Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / UEDAŞ Personeli Uludağ’da Stres Attı
UEDAŞ Personeli Uludağ’da Stres Attı  15.7.2013
UEDAŞ Personeli Uludağ’da Stres Attı

Güney Marmara Bölgesi’nde 2,5 milyona yakın müşterisine elektrik dağıtım hizmeti veren UEDAŞ, personeli ve ailelerinin katılımıyla Uludağ Tuzaklı Piknik Alanı’nda düzenlenen moral pikniğinde bir araya geldi.

Türkiye’nin en büyük enerji dağıtım şirketlerinden bir tanesi olan ve son kullanıcıya enerjiyi en verimli şekilde ulaştırmak hedefi ile faaliyetlerini sürdüren Uludağ Elektrik Dağıtım AŞ (UEDAŞ), sosyal sorumluluk çalışmalarının yanı sıra personelinin dayanışma ve birlikteliğini güçlendirici faaliyetlerini de aralıksız sürdürüyor. 

UEDAŞ son olarak, Bursa ve ilçelerinde görev yapan personel ve ailelerinin katılımıyla gerçekleşen moral pikniğinde buluştu. Uludağ Tuzaklı Piknik Alanı’nda gerçekleşen ve yaklaşık 400 kişinin bulunduğu piknikte, UEDAŞ Genel Müdürü Mehmet İslamoğlu ile UEDAŞ Kurumsal İletişim Müdürü Yusuf Ziya Yüce de hazır bulundu. 

Hafta sonunda personelin iş stresinden uzaklaşarak aileleriyle keyifli zaman geçirmesi için piknik organizasyonu düzenlediklerini belirten UEDAŞ Genel Müdürü Mehmet İslamoğlu, personel dayanışmasını arttırıcı bu tür faaliyetleri sürdürmeye devam edeceklerini söyledi. 

“Dayanışma Duygusunu Güçlendiriyor”

Aileleriyle birlikte piknik alanına gelen UEDAŞ çalışanlarının iş yorgunluğunu piknikte atarak moral kazandığını ifade eden İslamoğlu, “Tuzaklı Piknik Alanı’nda düzenlenen moral pikniğinde büyükler futbol ve voleybol oynarken, çocuklarda açılan oyun parkında doyasıya eğlendiler. Amacımız, şirket içerisinde dayanışma duygusunu güçlendiren bu tür organizasyonlarla personelin iş yorgunluğunu az da olsa hafifletmek. Çalışanlarımızın memnuniyet duygusunu arttıran organizasyonlarımızı sıklıkla tekrarlayacağız” şeklinde konuştu.

   
Haberler
Haberler

Keles'li tarımcılardan Genel Müdürümüze nezaket ziyareti


Bursa'nın dağ ilçelerinden Keles Kocakavacık Köyü Tarım Kalkınma Kooperatifi Başkanı Erdoğan Yumak ve üyeleri, Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı'yı ziyaret etti. Kooperatif yönetimini makamında ağırlayan Fatih Danacı ile ilçedeki altyapı çalışmaları ve yatırım konuları konuşuldu.

Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın'dan Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı'ya ziyaret


Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın, Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı'yı makamında ziyaret etti. Nezaket ziyaretinde Orhangazi ilçesindeki altyapı çalışmaları ve yatırımları görüşüldü.

Yeşilçam'ın usta aktörü Ediz Hun, Limak Enerji çalışanlarıyla buluştu


Bursa’da Nostaljik Sinema etkinliğinde bir araya gelen Limak Enerji Grubu çalışanları, Yeşilçam’ın ünlü aktörlerinden Ediz Hun ile birlikte 1971 yapımı Güllü filmini seyretti.

Denizaltı elektriği UEDAŞ robotuyla güvende


UEDAŞ’ın Ar-Ge ekibi tarafından geliştirilen su altı robotuyla, adalara elektrik taşıyan sualtı kablolarındaki arızalar önceden tespit edilebiliyor.