Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / “Kardeşim Üşümesin” projemizin son ayağı Çanakkale oldu
“Kardeşim Üşümesin” projemizin son ayağı Çanakkale oldu  21.1.2016
“Kardeşim Üşümesin” projemizin son ayağı Çanakkale oldu

Altı etaptan oluşan proje kapsamında hizmet bölgemiz olan Bursa, Balıkesir, Yalova ve Çanakkale’de Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından belirlenen kırsal bölgelerdeki okullarda öğrenim gören öğrencilere kışlık giysi yardımı yapıldı.

Son dağıtımın gerçekleştirildiği Çanakkale Akçapınar, Anafartalar, Işıklar ve Kumkale okulunda 100 ilkokul ve ortaokul öğrencisine kaban, kaşkol, bere ve eldivenlerden oluşan kışlık giysi hediye edildi.

Işıklar ilkokulunda düzenlenen programa Çanakkale İşletme Müdürü Fatih Danacı, UEDAŞ Kurumsal İletişim Müdürü Yusuf Ziya Yüce, Çanakkale İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Erdal Doğancı, Temel Eğitim Şube Müdürü Işıl Korkmaz katıldı.

Sosyal etkinliklerimizi sürdürmeye devam edeceğiz.

 
Haberler
Haberler

Keles'li tarımcılardan Genel Müdürümüze nezaket ziyareti


Bursa'nın dağ ilçelerinden Keles Kocakavacık Köyü Tarım Kalkınma Kooperatifi Başkanı Erdoğan Yumak ve üyeleri, Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı'yı ziyaret etti. Kooperatif yönetimini makamında ağırlayan Fatih Danacı ile ilçedeki altyapı çalışmaları ve yatırım konuları konuşuldu.

Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın'dan Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı'ya ziyaret


Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın, Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı'yı makamında ziyaret etti. Nezaket ziyaretinde Orhangazi ilçesindeki altyapı çalışmaları ve yatırımları görüşüldü.

Yeşilçam'ın usta aktörü Ediz Hun, Limak Enerji çalışanlarıyla buluştu


Bursa’da Nostaljik Sinema etkinliğinde bir araya gelen Limak Enerji Grubu çalışanları, Yeşilçam’ın ünlü aktörlerinden Ediz Hun ile birlikte 1971 yapımı Güllü filmini seyretti.

Denizaltı elektriği UEDAŞ robotuyla güvende


UEDAŞ’ın Ar-Ge ekibi tarafından geliştirilen su altı robotuyla, adalara elektrik taşıyan sualtı kablolarındaki arızalar önceden tespit edilebiliyor.