Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / Köy okullarına kitap seferberliği
Köy okullarına kitap seferberliği  20.11.2015
Köy okullarına kitap seferberliği

Köy okullarına kütüphane kazandırmak amacıyla kitap toplama kampanyası başlatan Uludağ Elektrik Dağıtım A.Ş. (UEDAŞ), bu konuda duyarlı vatandaşların desteğini bekliyor.

Sosyal sorumluluk kapsamında bu yıl 2.si düzenlenen “Bi kitap, daha aydınlık bi hayat” projesi Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından belirlenen UEDAŞ’ın hizmet bölgesindeki beş okula kütüphane kazandırılması hedefleniyor.

Kampanya 15 Aralık-15 Ocak arasında

Kütüphanesi olmayan köy okullarına kütüphane kazandırılmasını amaçlayan kampanya 15 Kasım–15 Ocak tarihleri arasında gerçekleşecek. Önceden belirlenen okullar UEDAŞ tarafından tadil edilecek ve toplanan kitaplarla kütüphaneler kurulacak. Kampanyaya katılmak isteyenler Zafer Plaza, Kent Meydanı ve Korupark AVM’deki kitap kumbaralarına veya UEDAŞ iletişim noktalarına ve Genel Müdürlüğü’ne kitap bırakabilirler.

Daha aydınlık bir gelecek için herkesi bu kampanyaya destek vermeye bekliyoruz.

   
Haberler
Haberler

Elektrik kesintilerine hızlı çözüm üreten sistem


UEDAŞ, SCADA sistemi ile elektrik kesintilerine uzaktan anında müdahale edebiliyor. Bu sayede elektrik kesintileri 5-10 saniye içerisinde giderilirken, kesinti süreleri de azalarak müşteri memnuniyetinin artması sağlanıyor.

Uludağ'da ekiplerimizin zorlu mesaisi


Kış mevsiminin gözde turizm merkezlerinden Uludağ’da, kesintisiz elektrik enerjisi için sürdürülen çalışmalar dikkat çekti. UEDAŞ ekiplerinin zorlu koşullardaki çalışmaları aralıksız sürüyor.

Kardeşim Üşümesin gülümsetmeye devam ediyor


UEDAŞ'ın 7 yıldır sürdürdüğü “Kardeşim Üşümesin” projesi kapsamında bu kez Çanakkale’nin Biga İlçesi’ndeki çocukların yüzünü güldürdü.

UEDAŞ,Jandarma ile 'Kadına Şiddete Dur' Dedi


UEDAŞ ile Bursa İl Jandarma Komutanlığı Kadına Şiddetle Mücadele Günü kapsamında farkındalık çalışmasına imza attı. Kadın astsubaylar tarafından İnegöl’deki bir elektrik trafosuna “Kadına Şiddete Dur De” teması işlendi.