Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / Kardeşim Üşümesin
Kardeşim Üşümesin  15.12.2015
Kardeşim Üşümesin

Sosyal sorumluluk kapsamında, Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliği ile bu yıl 2.sini düzenlediğimiz "Kardeşim Üşümesin" isimli projemizde bu yıl Bursa, Balıkesir, Çanakkale ve Yalova'daki okullarda öğrenim gören 600 öğrenciye kışlık giysi dağıtılacak.

İnegöl’de gerçekleştirdiğimiz ilk programda Tahtaköprü okulunda 107 ilkokul öğrencisine kaban, kaşkol, eldivenlerden oluşan kışlık giysi hediye edildi. İnegöl Kaymakamı Ali Akça ve Genel Müdürümüz Mesut Efe ile İlçe Milli Eğitim Müdürü Fatih Bilican, Tahtaköprü İlkokulundaki öğrencilere giysilerini kendi elleriyle giydirerek, onların sevinçlerine ortak oldu.

  
Haberler
Haberler

Uludağ'da ekiplerimizin zorlu mesaisi


Kış mevsiminin gözde turizm merkezlerinden Uludağ’da, kesintisiz elektrik enerjisi için sürdürülen çalışmalar dikkat çekti. UEDAŞ ekiplerinin zorlu koşullardaki çalışmaları aralıksız sürüyor.

Kardeşim Üşümesin gülümsetmeye devam ediyor


UEDAŞ'ın 7 yıldır sürdürdüğü “Kardeşim Üşümesin” projesi kapsamında bu kez Çanakkale’nin Biga İlçesi’ndeki çocukların yüzünü güldürdü.

UEDAŞ,Jandarma ile 'Kadına Şiddete Dur' Dedi


UEDAŞ ile Bursa İl Jandarma Komutanlığı Kadına Şiddetle Mücadele Günü kapsamında farkındalık çalışmasına imza attı. Kadın astsubaylar tarafından İnegöl’deki bir elektrik trafosuna “Kadına Şiddete Dur De” teması işlendi.

Enerji nakil hatları projesi mesleki eğitimi


UEDAŞ'ın İşletme Mühendisleri ve Müşteri Mühendisleri'nden oluşan 30 kişilik ekip, enerji nakil hatları projesi mesleki eğitimine katıldı.