Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / “Kardeşim Üşümesin” projemizin son ayağı Çanakkale oldu
“Kardeşim Üşümesin” projemizin son ayağı Çanakkale oldu  21.1.2016
“Kardeşim Üşümesin” projemizin son ayağı Çanakkale oldu

Altı etaptan oluşan proje kapsamında hizmet bölgemiz olan Bursa, Balıkesir, Yalova ve Çanakkale’de Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından belirlenen kırsal bölgelerdeki okullarda öğrenim gören öğrencilere kışlık giysi yardımı yapıldı.

Son dağıtımın gerçekleştirildiği Çanakkale Akçapınar, Anafartalar, Işıklar ve Kumkale okulunda 100 ilkokul ve ortaokul öğrencisine kaban, kaşkol, bere ve eldivenlerden oluşan kışlık giysi hediye edildi.

Işıklar ilkokulunda düzenlenen programa Çanakkale İşletme Müdürü Fatih Danacı, UEDAŞ Kurumsal İletişim Müdürü Yusuf Ziya Yüce, Çanakkale İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Erdal Doğancı, Temel Eğitim Şube Müdürü Işıl Korkmaz katıldı.

Sosyal etkinliklerimizi sürdürmeye devam edeceğiz.

 
Haberler
Haberler

Uludağ'da ekiplerimizin zorlu mesaisi


Kış mevsiminin gözde turizm merkezlerinden Uludağ’da, kesintisiz elektrik enerjisi için sürdürülen çalışmalar dikkat çekti. UEDAŞ ekiplerinin zorlu koşullardaki çalışmaları aralıksız sürüyor.

Kardeşim Üşümesin gülümsetmeye devam ediyor


UEDAŞ'ın 7 yıldır sürdürdüğü “Kardeşim Üşümesin” projesi kapsamında bu kez Çanakkale’nin Biga İlçesi’ndeki çocukların yüzünü güldürdü.

UEDAŞ,Jandarma ile 'Kadına Şiddete Dur' Dedi


UEDAŞ ile Bursa İl Jandarma Komutanlığı Kadına Şiddetle Mücadele Günü kapsamında farkındalık çalışmasına imza attı. Kadın astsubaylar tarafından İnegöl’deki bir elektrik trafosuna “Kadına Şiddete Dur De” teması işlendi.

Enerji nakil hatları projesi mesleki eğitimi


UEDAŞ'ın İşletme Mühendisleri ve Müşteri Mühendisleri'nden oluşan 30 kişilik ekip, enerji nakil hatları projesi mesleki eğitimine katıldı.