Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / Nilüferli muhtarlar UEDAŞ’ın hizmetlerinden memnun
Nilüferli muhtarlar UEDAŞ’ın hizmetlerinden memnun  18.11.2015
Nilüferli muhtarlar UEDAŞ’ın hizmetlerinden memnun

Nilüfer Muhtarlar Derneği yönetimi Uludağ Elektrik Dağıtım (UEDAŞ) Genel Müdürü Mesut Efe’yi ziyaret etti. Dernek Başkanı Beşevler Mahallesi Muhtarı Erol Yılmazer başkanlığında Genel Müdür Efe’yi ziyaret eden muhtarlar UEDAŞ’ın çalışmalarından oldukça memnun olduklarını ifade ettiler.

Muhtarların elektrikle ilgili ihtiyaçlarını dinleyen UEDAŞ Genel Müdürü Mesut Efe, sorunların çözümünde iletişimin önemine dikkat çekti. Merinos’ta bulunan UEDAŞ Genel Müdürlük binasında yapılan görüşme Nilüfer Muhtarlar Derneği Başkanı Erol Yılmazer ve Nilüfer ilçesinin mahalle muhtarının katılımıyla gerçekleşti. Toplantıda Kurumsal İletişim Müdürü Yusuf Ziya Yüce ve Nilüfer İşletme Müdürü Necdet Şensöz, İşletme Mühendisi Sami Kösehaliloğlu da hazır bulundu.

Mahalle Muhtarlarıyla Nilüfer İlçesi'nin ihtiyaç ve beklentileri konusunda fikir alışverişinde bulunan Efe, yatırımlarla birlikte enerji altyapısında büyük bir iyileşme sağladığını belirterek; “Yapılan çalışmalar sonucu elektrik kesinti sayısı ve süreleri en aza indirgendi. Bu toplantılarla iletişim sağlanıyor” dedi. Efe şöyle devam etti: "Nilüfer, Bursa'mızın en büyük ve en önemli ilçelerinden biri. Bu bölgede ihtiyaçlar doğrultusunda eksik görülen noktalara en iyi ve en kaliteli hizmeti en hızlı şekilde götürme gayreti içerisindeyiz. Amacımız Nilüfer'de yaşayan vatandaşlarımıza sorunsuz bir şekilde enerji hizmeti sağlamak. Bu anlamda halkımızdan gelen taleplerin bize ulaşmasında önemli rol üstlenen muhtarlarımıza teşekkür ediyoruz”

Nilüfer Muhtarlar Derneği Başkanı Erol Yılmazer ise yaptığı konuşmada geçmişe oranla muhtarların taleplerinin daha hızlı karşılandığını ve iletişimin daha kolay olduğunu belirterek yapılan hizmetlerden dolayı Mesut Efe’ye teşekkür etti.

Haberler
Haberler

Balıkesir'de Köy Okulu Kütüphaneye Kavuştu


“Bi Kitap Daha Aydınlık Bi Hayat” hedefiyle yola çıktığımız, 7 yılda 20 köy okuluna kütüphane kurduğumuz projemizde bu durağımız Balıkesir'in Susurluk İlçesindeki Karapürçek Şehit Mesut Nayman İlkokulu oldu.

UEDAŞ Olağan Yönetim Kurulu Toplantısı Balıkesir'de Yapıldı


Limak Enerji Yönetim Kurulu ve üst düzey yetkililer, "Aylık Olağan Toplantısı" sebebiyle Balıkesir'de bir araya geldi. Toplantının ardından heyet Balıkesir Büyükşehir Belediyesi'ne seçilen Yücel Yılmaz'a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Ziyarete Limak Holding Yönetim Kurulu Başkanı Nihat Özdemir, Limak Enerji Yönetim Kurulu Başkanı Batuhan Özdemir, UEDAŞ Yönetim Kurulu Başkan Vekili İsmail Ergüneş, UEDAŞ Genel Müdürü İbrahim Gümüşlü ve Limak Enerji yöneticileri katıldı.

"Bi Kitap" Trabzon'da Aydınlık Bi Hayat İçin Öğrenciler İle Buluştu


Çocukların ve gençlerin geleceğe umutla bakabilmeleri için eğitimi desteklemeye devam ediyoruz. "Bi Kitap Daha Aydınlık Bi Hayat" adıyla 6 yılda 25 bin öğrenciyi kitapla buluşturduğumuz sürdürülebilir sosyal sorumluluk projemiz ile köy okullarına destek oluyoruz. Proje ile 19 köy okulunu kütüphaneye kavuşturuldu. Aynı zamanda köy okullarının boya, badana, çatı onarımı gibi çeşitli tadilat işlemlerini de gerçekleştirilerek köy okullarında okuyan öğrencilere fırsat eşitliği sağlanması adına katkıda bulunuldu. Projemizin bu durağında, Trabzon ili Çaykara ilçesi Zeki Bilge İlk öğretim okulunda okuyan öğrencilerimize kitap yardımında bulunduk. İhtiyaçlarını bizler ile paylaşan ve eğitime katkıyı ilke edinmiş tüm öğretmenlerimize sonsuz teşekkürler.

Biga İşletme Müdürlüğümüzden Hayırlı Olsun Ziyareti


Biga İşletme Müdürümüz Sami Kösehaliloğlu ve beraberindeki heyet, Biga İşletme Müdürlüğü sorumluluk bulunan Biga Belediye Başkanı Bülent Erdoğan,Karabiga Belediye Başkanı Ahmet Elbi, Gümüşçay Belediye Başkanı Adnan Pastırmacı ,Çan Belediye Başkanı Bülent Öz ,Terzialan Belediye Başkanı Tuncay Göymen ,Yenice Belediye Başkanı Veysel Acar ve Kalkım Belediye Başkanı İbrahim Taşkın'ı ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerinde bulundu.