Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / Geceyi aydınlatan UEDAŞ ekipleri iş başında
Geceyi aydınlatan UEDAŞ ekipleri iş başında  10.11.2015
Geceyi aydınlatan UEDAŞ ekipleri iş başında

Uludağ Elektrik Dağıtım (UEDAŞ) teknik ekipleri, enerjinin kesintisiz olarak dağıtımı ve bu hizmetin kaliteli bir şekilde sağlanması amacıyla şebeke yenilemeye dönük yatırımlarını 7/24 gerçekleştirdiği çalışmalarla sürdürüyor.

Gecenin karanlığını aydınlatmak için gece gündüz aralıksız çalışan elektrik arıza ekipleri Bursa, Balıkesir, Çanakkale ve Yalova’yı kapsayan görev alanında planlanan çalışma programı kapsamında tespit edilen eksiklikleri giderirken, deformasyona uğrayan hatları da onarıyor. Ayrıca aydınlatma bakım çalışmalarını da gece yarısı saatleri için planlayarak gerçekleştiriyor.

 

  
Haberler
Haberler

Elektrik kesintilerine hızlı çözüm üreten sistem


UEDAŞ, SCADA sistemi ile elektrik kesintilerine uzaktan anında müdahale edebiliyor. Bu sayede elektrik kesintileri 5-10 saniye içerisinde giderilirken, kesinti süreleri de azalarak müşteri memnuniyetinin artması sağlanıyor.

Uludağ'da ekiplerimizin zorlu mesaisi


Kış mevsiminin gözde turizm merkezlerinden Uludağ’da, kesintisiz elektrik enerjisi için sürdürülen çalışmalar dikkat çekti. UEDAŞ ekiplerinin zorlu koşullardaki çalışmaları aralıksız sürüyor.

Kardeşim Üşümesin gülümsetmeye devam ediyor


UEDAŞ'ın 7 yıldır sürdürdüğü “Kardeşim Üşümesin” projesi kapsamında bu kez Çanakkale’nin Biga İlçesi’ndeki çocukların yüzünü güldürdü.

UEDAŞ,Jandarma ile 'Kadına Şiddete Dur' Dedi


UEDAŞ ile Bursa İl Jandarma Komutanlığı Kadına Şiddetle Mücadele Günü kapsamında farkındalık çalışmasına imza attı. Kadın astsubaylar tarafından İnegöl’deki bir elektrik trafosuna “Kadına Şiddete Dur De” teması işlendi.