Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / Köy okullarına kitap seferberliği
Köy okullarına kitap seferberliği  20.11.2015
Köy okullarına kitap seferberliği

Köy okullarına kütüphane kazandırmak amacıyla kitap toplama kampanyası başlatan Uludağ Elektrik Dağıtım A.Ş. (UEDAŞ), bu konuda duyarlı vatandaşların desteğini bekliyor.

Sosyal sorumluluk kapsamında bu yıl 2.si düzenlenen “Bi kitap, daha aydınlık bi hayat” projesi Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından belirlenen UEDAŞ’ın hizmet bölgesindeki beş okula kütüphane kazandırılması hedefleniyor.

Kampanya 15 Aralık-15 Ocak arasında

Kütüphanesi olmayan köy okullarına kütüphane kazandırılmasını amaçlayan kampanya 15 Kasım–15 Ocak tarihleri arasında gerçekleşecek. Önceden belirlenen okullar UEDAŞ tarafından tadil edilecek ve toplanan kitaplarla kütüphaneler kurulacak. Kampanyaya katılmak isteyenler Zafer Plaza, Kent Meydanı ve Korupark AVM’deki kitap kumbaralarına veya UEDAŞ iletişim noktalarına ve Genel Müdürlüğü’ne kitap bırakabilirler.

Daha aydınlık bir gelecek için herkesi bu kampanyaya destek vermeye bekliyoruz.

   
Haberler
Haberler

UEDAŞ'tan Yerinde Sayaç Testi Hizmeti


Müşteri memnuniyetini herzaman ön planda tutan UEDAŞ, müşterilerden gelen talepler ya da okuma ekiplerinin rutin teknik ve fiziki incelemelerinde karşılaşılan arızalar için karşılaşılan 3 günlük inceleme süresini 1 güne düşürüyor. Yerinde sayaç test işlemiyle UEDAŞ, arızalı olmayan sayaçların sökülmesinin de önüne geçiyor.

Edremit'te Yaz Yoğunluğuna Önlem


UEDAŞ, yaz aylarında artan nüfus yoğunluğunu göz önüne alarak tatil bölgelerindeki bakım ve onarım faaliyetlerini artırdı.

Balıkesir'de Köy Okulu Kütüphaneye Kavuştu


“Bi Kitap Daha Aydınlık Bi Hayat” hedefiyle yola çıktığımız, 7 yılda 20 köy okuluna kütüphane kurduğumuz projemizde bu durağımız Balıkesir'in Susurluk İlçesindeki Karapürçek Şehit Mesut Nayman İlkokulu oldu.

"Gece ve Işık" Sergide Buluştu


6’ıncısını düzenlediğimiz ve bu yıl ilk kez uluslararası katılıma açılan 'Şehrin Işıkları Fotoğraf Yarışması'nda dereceye giren 50 fotoğraf Bursa Osmangazi’de yer alan Korupark AVM’de sanatseverlerin beğenisine sunuldu.