Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / Bursaspor’un yeni müdüründen ziyaret
Bursaspor’un yeni müdüründen ziyaret  11.3.2016
Bursaspor’un yeni müdüründen ziyaret

Bursaspor Kulübü Genel Müdürlüğü’ne atanan Erhan Başoğlu şirketimizi ziyaret etti

Genel Müdürümüz Mesut Efe tarafından karşılanan Başoğlu ziyaret sırasında yaptığı konuşmada Bursaspor’un yeni dönemde önemli başarılara imza atacağını düşündüğünü söyledi.

Ziyaretten dolayı memnuniyetini dile getiren Mesut Efe ise, Bursaspor’un şehrin önemli bir markası ve değeri olduğunu ifade etti. Başoğlu’na ve yeni yönetime başarılar dileyen Efe, Bursaspor’a desteklerini belirtti.

 
Haberler
Haberler

Elektrik kesintilerine hızlı çözüm üreten sistem


UEDAŞ, SCADA sistemi ile elektrik kesintilerine uzaktan anında müdahale edebiliyor. Bu sayede elektrik kesintileri 5-10 saniye içerisinde giderilirken, kesinti süreleri de azalarak müşteri memnuniyetinin artması sağlanıyor.

Uludağ'da ekiplerimizin zorlu mesaisi


Kış mevsiminin gözde turizm merkezlerinden Uludağ’da, kesintisiz elektrik enerjisi için sürdürülen çalışmalar dikkat çekti. UEDAŞ ekiplerinin zorlu koşullardaki çalışmaları aralıksız sürüyor.

Kardeşim Üşümesin gülümsetmeye devam ediyor


UEDAŞ'ın 7 yıldır sürdürdüğü “Kardeşim Üşümesin” projesi kapsamında bu kez Çanakkale’nin Biga İlçesi’ndeki çocukların yüzünü güldürdü.

UEDAŞ,Jandarma ile 'Kadına Şiddete Dur' Dedi


UEDAŞ ile Bursa İl Jandarma Komutanlığı Kadına Şiddetle Mücadele Günü kapsamında farkındalık çalışmasına imza attı. Kadın astsubaylar tarafından İnegöl’deki bir elektrik trafosuna “Kadına Şiddete Dur De” teması işlendi.