Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / UEDAŞ ‘Kan ver hayat ver’ projesi
UEDAŞ ‘Kan ver hayat ver’ projesi  9.2.2016
UEDAŞ ‘Kan ver hayat ver’ projesi

Kızılay işbirliğiyle düzenlediğimiz kan bağışı kampanyamıza personelimiz yoğun ilgi gösterdi.

Merinos’ta bulunan Genel Müdürlüğümüzde oluşturulan kan bağış noktasına gelen sağlık durumu uygun olan personellerimiz kan bağışında bulundular.

Kan sürekli bir ihtiyaç, bir gün herkesin acil kan ihtiyacı olabilir. Bu bilinçle amacımız, kan bağışını yaygınlaştırmak ve ihtiyaç sahiplerine yardımcı olmak. Sosyal sorumluluk projelerimizden biri olan kan bağışına destek vermeye devam edeceğiz.

   
Haberler
Haberler

UEDAŞ'tan Yerinde Sayaç Testi Hizmeti


Müşteri memnuniyetini herzaman ön planda tutan UEDAŞ, müşterilerden gelen talepler ya da okuma ekiplerinin rutin teknik ve fiziki incelemelerinde karşılaşılan arızalar için karşılaşılan 3 günlük inceleme süresini 1 güne düşürüyor. Yerinde sayaç test işlemiyle UEDAŞ, arızalı olmayan sayaçların sökülmesinin de önüne geçiyor.

Edremit'te Yaz Yoğunluğuna Önlem


UEDAŞ, yaz aylarında artan nüfus yoğunluğunu göz önüne alarak tatil bölgelerindeki bakım ve onarım faaliyetlerini artırdı.

Balıkesir'de Köy Okulu Kütüphaneye Kavuştu


“Bi Kitap Daha Aydınlık Bi Hayat” hedefiyle yola çıktığımız, 7 yılda 20 köy okuluna kütüphane kurduğumuz projemizde bu durağımız Balıkesir'in Susurluk İlçesindeki Karapürçek Şehit Mesut Nayman İlkokulu oldu.

"Gece ve Işık" Sergide Buluştu


6’ıncısını düzenlediğimiz ve bu yıl ilk kez uluslararası katılıma açılan 'Şehrin Işıkları Fotoğraf Yarışması'nda dereceye giren 50 fotoğraf Bursa Osmangazi’de yer alan Korupark AVM’de sanatseverlerin beğenisine sunuldu.