Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / UEDAŞ Personeli Uludağ’da Stres Attı
UEDAŞ Personeli Uludağ’da Stres Attı  15.7.2013
UEDAŞ Personeli Uludağ’da Stres Attı

Güney Marmara Bölgesi’nde 2,5 milyona yakın müşterisine elektrik dağıtım hizmeti veren UEDAŞ, personeli ve ailelerinin katılımıyla Uludağ Tuzaklı Piknik Alanı’nda düzenlenen moral pikniğinde bir araya geldi.

Türkiye’nin en büyük enerji dağıtım şirketlerinden bir tanesi olan ve son kullanıcıya enerjiyi en verimli şekilde ulaştırmak hedefi ile faaliyetlerini sürdüren Uludağ Elektrik Dağıtım AŞ (UEDAŞ), sosyal sorumluluk çalışmalarının yanı sıra personelinin dayanışma ve birlikteliğini güçlendirici faaliyetlerini de aralıksız sürdürüyor. 

UEDAŞ son olarak, Bursa ve ilçelerinde görev yapan personel ve ailelerinin katılımıyla gerçekleşen moral pikniğinde buluştu. Uludağ Tuzaklı Piknik Alanı’nda gerçekleşen ve yaklaşık 400 kişinin bulunduğu piknikte, UEDAŞ Genel Müdürü Mehmet İslamoğlu ile UEDAŞ Kurumsal İletişim Müdürü Yusuf Ziya Yüce de hazır bulundu. 

Hafta sonunda personelin iş stresinden uzaklaşarak aileleriyle keyifli zaman geçirmesi için piknik organizasyonu düzenlediklerini belirten UEDAŞ Genel Müdürü Mehmet İslamoğlu, personel dayanışmasını arttırıcı bu tür faaliyetleri sürdürmeye devam edeceklerini söyledi. 

“Dayanışma Duygusunu Güçlendiriyor”

Aileleriyle birlikte piknik alanına gelen UEDAŞ çalışanlarının iş yorgunluğunu piknikte atarak moral kazandığını ifade eden İslamoğlu, “Tuzaklı Piknik Alanı’nda düzenlenen moral pikniğinde büyükler futbol ve voleybol oynarken, çocuklarda açılan oyun parkında doyasıya eğlendiler. Amacımız, şirket içerisinde dayanışma duygusunu güçlendiren bu tür organizasyonlarla personelin iş yorgunluğunu az da olsa hafifletmek. Çalışanlarımızın memnuniyet duygusunu arttıran organizasyonlarımızı sıklıkla tekrarlayacağız” şeklinde konuştu.

   
Haberler
Haberler

Balıkesir'de Köy Okulu Kütüphaneye Kavuştu


“Bi Kitap Daha Aydınlık Bi Hayat” hedefiyle yola çıktığımız, 7 yılda 20 köy okuluna kütüphane kurduğumuz projemizde bu durağımız Balıkesir'in Susurluk İlçesindeki Karapürçek Şehit Mesut Nayman İlkokulu oldu.

UEDAŞ Olağan Yönetim Kurulu Toplantısı Balıkesir'de Yapıldı


Limak Enerji Yönetim Kurulu ve üst düzey yetkililer, "Aylık Olağan Toplantısı" sebebiyle Balıkesir'de bir araya geldi. Toplantının ardından heyet Balıkesir Büyükşehir Belediyesi'ne seçilen Yücel Yılmaz'a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Ziyarete Limak Holding Yönetim Kurulu Başkanı Nihat Özdemir, Limak Enerji Yönetim Kurulu Başkanı Batuhan Özdemir, UEDAŞ Yönetim Kurulu Başkan Vekili İsmail Ergüneş, UEDAŞ Genel Müdürü İbrahim Gümüşlü ve Limak Enerji yöneticileri katıldı.

"Bi Kitap" Trabzon'da Aydınlık Bi Hayat İçin Öğrenciler İle Buluştu


Çocukların ve gençlerin geleceğe umutla bakabilmeleri için eğitimi desteklemeye devam ediyoruz. "Bi Kitap Daha Aydınlık Bi Hayat" adıyla 6 yılda 25 bin öğrenciyi kitapla buluşturduğumuz sürdürülebilir sosyal sorumluluk projemiz ile köy okullarına destek oluyoruz. Proje ile 19 köy okulunu kütüphaneye kavuşturuldu. Aynı zamanda köy okullarının boya, badana, çatı onarımı gibi çeşitli tadilat işlemlerini de gerçekleştirilerek köy okullarında okuyan öğrencilere fırsat eşitliği sağlanması adına katkıda bulunuldu. Projemizin bu durağında, Trabzon ili Çaykara ilçesi Zeki Bilge İlk öğretim okulunda okuyan öğrencilerimize kitap yardımında bulunduk. İhtiyaçlarını bizler ile paylaşan ve eğitime katkıyı ilke edinmiş tüm öğretmenlerimize sonsuz teşekkürler.

Biga İşletme Müdürlüğümüzden Hayırlı Olsun Ziyareti


Biga İşletme Müdürümüz Sami Kösehaliloğlu ve beraberindeki heyet, Biga İşletme Müdürlüğü sorumluluk bulunan Biga Belediye Başkanı Bülent Erdoğan,Karabiga Belediye Başkanı Ahmet Elbi, Gümüşçay Belediye Başkanı Adnan Pastırmacı ,Çan Belediye Başkanı Bülent Öz ,Terzialan Belediye Başkanı Tuncay Göymen ,Yenice Belediye Başkanı Veysel Acar ve Kalkım Belediye Başkanı İbrahim Taşkın'ı ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerinde bulundu.