Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / Daha kaliteli enerji için bir adım daha..
Daha kaliteli enerji için bir adım daha..  22.12.2015
Daha kaliteli enerji için bir adım daha..

Gelişmiş bir iletim seviyesi düzeyinde kaliteli elektrik enerjisi kullanılması kriterini oluşturarak ülke genelinde uygulanmasını sağlamak amacıyla başlatılan “Güç Kalitesi İzleme Sistemleri Projesi”  hayata geçiriliyor.

Elektrik sisteminde güç kalitesini yükselterek ilgili evrensel standartları sağlar hale getirmek amacıyla başlatılan proje güç kalitesi bileşenlerini sürekli ve kesintisiz bir biçiminde izlemeyi amaçlıyor.  Yakın zamanda uygulanmaya başlayacak proje kapsamında güç kalitesi izleme sistemi kullanımı ve mobil güç kalitesi cihazlarının kullanımı konusunda Eğitim ve İSG birimimiz koordinesinde teknik personelimize 3 gün süren eğitim programı düzenlendi.

  
Haberler
Haberler

Uludağ'da ekiplerimizin zorlu mesaisi


Kış mevsiminin gözde turizm merkezlerinden Uludağ’da, kesintisiz elektrik enerjisi için sürdürülen çalışmalar dikkat çekti. UEDAŞ ekiplerinin zorlu koşullardaki çalışmaları aralıksız sürüyor.

Kardeşim Üşümesin gülümsetmeye devam ediyor


UEDAŞ'ın 7 yıldır sürdürdüğü “Kardeşim Üşümesin” projesi kapsamında bu kez Çanakkale’nin Biga İlçesi’ndeki çocukların yüzünü güldürdü.

UEDAŞ,Jandarma ile 'Kadına Şiddete Dur' Dedi


UEDAŞ ile Bursa İl Jandarma Komutanlığı Kadına Şiddetle Mücadele Günü kapsamında farkındalık çalışmasına imza attı. Kadın astsubaylar tarafından İnegöl’deki bir elektrik trafosuna “Kadına Şiddete Dur De” teması işlendi.

Enerji nakil hatları projesi mesleki eğitimi


UEDAŞ'ın İşletme Mühendisleri ve Müşteri Mühendisleri'nden oluşan 30 kişilik ekip, enerji nakil hatları projesi mesleki eğitimine katıldı.