Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / UEDAŞ ‘Kan ver hayat ver’ projesi
UEDAŞ ‘Kan ver hayat ver’ projesi  9.2.2016
UEDAŞ ‘Kan ver hayat ver’ projesi

Kızılay işbirliğiyle düzenlediğimiz kan bağışı kampanyamıza personelimiz yoğun ilgi gösterdi.

Merinos’ta bulunan Genel Müdürlüğümüzde oluşturulan kan bağış noktasına gelen sağlık durumu uygun olan personellerimiz kan bağışında bulundular.

Kan sürekli bir ihtiyaç, bir gün herkesin acil kan ihtiyacı olabilir. Bu bilinçle amacımız, kan bağışını yaygınlaştırmak ve ihtiyaç sahiplerine yardımcı olmak. Sosyal sorumluluk projelerimizden biri olan kan bağışına destek vermeye devam edeceğiz.

   
Haberler
Haberler

Uludağ'da ekiplerimizin zorlu mesaisi


Kış mevsiminin gözde turizm merkezlerinden Uludağ’da, kesintisiz elektrik enerjisi için sürdürülen çalışmalar dikkat çekti. UEDAŞ ekiplerinin zorlu koşullardaki çalışmaları aralıksız sürüyor.

Kardeşim Üşümesin gülümsetmeye devam ediyor


UEDAŞ'ın 7 yıldır sürdürdüğü “Kardeşim Üşümesin” projesi kapsamında bu kez Çanakkale’nin Biga İlçesi’ndeki çocukların yüzünü güldürdü.

UEDAŞ,Jandarma ile 'Kadına Şiddete Dur' Dedi


UEDAŞ ile Bursa İl Jandarma Komutanlığı Kadına Şiddetle Mücadele Günü kapsamında farkındalık çalışmasına imza attı. Kadın astsubaylar tarafından İnegöl’deki bir elektrik trafosuna “Kadına Şiddete Dur De” teması işlendi.

Enerji nakil hatları projesi mesleki eğitimi


UEDAŞ'ın İşletme Mühendisleri ve Müşteri Mühendisleri'nden oluşan 30 kişilik ekip, enerji nakil hatları projesi mesleki eğitimine katıldı.