Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / Minik kardeşlerimiz üşümesin diye
Minik kardeşlerimiz üşümesin diye  14.1.2016
Minik kardeşlerimiz üşümesin diye

Soğuk kış günlerinde okula gidip gelen öğrencilerin üşümemesi için bu yıl 2. sini düzenlediğimiz "Kardeşim Üşümesin" isimli sosyal sorumluluk projemizin dördüncü dağıtımı için Yalova Sugören ilkokulundaydık.

Düzenlenen programa katılan Yalova İşletme Müdürü Volkan Çelik, Kurumsal İletişim Müdürü Yusuf Ziya Yüce öğrencilere kıyafetlerini giydirerek öğrencilerin sevincine ortak oldular.

Öğrenciler UEDAŞ’ın kendilerine hediye ettiği kaban, kaşkol, bere ve eldivenlerden oluşan kışlık giysileri üzerine giyip ayna karşısında uzun süre kendilerini hayranlıkla seyretti. Kendilerine hediye edilen kıyafetleri giyip uzun süre sevinç içinde oyunlar oynayan öğrencilerin mutluluğu görülmeye değerdi.

Haberler
Haberler

UEDAŞ'tan Yerinde Sayaç Testi Hizmeti


Müşteri memnuniyetini herzaman ön planda tutan UEDAŞ, müşterilerden gelen talepler ya da okuma ekiplerinin rutin teknik ve fiziki incelemelerinde karşılaşılan arızalar için karşılaşılan 3 günlük inceleme süresini 1 güne düşürüyor. Yerinde sayaç test işlemiyle UEDAŞ, arızalı olmayan sayaçların sökülmesinin de önüne geçiyor.

Edremit'te Yaz Yoğunluğuna Önlem


UEDAŞ, yaz aylarında artan nüfus yoğunluğunu göz önüne alarak tatil bölgelerindeki bakım ve onarım faaliyetlerini artırdı.

Balıkesir'de Köy Okulu Kütüphaneye Kavuştu


“Bi Kitap Daha Aydınlık Bi Hayat” hedefiyle yola çıktığımız, 7 yılda 20 köy okuluna kütüphane kurduğumuz projemizde bu durağımız Balıkesir'in Susurluk İlçesindeki Karapürçek Şehit Mesut Nayman İlkokulu oldu.

"Gece ve Işık" Sergide Buluştu


6’ıncısını düzenlediğimiz ve bu yıl ilk kez uluslararası katılıma açılan 'Şehrin Işıkları Fotoğraf Yarışması'nda dereceye giren 50 fotoğraf Bursa Osmangazi’de yer alan Korupark AVM’de sanatseverlerin beğenisine sunuldu.