Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / Minik kardeşlerimiz üşümesin diye
Minik kardeşlerimiz üşümesin diye  14.1.2016
Minik kardeşlerimiz üşümesin diye

Soğuk kış günlerinde okula gidip gelen öğrencilerin üşümemesi için bu yıl 2. sini düzenlediğimiz "Kardeşim Üşümesin" isimli sosyal sorumluluk projemizin dördüncü dağıtımı için Yalova Sugören ilkokulundaydık.

Düzenlenen programa katılan Yalova İşletme Müdürü Volkan Çelik, Kurumsal İletişim Müdürü Yusuf Ziya Yüce öğrencilere kıyafetlerini giydirerek öğrencilerin sevincine ortak oldular.

Öğrenciler UEDAŞ’ın kendilerine hediye ettiği kaban, kaşkol, bere ve eldivenlerden oluşan kışlık giysileri üzerine giyip ayna karşısında uzun süre kendilerini hayranlıkla seyretti. Kendilerine hediye edilen kıyafetleri giyip uzun süre sevinç içinde oyunlar oynayan öğrencilerin mutluluğu görülmeye değerdi.

Haberler
Haberler

Uludağ'da ekiplerimizin zorlu mesaisi


Kış mevsiminin gözde turizm merkezlerinden Uludağ’da, kesintisiz elektrik enerjisi için sürdürülen çalışmalar dikkat çekti. UEDAŞ ekiplerinin zorlu koşullardaki çalışmaları aralıksız sürüyor.

Kardeşim Üşümesin gülümsetmeye devam ediyor


UEDAŞ'ın 7 yıldır sürdürdüğü “Kardeşim Üşümesin” projesi kapsamında bu kez Çanakkale’nin Biga İlçesi’ndeki çocukların yüzünü güldürdü.

UEDAŞ,Jandarma ile 'Kadına Şiddete Dur' Dedi


UEDAŞ ile Bursa İl Jandarma Komutanlığı Kadına Şiddetle Mücadele Günü kapsamında farkındalık çalışmasına imza attı. Kadın astsubaylar tarafından İnegöl’deki bir elektrik trafosuna “Kadına Şiddete Dur De” teması işlendi.

Enerji nakil hatları projesi mesleki eğitimi


UEDAŞ'ın İşletme Mühendisleri ve Müşteri Mühendisleri'nden oluşan 30 kişilik ekip, enerji nakil hatları projesi mesleki eğitimine katıldı.