Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / Minik kardeşlerimiz üşümesin diye
Minik kardeşlerimiz üşümesin diye  14.1.2016
Minik kardeşlerimiz üşümesin diye

Soğuk kış günlerinde okula gidip gelen öğrencilerin üşümemesi için bu yıl 2. sini düzenlediğimiz "Kardeşim Üşümesin" isimli sosyal sorumluluk projemizin dördüncü dağıtımı için Yalova Sugören ilkokulundaydık.

Düzenlenen programa katılan Yalova İşletme Müdürü Volkan Çelik, Kurumsal İletişim Müdürü Yusuf Ziya Yüce öğrencilere kıyafetlerini giydirerek öğrencilerin sevincine ortak oldular.

Öğrenciler UEDAŞ’ın kendilerine hediye ettiği kaban, kaşkol, bere ve eldivenlerden oluşan kışlık giysileri üzerine giyip ayna karşısında uzun süre kendilerini hayranlıkla seyretti. Kendilerine hediye edilen kıyafetleri giyip uzun süre sevinç içinde oyunlar oynayan öğrencilerin mutluluğu görülmeye değerdi.

Haberler
Haberler

Keles'li tarımcılardan Genel Müdürümüze nezaket ziyareti


Bursa'nın dağ ilçelerinden Keles Kocakavacık Köyü Tarım Kalkınma Kooperatifi Başkanı Erdoğan Yumak ve üyeleri, Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı'yı ziyaret etti. Kooperatif yönetimini makamında ağırlayan Fatih Danacı ile ilçedeki altyapı çalışmaları ve yatırım konuları konuşuldu.

Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın'dan Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı'ya ziyaret


Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın, Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı'yı makamında ziyaret etti. Nezaket ziyaretinde Orhangazi ilçesindeki altyapı çalışmaları ve yatırımları görüşüldü.

Yeşilçam'ın usta aktörü Ediz Hun, Limak Enerji çalışanlarıyla buluştu


Bursa’da Nostaljik Sinema etkinliğinde bir araya gelen Limak Enerji Grubu çalışanları, Yeşilçam’ın ünlü aktörlerinden Ediz Hun ile birlikte 1971 yapımı Güllü filmini seyretti.

Denizaltı elektriği UEDAŞ robotuyla güvende


UEDAŞ’ın Ar-Ge ekibi tarafından geliştirilen su altı robotuyla, adalara elektrik taşıyan sualtı kablolarındaki arızalar önceden tespit edilebiliyor.