Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / Kardeşim Üşümesin
Kardeşim Üşümesin  15.12.2015
Kardeşim Üşümesin

Sosyal sorumluluk kapsamında, Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliği ile bu yıl 2.sini düzenlediğimiz "Kardeşim Üşümesin" isimli projemizde bu yıl Bursa, Balıkesir, Çanakkale ve Yalova'daki okullarda öğrenim gören 600 öğrenciye kışlık giysi dağıtılacak.

İnegöl’de gerçekleştirdiğimiz ilk programda Tahtaköprü okulunda 107 ilkokul öğrencisine kaban, kaşkol, eldivenlerden oluşan kışlık giysi hediye edildi. İnegöl Kaymakamı Ali Akça ve Genel Müdürümüz Mesut Efe ile İlçe Milli Eğitim Müdürü Fatih Bilican, Tahtaköprü İlkokulundaki öğrencilere giysilerini kendi elleriyle giydirerek, onların sevinçlerine ortak oldu.

  
Haberler
Haberler

Keles'li tarımcılardan Genel Müdürümüze nezaket ziyareti


Bursa'nın dağ ilçelerinden Keles Kocakavacık Köyü Tarım Kalkınma Kooperatifi Başkanı Erdoğan Yumak ve üyeleri, Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı'yı ziyaret etti. Kooperatif yönetimini makamında ağırlayan Fatih Danacı ile ilçedeki altyapı çalışmaları ve yatırım konuları konuşuldu.

Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın'dan Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı'ya ziyaret


Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın, Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı'yı makamında ziyaret etti. Nezaket ziyaretinde Orhangazi ilçesindeki altyapı çalışmaları ve yatırımları görüşüldü.

Yeşilçam'ın usta aktörü Ediz Hun, Limak Enerji çalışanlarıyla buluştu


Bursa’da Nostaljik Sinema etkinliğinde bir araya gelen Limak Enerji Grubu çalışanları, Yeşilçam’ın ünlü aktörlerinden Ediz Hun ile birlikte 1971 yapımı Güllü filmini seyretti.

Denizaltı elektriği UEDAŞ robotuyla güvende


UEDAŞ’ın Ar-Ge ekibi tarafından geliştirilen su altı robotuyla, adalara elektrik taşıyan sualtı kablolarındaki arızalar önceden tespit edilebiliyor.