Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / “Kardeşim Üşümesin” projemizin son ayağı Çanakkale oldu
“Kardeşim Üşümesin” projemizin son ayağı Çanakkale oldu  21.1.2016
“Kardeşim Üşümesin” projemizin son ayağı Çanakkale oldu

Altı etaptan oluşan proje kapsamında hizmet bölgemiz olan Bursa, Balıkesir, Yalova ve Çanakkale’de Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından belirlenen kırsal bölgelerdeki okullarda öğrenim gören öğrencilere kışlık giysi yardımı yapıldı.

Son dağıtımın gerçekleştirildiği Çanakkale Akçapınar, Anafartalar, Işıklar ve Kumkale okulunda 100 ilkokul ve ortaokul öğrencisine kaban, kaşkol, bere ve eldivenlerden oluşan kışlık giysi hediye edildi.

Işıklar ilkokulunda düzenlenen programa Çanakkale İşletme Müdürü Fatih Danacı, UEDAŞ Kurumsal İletişim Müdürü Yusuf Ziya Yüce, Çanakkale İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Erdal Doğancı, Temel Eğitim Şube Müdürü Işıl Korkmaz katıldı.

Sosyal etkinliklerimizi sürdürmeye devam edeceğiz.

 
Haberler
Haberler

UEDAŞ'tan Yerinde Sayaç Testi Hizmeti


Müşteri memnuniyetini herzaman ön planda tutan UEDAŞ, müşterilerden gelen talepler ya da okuma ekiplerinin rutin teknik ve fiziki incelemelerinde karşılaşılan arızalar için karşılaşılan 3 günlük inceleme süresini 1 güne düşürüyor. Yerinde sayaç test işlemiyle UEDAŞ, arızalı olmayan sayaçların sökülmesinin de önüne geçiyor.

Edremit'te Yaz Yoğunluğuna Önlem


UEDAŞ, yaz aylarında artan nüfus yoğunluğunu göz önüne alarak tatil bölgelerindeki bakım ve onarım faaliyetlerini artırdı.

Balıkesir'de Köy Okulu Kütüphaneye Kavuştu


“Bi Kitap Daha Aydınlık Bi Hayat” hedefiyle yola çıktığımız, 7 yılda 20 köy okuluna kütüphane kurduğumuz projemizde bu durağımız Balıkesir'in Susurluk İlçesindeki Karapürçek Şehit Mesut Nayman İlkokulu oldu.

"Gece ve Işık" Sergide Buluştu


6’ıncısını düzenlediğimiz ve bu yıl ilk kez uluslararası katılıma açılan 'Şehrin Işıkları Fotoğraf Yarışması'nda dereceye giren 50 fotoğraf Bursa Osmangazi’de yer alan Korupark AVM’de sanatseverlerin beğenisine sunuldu.