Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / Mobil araçta ölçü cihazları eğitimi
Mobil araçta ölçü cihazları eğitimi  7.12.2015
Mobil araçta ölçü cihazları eğitimi

Ölçme cihazlarının çalışma prensipleri konusunda teknik personelimize eğitim verildi.

Eğitim ve İSG Yönetmenliği birimimiz koordinesinde Panayır Eğitim Merkezi’nde düzenlenen program tüm işletme müdürlükleri ve Genel Müdürlükten ilgili personellerin katılımı ile gerçekleşti. Omicron Electronic firmasına ait mobil  eğitim aracında sunulan eğitimde ölçüm cihazlarını kullanırken gerekli olan bilgiler hem teorik hem de uygulamalı olarak anlatıldı.

  
Haberler
Haberler

Elektrik kesintilerine hızlı çözüm üreten sistem


UEDAŞ, SCADA sistemi ile elektrik kesintilerine uzaktan anında müdahale edebiliyor. Bu sayede elektrik kesintileri 5-10 saniye içerisinde giderilirken, kesinti süreleri de azalarak müşteri memnuniyetinin artması sağlanıyor.

Uludağ'da ekiplerimizin zorlu mesaisi


Kış mevsiminin gözde turizm merkezlerinden Uludağ’da, kesintisiz elektrik enerjisi için sürdürülen çalışmalar dikkat çekti. UEDAŞ ekiplerinin zorlu koşullardaki çalışmaları aralıksız sürüyor.

Kardeşim Üşümesin gülümsetmeye devam ediyor


UEDAŞ'ın 7 yıldır sürdürdüğü “Kardeşim Üşümesin” projesi kapsamında bu kez Çanakkale’nin Biga İlçesi’ndeki çocukların yüzünü güldürdü.

UEDAŞ,Jandarma ile 'Kadına Şiddete Dur' Dedi


UEDAŞ ile Bursa İl Jandarma Komutanlığı Kadına Şiddetle Mücadele Günü kapsamında farkındalık çalışmasına imza attı. Kadın astsubaylar tarafından İnegöl’deki bir elektrik trafosuna “Kadına Şiddete Dur De” teması işlendi.