Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / Nilüferli muhtarlar UEDAŞ’ın hizmetlerinden memnun
Nilüferli muhtarlar UEDAŞ’ın hizmetlerinden memnun  18.11.2015
Nilüferli muhtarlar UEDAŞ’ın hizmetlerinden memnun

Nilüfer Muhtarlar Derneği yönetimi Uludağ Elektrik Dağıtım (UEDAŞ) Genel Müdürü Mesut Efe’yi ziyaret etti. Dernek Başkanı Beşevler Mahallesi Muhtarı Erol Yılmazer başkanlığında Genel Müdür Efe’yi ziyaret eden muhtarlar UEDAŞ’ın çalışmalarından oldukça memnun olduklarını ifade ettiler.

Muhtarların elektrikle ilgili ihtiyaçlarını dinleyen UEDAŞ Genel Müdürü Mesut Efe, sorunların çözümünde iletişimin önemine dikkat çekti. Merinos’ta bulunan UEDAŞ Genel Müdürlük binasında yapılan görüşme Nilüfer Muhtarlar Derneği Başkanı Erol Yılmazer ve Nilüfer ilçesinin mahalle muhtarının katılımıyla gerçekleşti. Toplantıda Kurumsal İletişim Müdürü Yusuf Ziya Yüce ve Nilüfer İşletme Müdürü Necdet Şensöz, İşletme Mühendisi Sami Kösehaliloğlu da hazır bulundu.

Mahalle Muhtarlarıyla Nilüfer İlçesi'nin ihtiyaç ve beklentileri konusunda fikir alışverişinde bulunan Efe, yatırımlarla birlikte enerji altyapısında büyük bir iyileşme sağladığını belirterek; “Yapılan çalışmalar sonucu elektrik kesinti sayısı ve süreleri en aza indirgendi. Bu toplantılarla iletişim sağlanıyor” dedi. Efe şöyle devam etti: "Nilüfer, Bursa'mızın en büyük ve en önemli ilçelerinden biri. Bu bölgede ihtiyaçlar doğrultusunda eksik görülen noktalara en iyi ve en kaliteli hizmeti en hızlı şekilde götürme gayreti içerisindeyiz. Amacımız Nilüfer'de yaşayan vatandaşlarımıza sorunsuz bir şekilde enerji hizmeti sağlamak. Bu anlamda halkımızdan gelen taleplerin bize ulaşmasında önemli rol üstlenen muhtarlarımıza teşekkür ediyoruz”

Nilüfer Muhtarlar Derneği Başkanı Erol Yılmazer ise yaptığı konuşmada geçmişe oranla muhtarların taleplerinin daha hızlı karşılandığını ve iletişimin daha kolay olduğunu belirterek yapılan hizmetlerden dolayı Mesut Efe’ye teşekkür etti.

Haberler
Haberler

UEDAŞ'tan Yerinde Sayaç Testi Hizmeti


Müşteri memnuniyetini herzaman ön planda tutan UEDAŞ, müşterilerden gelen talepler ya da okuma ekiplerinin rutin teknik ve fiziki incelemelerinde karşılaşılan arızalar için karşılaşılan 3 günlük inceleme süresini 1 güne düşürüyor. Yerinde sayaç test işlemiyle UEDAŞ, arızalı olmayan sayaçların sökülmesinin de önüne geçiyor.

Edremit'te Yaz Yoğunluğuna Önlem


UEDAŞ, yaz aylarında artan nüfus yoğunluğunu göz önüne alarak tatil bölgelerindeki bakım ve onarım faaliyetlerini artırdı.

Balıkesir'de Köy Okulu Kütüphaneye Kavuştu


“Bi Kitap Daha Aydınlık Bi Hayat” hedefiyle yola çıktığımız, 7 yılda 20 köy okuluna kütüphane kurduğumuz projemizde bu durağımız Balıkesir'in Susurluk İlçesindeki Karapürçek Şehit Mesut Nayman İlkokulu oldu.

"Gece ve Işık" Sergide Buluştu


6’ıncısını düzenlediğimiz ve bu yıl ilk kez uluslararası katılıma açılan 'Şehrin Işıkları Fotoğraf Yarışması'nda dereceye giren 50 fotoğraf Bursa Osmangazi’de yer alan Korupark AVM’de sanatseverlerin beğenisine sunuldu.