’la gurur duyuyoruz.. Bursa’ya hizmet etmekten ve Bursaspor’u desteklemekten dolayı çok mutluyuz. UEDAŞ olarak locamızla yeni stadımızda yerimizi alıyoruz. İnşallah yeni başarılarını şahitlik ediyor olacağız. Şehrin diğer markalarını da bize komşu olmaya davet ediyoruz. Bu takım bu şehrin, bu şehir hepimizin. El birliği ile daha iyi yerlere taşımalıyız. Yaptığımız anlaşmanın hayırlı olmasını diler, başkanımıza ve yönetimine yoğun çabalarından dolayı çok teşekkür ederim. Her şey Bursa ve Bursaspor için” ifadelerini kullandı.

Daha sonra Başkan Ali Ay ve Mesut Efe loca sözleşmesini birlikte imzaladılar. Başkan Ali Ay, Mesut Efe’ye Yeşil Beyaz Devrim kitabından hediye etti.

   
Haberler
Haberler

Elektrik kesintilerine hızlı çözüm üreten sistem


UEDAŞ, SCADA sistemi ile elektrik kesintilerine uzaktan anında müdahale edebiliyor. Bu sayede elektrik kesintileri 5-10 saniye içerisinde giderilirken, kesinti süreleri de azalarak müşteri memnuniyetinin artması sağlanıyor.

Uludağ'da ekiplerimizin zorlu mesaisi


Kış mevsiminin gözde turizm merkezlerinden Uludağ’da, kesintisiz elektrik enerjisi için sürdürülen çalışmalar dikkat çekti. UEDAŞ ekiplerinin zorlu koşullardaki çalışmaları aralıksız sürüyor.

Kardeşim Üşümesin gülümsetmeye devam ediyor


UEDAŞ'ın 7 yıldır sürdürdüğü “Kardeşim Üşümesin” projesi kapsamında bu kez Çanakkale’nin Biga İlçesi’ndeki çocukların yüzünü güldürdü.

UEDAŞ,Jandarma ile 'Kadına Şiddete Dur' Dedi


UEDAŞ ile Bursa İl Jandarma Komutanlığı Kadına Şiddetle Mücadele Günü kapsamında farkındalık çalışmasına imza attı. Kadın astsubaylar tarafından İnegöl’deki bir elektrik trafosuna “Kadına Şiddete Dur De” teması işlendi.