Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / UEDAŞ Personeli Uludağ’da Stres Attı
UEDAŞ Personeli Uludağ’da Stres Attı  15.7.2013
UEDAŞ Personeli Uludağ’da Stres Attı

Güney Marmara Bölgesi’nde 2,5 milyona yakın müşterisine elektrik dağıtım hizmeti veren UEDAŞ, personeli ve ailelerinin katılımıyla Uludağ Tuzaklı Piknik Alanı’nda düzenlenen moral pikniğinde bir araya geldi.

Türkiye’nin en büyük enerji dağıtım şirketlerinden bir tanesi olan ve son kullanıcıya enerjiyi en verimli şekilde ulaştırmak hedefi ile faaliyetlerini sürdüren Uludağ Elektrik Dağıtım AŞ (UEDAŞ), sosyal sorumluluk çalışmalarının yanı sıra personelinin dayanışma ve birlikteliğini güçlendirici faaliyetlerini de aralıksız sürdürüyor. 

UEDAŞ son olarak, Bursa ve ilçelerinde görev yapan personel ve ailelerinin katılımıyla gerçekleşen moral pikniğinde buluştu. Uludağ Tuzaklı Piknik Alanı’nda gerçekleşen ve yaklaşık 400 kişinin bulunduğu piknikte, UEDAŞ Genel Müdürü Mehmet İslamoğlu ile UEDAŞ Kurumsal İletişim Müdürü Yusuf Ziya Yüce de hazır bulundu. 

Hafta sonunda personelin iş stresinden uzaklaşarak aileleriyle keyifli zaman geçirmesi için piknik organizasyonu düzenlediklerini belirten UEDAŞ Genel Müdürü Mehmet İslamoğlu, personel dayanışmasını arttırıcı bu tür faaliyetleri sürdürmeye devam edeceklerini söyledi. 

“Dayanışma Duygusunu Güçlendiriyor”

Aileleriyle birlikte piknik alanına gelen UEDAŞ çalışanlarının iş yorgunluğunu piknikte atarak moral kazandığını ifade eden İslamoğlu, “Tuzaklı Piknik Alanı’nda düzenlenen moral pikniğinde büyükler futbol ve voleybol oynarken, çocuklarda açılan oyun parkında doyasıya eğlendiler. Amacımız, şirket içerisinde dayanışma duygusunu güçlendiren bu tür organizasyonlarla personelin iş yorgunluğunu az da olsa hafifletmek. Çalışanlarımızın memnuniyet duygusunu arttıran organizasyonlarımızı sıklıkla tekrarlayacağız” şeklinde konuştu.

   
Haberler
Haberler

Uludağ'da ekiplerimizin zorlu mesaisi


Kış mevsiminin gözde turizm merkezlerinden Uludağ’da, kesintisiz elektrik enerjisi için sürdürülen çalışmalar dikkat çekti. UEDAŞ ekiplerinin zorlu koşullardaki çalışmaları aralıksız sürüyor.

Kardeşim Üşümesin gülümsetmeye devam ediyor


UEDAŞ'ın 7 yıldır sürdürdüğü “Kardeşim Üşümesin” projesi kapsamında bu kez Çanakkale’nin Biga İlçesi’ndeki çocukların yüzünü güldürdü.

UEDAŞ,Jandarma ile 'Kadına Şiddete Dur' Dedi


UEDAŞ ile Bursa İl Jandarma Komutanlığı Kadına Şiddetle Mücadele Günü kapsamında farkındalık çalışmasına imza attı. Kadın astsubaylar tarafından İnegöl’deki bir elektrik trafosuna “Kadına Şiddete Dur De” teması işlendi.

Enerji nakil hatları projesi mesleki eğitimi


UEDAŞ'ın İşletme Mühendisleri ve Müşteri Mühendisleri'nden oluşan 30 kişilik ekip, enerji nakil hatları projesi mesleki eğitimine katıldı.