Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / Kardeşim Üşümesin
Kardeşim Üşümesin  15.12.2015
Kardeşim Üşümesin

Sosyal sorumluluk kapsamında, Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliği ile bu yıl 2.sini düzenlediğimiz "Kardeşim Üşümesin" isimli projemizde bu yıl Bursa, Balıkesir, Çanakkale ve Yalova'daki okullarda öğrenim gören 600 öğrenciye kışlık giysi dağıtılacak.

İnegöl’de gerçekleştirdiğimiz ilk programda Tahtaköprü okulunda 107 ilkokul öğrencisine kaban, kaşkol, eldivenlerden oluşan kışlık giysi hediye edildi. İnegöl Kaymakamı Ali Akça ve Genel Müdürümüz Mesut Efe ile İlçe Milli Eğitim Müdürü Fatih Bilican, Tahtaköprü İlkokulundaki öğrencilere giysilerini kendi elleriyle giydirerek, onların sevinçlerine ortak oldu.

  
Haberler
Haberler

UEDAŞ'tan Yerinde Sayaç Testi Hizmeti


Müşteri memnuniyetini herzaman ön planda tutan UEDAŞ, müşterilerden gelen talepler ya da okuma ekiplerinin rutin teknik ve fiziki incelemelerinde karşılaşılan arızalar için karşılaşılan 3 günlük inceleme süresini 1 güne düşürüyor. Yerinde sayaç test işlemiyle UEDAŞ, arızalı olmayan sayaçların sökülmesinin de önüne geçiyor.

Edremit'te Yaz Yoğunluğuna Önlem


UEDAŞ, yaz aylarında artan nüfus yoğunluğunu göz önüne alarak tatil bölgelerindeki bakım ve onarım faaliyetlerini artırdı.

Balıkesir'de Köy Okulu Kütüphaneye Kavuştu


“Bi Kitap Daha Aydınlık Bi Hayat” hedefiyle yola çıktığımız, 7 yılda 20 köy okuluna kütüphane kurduğumuz projemizde bu durağımız Balıkesir'in Susurluk İlçesindeki Karapürçek Şehit Mesut Nayman İlkokulu oldu.

"Gece ve Işık" Sergide Buluştu


6’ıncısını düzenlediğimiz ve bu yıl ilk kez uluslararası katılıma açılan 'Şehrin Işıkları Fotoğraf Yarışması'nda dereceye giren 50 fotoğraf Bursa Osmangazi’de yer alan Korupark AVM’de sanatseverlerin beğenisine sunuldu.