Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / Nilüferli muhtarlar UEDAŞ’ın hizmetlerinden memnun
Nilüferli muhtarlar UEDAŞ’ın hizmetlerinden memnun  18.11.2015
Nilüferli muhtarlar UEDAŞ’ın hizmetlerinden memnun

Nilüfer Muhtarlar Derneği yönetimi Uludağ Elektrik Dağıtım (UEDAŞ) Genel Müdürü Mesut Efe’yi ziyaret etti. Dernek Başkanı Beşevler Mahallesi Muhtarı Erol Yılmazer başkanlığında Genel Müdür Efe’yi ziyaret eden muhtarlar UEDAŞ’ın çalışmalarından oldukça memnun olduklarını ifade ettiler.

Muhtarların elektrikle ilgili ihtiyaçlarını dinleyen UEDAŞ Genel Müdürü Mesut Efe, sorunların çözümünde iletişimin önemine dikkat çekti. Merinos’ta bulunan UEDAŞ Genel Müdürlük binasında yapılan görüşme Nilüfer Muhtarlar Derneği Başkanı Erol Yılmazer ve Nilüfer ilçesinin mahalle muhtarının katılımıyla gerçekleşti. Toplantıda Kurumsal İletişim Müdürü Yusuf Ziya Yüce ve Nilüfer İşletme Müdürü Necdet Şensöz, İşletme Mühendisi Sami Kösehaliloğlu da hazır bulundu.

Mahalle Muhtarlarıyla Nilüfer İlçesi'nin ihtiyaç ve beklentileri konusunda fikir alışverişinde bulunan Efe, yatırımlarla birlikte enerji altyapısında büyük bir iyileşme sağladığını belirterek; “Yapılan çalışmalar sonucu elektrik kesinti sayısı ve süreleri en aza indirgendi. Bu toplantılarla iletişim sağlanıyor” dedi. Efe şöyle devam etti: "Nilüfer, Bursa'mızın en büyük ve en önemli ilçelerinden biri. Bu bölgede ihtiyaçlar doğrultusunda eksik görülen noktalara en iyi ve en kaliteli hizmeti en hızlı şekilde götürme gayreti içerisindeyiz. Amacımız Nilüfer'de yaşayan vatandaşlarımıza sorunsuz bir şekilde enerji hizmeti sağlamak. Bu anlamda halkımızdan gelen taleplerin bize ulaşmasında önemli rol üstlenen muhtarlarımıza teşekkür ediyoruz”

Nilüfer Muhtarlar Derneği Başkanı Erol Yılmazer ise yaptığı konuşmada geçmişe oranla muhtarların taleplerinin daha hızlı karşılandığını ve iletişimin daha kolay olduğunu belirterek yapılan hizmetlerden dolayı Mesut Efe’ye teşekkür etti.

Haberler
Haberler

Elektrik kesintilerine hızlı çözüm üreten sistem


UEDAŞ, SCADA sistemi ile elektrik kesintilerine uzaktan anında müdahale edebiliyor. Bu sayede elektrik kesintileri 5-10 saniye içerisinde giderilirken, kesinti süreleri de azalarak müşteri memnuniyetinin artması sağlanıyor.

Uludağ'da ekiplerimizin zorlu mesaisi


Kış mevsiminin gözde turizm merkezlerinden Uludağ’da, kesintisiz elektrik enerjisi için sürdürülen çalışmalar dikkat çekti. UEDAŞ ekiplerinin zorlu koşullardaki çalışmaları aralıksız sürüyor.

Kardeşim Üşümesin gülümsetmeye devam ediyor


UEDAŞ'ın 7 yıldır sürdürdüğü “Kardeşim Üşümesin” projesi kapsamında bu kez Çanakkale’nin Biga İlçesi’ndeki çocukların yüzünü güldürdü.

UEDAŞ,Jandarma ile 'Kadına Şiddete Dur' Dedi


UEDAŞ ile Bursa İl Jandarma Komutanlığı Kadına Şiddetle Mücadele Günü kapsamında farkındalık çalışmasına imza attı. Kadın astsubaylar tarafından İnegöl’deki bir elektrik trafosuna “Kadına Şiddete Dur De” teması işlendi.