Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / UEDAŞ artık Mobilde
UEDAŞ artık Mobilde  16.12.2015
UEDAŞ artık Mobilde

Teknolojik alt yapımızı geliştirmeye yönelik yeniliklerimizi devam ediyor.

Hizmet kalitesini sürekli yükselten yatırımlarında teknolojiyi devreye alan UEDAŞ bunun bir adımı olan mobil uygulamasını hayata geçirdi. Samsung veya IPhone telefonlarından ücretsiz olarak indirebilen mobil uygulaması ile kullanıcılar UEDAŞ’a istedikleri her yerden rahatlıkla ulaşabilecek

Mobil uygulama ile müşterilerimiz planlı kesintiler, anlık kesintiler ve abonelikleri ile ilgili bilgilere rahatlıkla ulaşabilirken müşteri İşlem yetkilileri ile de iletişim kurabiliyor.

Mobil uygulama ile UEDAŞ'ta artık her şey daha kolay..

 

  
Haberler
Haberler

Elektrik kesintilerine hızlı çözüm üreten sistem


UEDAŞ, SCADA sistemi ile elektrik kesintilerine uzaktan anında müdahale edebiliyor. Bu sayede elektrik kesintileri 5-10 saniye içerisinde giderilirken, kesinti süreleri de azalarak müşteri memnuniyetinin artması sağlanıyor.

Uludağ'da ekiplerimizin zorlu mesaisi


Kış mevsiminin gözde turizm merkezlerinden Uludağ’da, kesintisiz elektrik enerjisi için sürdürülen çalışmalar dikkat çekti. UEDAŞ ekiplerinin zorlu koşullardaki çalışmaları aralıksız sürüyor.

Kardeşim Üşümesin gülümsetmeye devam ediyor


UEDAŞ'ın 7 yıldır sürdürdüğü “Kardeşim Üşümesin” projesi kapsamında bu kez Çanakkale’nin Biga İlçesi’ndeki çocukların yüzünü güldürdü.

UEDAŞ,Jandarma ile 'Kadına Şiddete Dur' Dedi


UEDAŞ ile Bursa İl Jandarma Komutanlığı Kadına Şiddetle Mücadele Günü kapsamında farkındalık çalışmasına imza attı. Kadın astsubaylar tarafından İnegöl’deki bir elektrik trafosuna “Kadına Şiddete Dur De” teması işlendi.