Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / Nilüferli muhtarlar UEDAŞ’ın hizmetlerinden memnun
Nilüferli muhtarlar UEDAŞ’ın hizmetlerinden memnun  18.11.2015
Nilüferli muhtarlar UEDAŞ’ın hizmetlerinden memnun

Nilüfer Muhtarlar Derneği yönetimi Uludağ Elektrik Dağıtım (UEDAŞ) Genel Müdürü Mesut Efe’yi ziyaret etti. Dernek Başkanı Beşevler Mahallesi Muhtarı Erol Yılmazer başkanlığında Genel Müdür Efe’yi ziyaret eden muhtarlar UEDAŞ’ın çalışmalarından oldukça memnun olduklarını ifade ettiler.

Muhtarların elektrikle ilgili ihtiyaçlarını dinleyen UEDAŞ Genel Müdürü Mesut Efe, sorunların çözümünde iletişimin önemine dikkat çekti. Merinos’ta bulunan UEDAŞ Genel Müdürlük binasında yapılan görüşme Nilüfer Muhtarlar Derneği Başkanı Erol Yılmazer ve Nilüfer ilçesinin mahalle muhtarının katılımıyla gerçekleşti. Toplantıda Kurumsal İletişim Müdürü Yusuf Ziya Yüce ve Nilüfer İşletme Müdürü Necdet Şensöz, İşletme Mühendisi Sami Kösehaliloğlu da hazır bulundu.

Mahalle Muhtarlarıyla Nilüfer İlçesi'nin ihtiyaç ve beklentileri konusunda fikir alışverişinde bulunan Efe, yatırımlarla birlikte enerji altyapısında büyük bir iyileşme sağladığını belirterek; “Yapılan çalışmalar sonucu elektrik kesinti sayısı ve süreleri en aza indirgendi. Bu toplantılarla iletişim sağlanıyor” dedi. Efe şöyle devam etti: "Nilüfer, Bursa'mızın en büyük ve en önemli ilçelerinden biri. Bu bölgede ihtiyaçlar doğrultusunda eksik görülen noktalara en iyi ve en kaliteli hizmeti en hızlı şekilde götürme gayreti içerisindeyiz. Amacımız Nilüfer'de yaşayan vatandaşlarımıza sorunsuz bir şekilde enerji hizmeti sağlamak. Bu anlamda halkımızdan gelen taleplerin bize ulaşmasında önemli rol üstlenen muhtarlarımıza teşekkür ediyoruz”

Nilüfer Muhtarlar Derneği Başkanı Erol Yılmazer ise yaptığı konuşmada geçmişe oranla muhtarların taleplerinin daha hızlı karşılandığını ve iletişimin daha kolay olduğunu belirterek yapılan hizmetlerden dolayı Mesut Efe’ye teşekkür etti.

Haberler
Haberler

Keles'li tarımcılardan Genel Müdürümüze nezaket ziyareti


Bursa'nın dağ ilçelerinden Keles Kocakavacık Köyü Tarım Kalkınma Kooperatifi Başkanı Erdoğan Yumak ve üyeleri, Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı'yı ziyaret etti. Kooperatif yönetimini makamında ağırlayan Fatih Danacı ile ilçedeki altyapı çalışmaları ve yatırım konuları konuşuldu.

Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın'dan Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı'ya ziyaret


Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın, Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı'yı makamında ziyaret etti. Nezaket ziyaretinde Orhangazi ilçesindeki altyapı çalışmaları ve yatırımları görüşüldü.

Yeşilçam'ın usta aktörü Ediz Hun, Limak Enerji çalışanlarıyla buluştu


Bursa’da Nostaljik Sinema etkinliğinde bir araya gelen Limak Enerji Grubu çalışanları, Yeşilçam’ın ünlü aktörlerinden Ediz Hun ile birlikte 1971 yapımı Güllü filmini seyretti.

Denizaltı elektriği UEDAŞ robotuyla güvende


UEDAŞ’ın Ar-Ge ekibi tarafından geliştirilen su altı robotuyla, adalara elektrik taşıyan sualtı kablolarındaki arızalar önceden tespit edilebiliyor.