Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / Geceyi aydınlatan UEDAŞ ekipleri iş başında
Geceyi aydınlatan UEDAŞ ekipleri iş başında  10.11.2015
Geceyi aydınlatan UEDAŞ ekipleri iş başında

Uludağ Elektrik Dağıtım (UEDAŞ) teknik ekipleri, enerjinin kesintisiz olarak dağıtımı ve bu hizmetin kaliteli bir şekilde sağlanması amacıyla şebeke yenilemeye dönük yatırımlarını 7/24 gerçekleştirdiği çalışmalarla sürdürüyor.

Gecenin karanlığını aydınlatmak için gece gündüz aralıksız çalışan elektrik arıza ekipleri Bursa, Balıkesir, Çanakkale ve Yalova’yı kapsayan görev alanında planlanan çalışma programı kapsamında tespit edilen eksiklikleri giderirken, deformasyona uğrayan hatları da onarıyor. Ayrıca aydınlatma bakım çalışmalarını da gece yarısı saatleri için planlayarak gerçekleştiriyor.

 

  
Haberler
Haberler

UEDAŞ'tan Yerinde Sayaç Testi Hizmeti


Müşteri memnuniyetini herzaman ön planda tutan UEDAŞ, müşterilerden gelen talepler ya da okuma ekiplerinin rutin teknik ve fiziki incelemelerinde karşılaşılan arızalar için karşılaşılan 3 günlük inceleme süresini 1 güne düşürüyor. Yerinde sayaç test işlemiyle UEDAŞ, arızalı olmayan sayaçların sökülmesinin de önüne geçiyor.

Edremit'te Yaz Yoğunluğuna Önlem


UEDAŞ, yaz aylarında artan nüfus yoğunluğunu göz önüne alarak tatil bölgelerindeki bakım ve onarım faaliyetlerini artırdı.

Balıkesir'de Köy Okulu Kütüphaneye Kavuştu


“Bi Kitap Daha Aydınlık Bi Hayat” hedefiyle yola çıktığımız, 7 yılda 20 köy okuluna kütüphane kurduğumuz projemizde bu durağımız Balıkesir'in Susurluk İlçesindeki Karapürçek Şehit Mesut Nayman İlkokulu oldu.

"Gece ve Işık" Sergide Buluştu


6’ıncısını düzenlediğimiz ve bu yıl ilk kez uluslararası katılıma açılan 'Şehrin Işıkları Fotoğraf Yarışması'nda dereceye giren 50 fotoğraf Bursa Osmangazi’de yer alan Korupark AVM’de sanatseverlerin beğenisine sunuldu.