Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / Bursaspor’un yeni müdüründen ziyaret
Bursaspor’un yeni müdüründen ziyaret  11.3.2016
Bursaspor’un yeni müdüründen ziyaret

Bursaspor Kulübü Genel Müdürlüğü’ne atanan Erhan Başoğlu şirketimizi ziyaret etti

Genel Müdürümüz Mesut Efe tarafından karşılanan Başoğlu ziyaret sırasında yaptığı konuşmada Bursaspor’un yeni dönemde önemli başarılara imza atacağını düşündüğünü söyledi.

Ziyaretten dolayı memnuniyetini dile getiren Mesut Efe ise, Bursaspor’un şehrin önemli bir markası ve değeri olduğunu ifade etti. Başoğlu’na ve yeni yönetime başarılar dileyen Efe, Bursaspor’a desteklerini belirtti.

 
Haberler
Haberler

UEDAŞ'tan Yerinde Sayaç Testi Hizmeti


Müşteri memnuniyetini herzaman ön planda tutan UEDAŞ, müşterilerden gelen talepler ya da okuma ekiplerinin rutin teknik ve fiziki incelemelerinde karşılaşılan arızalar için karşılaşılan 3 günlük inceleme süresini 1 güne düşürüyor. Yerinde sayaç test işlemiyle UEDAŞ, arızalı olmayan sayaçların sökülmesinin de önüne geçiyor.

Edremit'te Yaz Yoğunluğuna Önlem


UEDAŞ, yaz aylarında artan nüfus yoğunluğunu göz önüne alarak tatil bölgelerindeki bakım ve onarım faaliyetlerini artırdı.

Balıkesir'de Köy Okulu Kütüphaneye Kavuştu


“Bi Kitap Daha Aydınlık Bi Hayat” hedefiyle yola çıktığımız, 7 yılda 20 köy okuluna kütüphane kurduğumuz projemizde bu durağımız Balıkesir'in Susurluk İlçesindeki Karapürçek Şehit Mesut Nayman İlkokulu oldu.

"Gece ve Işık" Sergide Buluştu


6’ıncısını düzenlediğimiz ve bu yıl ilk kez uluslararası katılıma açılan 'Şehrin Işıkları Fotoğraf Yarışması'nda dereceye giren 50 fotoğraf Bursa Osmangazi’de yer alan Korupark AVM’de sanatseverlerin beğenisine sunuldu.