Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / UEDAŞ 2015-2016 Değerlendirme Toplantısı
UEDAŞ 2015-2016 Değerlendirme Toplantısı  17.3.2016
UEDAŞ 2015-2016 Değerlendirme Toplantısı

UEDAŞ yöneticileri 2015 yılını değerlendirmek 2016 yılı hedef ve projelerini paylaşmak için basın mensuplarıyla Almira Otel’de bir araya geldi.

Genel Müdürümüz Mesut Efe’nin yaptığı açılış konuşmasında, UEDAŞ’ın 2015 projeleri, elektrik şebekesinin kapasiteleri ve şebeke yatırımlarını paylaşılarak 2016 yılında hedeflenen projeler ve hedefler açıklandı.

2015 yılında öngörülen hedeflere ulaştıklarını kaydeden Mesut Efe; “Geride bıraktığımız 2015 yılı şirketimiz için oldukça başarılı bir yıl oldu. Kamusal bir hizmet olan görevimizin bilinciyle çalışmalarımızı önümüzdeki yıllarda da aynı sorumlulukla yerine getirmeye devam edeceğiz” şeklinde konuştu.

Müşteri memnuniyetinin her zaman ön planda tutulduğunu müşterilerin UEDAŞ’a kolay ulaşabilmesi için çağrı merkezi ve tüm iletişim kanalarını 24 saat hizmete açık tuttuklarını vurgulayan Genel Müdür Mesut Efe, Facebook, Linkedin, instagram, web sitesi gibi dijital kanalların yanı sıra Mobil Uygulama ile müşterilerine daha da yakınlaşmaya çalıştıklarını belirtti.

“Şirketimiz belirlemiş olduğu vizyon doğrultusunda müşterilerimize kaliteli ve kesintisiz enerji sağlamak adına çalışmalarını fedakarca sürdürecektir”  ifadesiyle toplantıyı bitiren Efe katılanlara teşekkür etti.

 
Haberler
Haberler

UEDAŞ'tan Yerinde Sayaç Testi Hizmeti


Müşteri memnuniyetini herzaman ön planda tutan UEDAŞ, müşterilerden gelen talepler ya da okuma ekiplerinin rutin teknik ve fiziki incelemelerinde karşılaşılan arızalar için karşılaşılan 3 günlük inceleme süresini 1 güne düşürüyor. Yerinde sayaç test işlemiyle UEDAŞ, arızalı olmayan sayaçların sökülmesinin de önüne geçiyor.

Edremit'te Yaz Yoğunluğuna Önlem


UEDAŞ, yaz aylarında artan nüfus yoğunluğunu göz önüne alarak tatil bölgelerindeki bakım ve onarım faaliyetlerini artırdı.

Balıkesir'de Köy Okulu Kütüphaneye Kavuştu


“Bi Kitap Daha Aydınlık Bi Hayat” hedefiyle yola çıktığımız, 7 yılda 20 köy okuluna kütüphane kurduğumuz projemizde bu durağımız Balıkesir'in Susurluk İlçesindeki Karapürçek Şehit Mesut Nayman İlkokulu oldu.

"Gece ve Işık" Sergide Buluştu


6’ıncısını düzenlediğimiz ve bu yıl ilk kez uluslararası katılıma açılan 'Şehrin Işıkları Fotoğraf Yarışması'nda dereceye giren 50 fotoğraf Bursa Osmangazi’de yer alan Korupark AVM’de sanatseverlerin beğenisine sunuldu.