Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / Bursaspor’un yeni müdüründen ziyaret
Bursaspor’un yeni müdüründen ziyaret  11.3.2016
Bursaspor’un yeni müdüründen ziyaret

Bursaspor Kulübü Genel Müdürlüğü’ne atanan Erhan Başoğlu şirketimizi ziyaret etti

Genel Müdürümüz Mesut Efe tarafından karşılanan Başoğlu ziyaret sırasında yaptığı konuşmada Bursaspor’un yeni dönemde önemli başarılara imza atacağını düşündüğünü söyledi.

Ziyaretten dolayı memnuniyetini dile getiren Mesut Efe ise, Bursaspor’un şehrin önemli bir markası ve değeri olduğunu ifade etti. Başoğlu’na ve yeni yönetime başarılar dileyen Efe, Bursaspor’a desteklerini belirtti.

 
Haberler
Haberler

Keles'li tarımcılardan Genel Müdürümüze nezaket ziyareti


Bursa'nın dağ ilçelerinden Keles Kocakavacık Köyü Tarım Kalkınma Kooperatifi Başkanı Erdoğan Yumak ve üyeleri, Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı'yı ziyaret etti. Kooperatif yönetimini makamında ağırlayan Fatih Danacı ile ilçedeki altyapı çalışmaları ve yatırım konuları konuşuldu.

Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın'dan Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı'ya ziyaret


Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın, Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı'yı makamında ziyaret etti. Nezaket ziyaretinde Orhangazi ilçesindeki altyapı çalışmaları ve yatırımları görüşüldü.

Yeşilçam'ın usta aktörü Ediz Hun, Limak Enerji çalışanlarıyla buluştu


Bursa’da Nostaljik Sinema etkinliğinde bir araya gelen Limak Enerji Grubu çalışanları, Yeşilçam’ın ünlü aktörlerinden Ediz Hun ile birlikte 1971 yapımı Güllü filmini seyretti.

Denizaltı elektriği UEDAŞ robotuyla güvende


UEDAŞ’ın Ar-Ge ekibi tarafından geliştirilen su altı robotuyla, adalara elektrik taşıyan sualtı kablolarındaki arızalar önceden tespit edilebiliyor.