Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / UEDAŞ'tan Bursaspor'a destek
UEDAŞ'tan Bursaspor'a destek  17.5.2016
UEDAŞ'tan Bursaspor'a destek

Şehrimizin önemli bir dinamiği olan Bursaspor’a desteğimiz bu yıl da sürüyor. Sponsorluk kapsamında takımın yeni stadyumu Timsah Arena’dan 2 yıllığına satın alınan loca Genel Müdürümüzün katıldığı basın toplantısıyla imza altına alındı.
Özlüce Tesisleri’nde UEDAŞ ile Bursaspor arasında düzenlenen imza töreninde konuşan Başkan Ali Ay, sponsorluk anlaşmasıyla ilgili yapılan işbirliğinden duyduğu memnuniyeti belirterek, “Bugün bize gurur veren bir işbirliğini başlatmak için buradayız. Kendilerine bize sundukları destek için teşekkür ederim. UEDAŞ’ın bu davranışı sanayici arkadaşlarıma örnek olsun” diye konuştu.

Efe; “Bursaspor’u desteklemekten gurur duyuyoruz”

Genel Müdürümüz Mesut Efe ise, Bursa’nın iki kent dinamiğinin UEDAŞ ve Bursaspor olduğunu belirterek, “Takımımızın geçmişte olduğu gibi yeni sevinçler yaşatması adına destek vermekten onur duyuyor ve Bursaspor’la gurur duyuyoruz.. Bursa’ya hizmet etmekten ve Bursaspor’u desteklemekten dolayı çok mutluyuz. UEDAŞ olarak locamızla yeni stadımızda yerimizi alıyoruz. İnşallah yeni başarılarını şahitlik ediyor olacağız. Şehrin diğer markalarını da bize komşu olmaya davet ediyoruz. Bu takım bu şehrin, bu şehir hepimizin. El birliği ile daha iyi yerlere taşımalıyız. Yaptığımız anlaşmanın hayırlı olmasını diler, başkanımıza ve yönetimine yoğun çabalarından dolayı çok teşekkür ederim. Her şey Bursa ve Bursaspor için” ifadelerini kullandı.

Daha sonra Başkan Ali Ay ve Mesut Efe loca sözleşmesini birlikte imzaladılar. Başkan Ali Ay, Mesut Efe’ye Yeşil Beyaz Devrim kitabından hediye etti.

   
Haberler
Haberler

UEDAŞ'tan Yerinde Sayaç Testi Hizmeti


Müşteri memnuniyetini herzaman ön planda tutan UEDAŞ, müşterilerden gelen talepler ya da okuma ekiplerinin rutin teknik ve fiziki incelemelerinde karşılaşılan arızalar için karşılaşılan 3 günlük inceleme süresini 1 güne düşürüyor. Yerinde sayaç test işlemiyle UEDAŞ, arızalı olmayan sayaçların sökülmesinin de önüne geçiyor.

Edremit'te Yaz Yoğunluğuna Önlem


UEDAŞ, yaz aylarında artan nüfus yoğunluğunu göz önüne alarak tatil bölgelerindeki bakım ve onarım faaliyetlerini artırdı.

Balıkesir'de Köy Okulu Kütüphaneye Kavuştu


“Bi Kitap Daha Aydınlık Bi Hayat” hedefiyle yola çıktığımız, 7 yılda 20 köy okuluna kütüphane kurduğumuz projemizde bu durağımız Balıkesir'in Susurluk İlçesindeki Karapürçek Şehit Mesut Nayman İlkokulu oldu.

"Gece ve Işık" Sergide Buluştu


6’ıncısını düzenlediğimiz ve bu yıl ilk kez uluslararası katılıma açılan 'Şehrin Işıkları Fotoğraf Yarışması'nda dereceye giren 50 fotoğraf Bursa Osmangazi’de yer alan Korupark AVM’de sanatseverlerin beğenisine sunuldu.