Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / UEDAŞ araç filosunu genişletiyor
UEDAŞ araç filosunu genişletiyor  21.4.2016
UEDAŞ araç filosunu genişletiyor

Uludağ Elektrik Dağıtım müşteri taleplerine kısa sürede cevap verebilmek ve hizmet kalitesini arttırmak için araç filosunu yenilemeye ve genişletmeye devam ediyor.

Kaliteli ve süratli hizmet sunabilmek amacıyla sahada ve arıza bakım onarım hizmetlerinde görev yapan mobil ekiplerinin kullanacağı farklı gruplardaki sıfır kilometre 19 adet sepetli ve 2 adet yer altı kablo arıza test aracı araç filoya eklendi.

UEDAŞ güçlendirilen araç filosu ile kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyetine yönelik yatırımlarını sürdürüyor.

Haberler
Haberler

UEDAŞ'tan Yerinde Sayaç Testi Hizmeti


Müşteri memnuniyetini herzaman ön planda tutan UEDAŞ, müşterilerden gelen talepler ya da okuma ekiplerinin rutin teknik ve fiziki incelemelerinde karşılaşılan arızalar için karşılaşılan 3 günlük inceleme süresini 1 güne düşürüyor. Yerinde sayaç test işlemiyle UEDAŞ, arızalı olmayan sayaçların sökülmesinin de önüne geçiyor.

Edremit'te Yaz Yoğunluğuna Önlem


UEDAŞ, yaz aylarında artan nüfus yoğunluğunu göz önüne alarak tatil bölgelerindeki bakım ve onarım faaliyetlerini artırdı.

Balıkesir'de Köy Okulu Kütüphaneye Kavuştu


“Bi Kitap Daha Aydınlık Bi Hayat” hedefiyle yola çıktığımız, 7 yılda 20 köy okuluna kütüphane kurduğumuz projemizde bu durağımız Balıkesir'in Susurluk İlçesindeki Karapürçek Şehit Mesut Nayman İlkokulu oldu.

"Gece ve Işık" Sergide Buluştu


6’ıncısını düzenlediğimiz ve bu yıl ilk kez uluslararası katılıma açılan 'Şehrin Işıkları Fotoğraf Yarışması'nda dereceye giren 50 fotoğraf Bursa Osmangazi’de yer alan Korupark AVM’de sanatseverlerin beğenisine sunuldu.