Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / UEDAŞ 2015-2016 Değerlendirme Toplantısı
UEDAŞ 2015-2016 Değerlendirme Toplantısı  17.3.2016
UEDAŞ 2015-2016 Değerlendirme Toplantısı

UEDAŞ yöneticileri 2015 yılını değerlendirmek 2016 yılı hedef ve projelerini paylaşmak için basın mensuplarıyla Almira Otel’de bir araya geldi.

Genel Müdürümüz Mesut Efe’nin yaptığı açılış konuşmasında, UEDAŞ’ın 2015 projeleri, elektrik şebekesinin kapasiteleri ve şebeke yatırımlarını paylaşılarak 2016 yılında hedeflenen projeler ve hedefler açıklandı.

2015 yılında öngörülen hedeflere ulaştıklarını kaydeden Mesut Efe; “Geride bıraktığımız 2015 yılı şirketimiz için oldukça başarılı bir yıl oldu. Kamusal bir hizmet olan görevimizin bilinciyle çalışmalarımızı önümüzdeki yıllarda da aynı sorumlulukla yerine getirmeye devam edeceğiz” şeklinde konuştu.

Müşteri memnuniyetinin her zaman ön planda tutulduğunu müşterilerin UEDAŞ’a kolay ulaşabilmesi için çağrı merkezi ve tüm iletişim kanalarını 24 saat hizmete açık tuttuklarını vurgulayan Genel Müdür Mesut Efe, Facebook, Linkedin, instagram, web sitesi gibi dijital kanalların yanı sıra Mobil Uygulama ile müşterilerine daha da yakınlaşmaya çalıştıklarını belirtti.

“Şirketimiz belirlemiş olduğu vizyon doğrultusunda müşterilerimize kaliteli ve kesintisiz enerji sağlamak adına çalışmalarını fedakarca sürdürecektir”  ifadesiyle toplantıyı bitiren Efe katılanlara teşekkür etti.

 
Haberler
Haberler

Keles'li tarımcılardan Genel Müdürümüze nezaket ziyareti


Bursa'nın dağ ilçelerinden Keles Kocakavacık Köyü Tarım Kalkınma Kooperatifi Başkanı Erdoğan Yumak ve üyeleri, Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı'yı ziyaret etti. Kooperatif yönetimini makamında ağırlayan Fatih Danacı ile ilçedeki altyapı çalışmaları ve yatırım konuları konuşuldu.

Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın'dan Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı'ya ziyaret


Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın, Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı'yı makamında ziyaret etti. Nezaket ziyaretinde Orhangazi ilçesindeki altyapı çalışmaları ve yatırımları görüşüldü.

Yeşilçam'ın usta aktörü Ediz Hun, Limak Enerji çalışanlarıyla buluştu


Bursa’da Nostaljik Sinema etkinliğinde bir araya gelen Limak Enerji Grubu çalışanları, Yeşilçam’ın ünlü aktörlerinden Ediz Hun ile birlikte 1971 yapımı Güllü filmini seyretti.

Denizaltı elektriği UEDAŞ robotuyla güvende


UEDAŞ’ın Ar-Ge ekibi tarafından geliştirilen su altı robotuyla, adalara elektrik taşıyan sualtı kablolarındaki arızalar önceden tespit edilebiliyor.