Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / UEDAŞ 2015-2016 Değerlendirme Toplantısı
UEDAŞ 2015-2016 Değerlendirme Toplantısı  17.3.2016
UEDAŞ 2015-2016 Değerlendirme Toplantısı

UEDAŞ yöneticileri 2015 yılını değerlendirmek 2016 yılı hedef ve projelerini paylaşmak için basın mensuplarıyla Almira Otel’de bir araya geldi.

Genel Müdürümüz Mesut Efe’nin yaptığı açılış konuşmasında, UEDAŞ’ın 2015 projeleri, elektrik şebekesinin kapasiteleri ve şebeke yatırımlarını paylaşılarak 2016 yılında hedeflenen projeler ve hedefler açıklandı.

2015 yılında öngörülen hedeflere ulaştıklarını kaydeden Mesut Efe; “Geride bıraktığımız 2015 yılı şirketimiz için oldukça başarılı bir yıl oldu. Kamusal bir hizmet olan görevimizin bilinciyle çalışmalarımızı önümüzdeki yıllarda da aynı sorumlulukla yerine getirmeye devam edeceğiz” şeklinde konuştu.

Müşteri memnuniyetinin her zaman ön planda tutulduğunu müşterilerin UEDAŞ’a kolay ulaşabilmesi için çağrı merkezi ve tüm iletişim kanalarını 24 saat hizmete açık tuttuklarını vurgulayan Genel Müdür Mesut Efe, Facebook, Linkedin, instagram, web sitesi gibi dijital kanalların yanı sıra Mobil Uygulama ile müşterilerine daha da yakınlaşmaya çalıştıklarını belirtti.

“Şirketimiz belirlemiş olduğu vizyon doğrultusunda müşterilerimize kaliteli ve kesintisiz enerji sağlamak adına çalışmalarını fedakarca sürdürecektir”  ifadesiyle toplantıyı bitiren Efe katılanlara teşekkür etti.

 
Haberler
Haberler

Uludağ'da ekiplerimizin zorlu mesaisi


Kış mevsiminin gözde turizm merkezlerinden Uludağ’da, kesintisiz elektrik enerjisi için sürdürülen çalışmalar dikkat çekti. UEDAŞ ekiplerinin zorlu koşullardaki çalışmaları aralıksız sürüyor.

Kardeşim Üşümesin gülümsetmeye devam ediyor


UEDAŞ'ın 7 yıldır sürdürdüğü “Kardeşim Üşümesin” projesi kapsamında bu kez Çanakkale’nin Biga İlçesi’ndeki çocukların yüzünü güldürdü.

UEDAŞ,Jandarma ile 'Kadına Şiddete Dur' Dedi


UEDAŞ ile Bursa İl Jandarma Komutanlığı Kadına Şiddetle Mücadele Günü kapsamında farkındalık çalışmasına imza attı. Kadın astsubaylar tarafından İnegöl’deki bir elektrik trafosuna “Kadına Şiddete Dur De” teması işlendi.

Enerji nakil hatları projesi mesleki eğitimi


UEDAŞ'ın İşletme Mühendisleri ve Müşteri Mühendisleri'nden oluşan 30 kişilik ekip, enerji nakil hatları projesi mesleki eğitimine katıldı.