Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / UEDAŞ'tan Bursaspor'a destek
UEDAŞ'tan Bursaspor'a destek  17.5.2016
UEDAŞ'tan Bursaspor'a destek

Şehrimizin önemli bir dinamiği olan Bursaspor’a desteğimiz bu yıl da sürüyor. Sponsorluk kapsamında takımın yeni stadyumu Timsah Arena’dan 2 yıllığına satın alınan loca Genel Müdürümüzün katıldığı basın toplantısıyla imza altına alındı.
Özlüce Tesisleri’nde UEDAŞ ile Bursaspor arasında düzenlenen imza töreninde konuşan Başkan Ali Ay, sponsorluk anlaşmasıyla ilgili yapılan işbirliğinden duyduğu memnuniyeti belirterek, “Bugün bize gurur veren bir işbirliğini başlatmak için buradayız. Kendilerine bize sundukları destek için teşekkür ederim. UEDAŞ’ın bu davranışı sanayici arkadaşlarıma örnek olsun” diye konuştu.

Efe; “Bursaspor’u desteklemekten gurur duyuyoruz”

Genel Müdürümüz Mesut Efe ise, Bursa’nın iki kent dinamiğinin UEDAŞ ve Bursaspor olduğunu belirterek, “Takımımızın geçmişte olduğu gibi yeni sevinçler yaşatması adına destek vermekten onur duyuyor ve Bursaspor’la gurur duyuyoruz.. Bursa’ya hizmet etmekten ve Bursaspor’u desteklemekten dolayı çok mutluyuz. UEDAŞ olarak locamızla yeni stadımızda yerimizi alıyoruz. İnşallah yeni başarılarını şahitlik ediyor olacağız. Şehrin diğer markalarını da bize komşu olmaya davet ediyoruz. Bu takım bu şehrin, bu şehir hepimizin. El birliği ile daha iyi yerlere taşımalıyız. Yaptığımız anlaşmanın hayırlı olmasını diler, başkanımıza ve yönetimine yoğun çabalarından dolayı çok teşekkür ederim. Her şey Bursa ve Bursaspor için” ifadelerini kullandı.

Daha sonra Başkan Ali Ay ve Mesut Efe loca sözleşmesini birlikte imzaladılar. Başkan Ali Ay, Mesut Efe’ye Yeşil Beyaz Devrim kitabından hediye etti.

   
Haberler
Haberler

Keles'li tarımcılardan Genel Müdürümüze nezaket ziyareti


Bursa'nın dağ ilçelerinden Keles Kocakavacık Köyü Tarım Kalkınma Kooperatifi Başkanı Erdoğan Yumak ve üyeleri, Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı'yı ziyaret etti. Kooperatif yönetimini makamında ağırlayan Fatih Danacı ile ilçedeki altyapı çalışmaları ve yatırım konuları konuşuldu.

Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın'dan Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı'ya ziyaret


Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın, Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı'yı makamında ziyaret etti. Nezaket ziyaretinde Orhangazi ilçesindeki altyapı çalışmaları ve yatırımları görüşüldü.

Yeşilçam'ın usta aktörü Ediz Hun, Limak Enerji çalışanlarıyla buluştu


Bursa’da Nostaljik Sinema etkinliğinde bir araya gelen Limak Enerji Grubu çalışanları, Yeşilçam’ın ünlü aktörlerinden Ediz Hun ile birlikte 1971 yapımı Güllü filmini seyretti.

Denizaltı elektriği UEDAŞ robotuyla güvende


UEDAŞ’ın Ar-Ge ekibi tarafından geliştirilen su altı robotuyla, adalara elektrik taşıyan sualtı kablolarındaki arızalar önceden tespit edilebiliyor.