Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / UEDAŞ Personeli Uludağ’da Stres Attı
UEDAŞ Personeli Uludağ’da Stres Attı  15.7.2013
UEDAŞ Personeli Uludağ’da Stres Attı

Güney Marmara Bölgesi’nde 2,5 milyona yakın müşterisine elektrik dağıtım hizmeti veren UEDAŞ, personeli ve ailelerinin katılımıyla Uludağ Tuzaklı Piknik Alanı’nda düzenlenen moral pikniğinde bir araya geldi.

Türkiye’nin en büyük enerji dağıtım şirketlerinden bir tanesi olan ve son kullanıcıya enerjiyi en verimli şekilde ulaştırmak hedefi ile faaliyetlerini sürdüren Uludağ Elektrik Dağıtım AŞ (UEDAŞ), sosyal sorumluluk çalışmalarının yanı sıra personelinin dayanışma ve birlikteliğini güçlendirici faaliyetlerini de aralıksız sürdürüyor. 

UEDAŞ son olarak, Bursa ve ilçelerinde görev yapan personel ve ailelerinin katılımıyla gerçekleşen moral pikniğinde buluştu. Uludağ Tuzaklı Piknik Alanı’nda gerçekleşen ve yaklaşık 400 kişinin bulunduğu piknikte, UEDAŞ Genel Müdürü Mehmet İslamoğlu ile UEDAŞ Kurumsal İletişim Müdürü Yusuf Ziya Yüce de hazır bulundu. 

Hafta sonunda personelin iş stresinden uzaklaşarak aileleriyle keyifli zaman geçirmesi için piknik organizasyonu düzenlediklerini belirten UEDAŞ Genel Müdürü Mehmet İslamoğlu, personel dayanışmasını arttırıcı bu tür faaliyetleri sürdürmeye devam edeceklerini söyledi. 

“Dayanışma Duygusunu Güçlendiriyor”

Aileleriyle birlikte piknik alanına gelen UEDAŞ çalışanlarının iş yorgunluğunu piknikte atarak moral kazandığını ifade eden İslamoğlu, “Tuzaklı Piknik Alanı’nda düzenlenen moral pikniğinde büyükler futbol ve voleybol oynarken, çocuklarda açılan oyun parkında doyasıya eğlendiler. Amacımız, şirket içerisinde dayanışma duygusunu güçlendiren bu tür organizasyonlarla personelin iş yorgunluğunu az da olsa hafifletmek. Çalışanlarımızın memnuniyet duygusunu arttıran organizasyonlarımızı sıklıkla tekrarlayacağız” şeklinde konuştu.

   
Haberler
Haberler

UEDAŞ'tan Yerinde Sayaç Testi Hizmeti


Müşteri memnuniyetini herzaman ön planda tutan UEDAŞ, müşterilerden gelen talepler ya da okuma ekiplerinin rutin teknik ve fiziki incelemelerinde karşılaşılan arızalar için karşılaşılan 3 günlük inceleme süresini 1 güne düşürüyor. Yerinde sayaç test işlemiyle UEDAŞ, arızalı olmayan sayaçların sökülmesinin de önüne geçiyor.

Edremit'te Yaz Yoğunluğuna Önlem


UEDAŞ, yaz aylarında artan nüfus yoğunluğunu göz önüne alarak tatil bölgelerindeki bakım ve onarım faaliyetlerini artırdı.

Balıkesir'de Köy Okulu Kütüphaneye Kavuştu


“Bi Kitap Daha Aydınlık Bi Hayat” hedefiyle yola çıktığımız, 7 yılda 20 köy okuluna kütüphane kurduğumuz projemizde bu durağımız Balıkesir'in Susurluk İlçesindeki Karapürçek Şehit Mesut Nayman İlkokulu oldu.

"Gece ve Işık" Sergide Buluştu


6’ıncısını düzenlediğimiz ve bu yıl ilk kez uluslararası katılıma açılan 'Şehrin Işıkları Fotoğraf Yarışması'nda dereceye giren 50 fotoğraf Bursa Osmangazi’de yer alan Korupark AVM’de sanatseverlerin beğenisine sunuldu.