Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / Geceyi aydınlatan UEDAŞ ekipleri iş başında
Geceyi aydınlatan UEDAŞ ekipleri iş başında  10.11.2015
Geceyi aydınlatan UEDAŞ ekipleri iş başında

Uludağ Elektrik Dağıtım (UEDAŞ) teknik ekipleri, enerjinin kesintisiz olarak dağıtımı ve bu hizmetin kaliteli bir şekilde sağlanması amacıyla şebeke yenilemeye dönük yatırımlarını 7/24 gerçekleştirdiği çalışmalarla sürdürüyor.

Gecenin karanlığını aydınlatmak için gece gündüz aralıksız çalışan elektrik arıza ekipleri Bursa, Balıkesir, Çanakkale ve Yalova’yı kapsayan görev alanında planlanan çalışma programı kapsamında tespit edilen eksiklikleri giderirken, deformasyona uğrayan hatları da onarıyor. Ayrıca aydınlatma bakım çalışmalarını da gece yarısı saatleri için planlayarak gerçekleştiriyor.

 

  
Haberler
Haberler

Keles'li tarımcılardan Genel Müdürümüze nezaket ziyareti


Bursa'nın dağ ilçelerinden Keles Kocakavacık Köyü Tarım Kalkınma Kooperatifi Başkanı Erdoğan Yumak ve üyeleri, Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı'yı ziyaret etti. Kooperatif yönetimini makamında ağırlayan Fatih Danacı ile ilçedeki altyapı çalışmaları ve yatırım konuları konuşuldu.

Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın'dan Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı'ya ziyaret


Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın, Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı'yı makamında ziyaret etti. Nezaket ziyaretinde Orhangazi ilçesindeki altyapı çalışmaları ve yatırımları görüşüldü.

Yeşilçam'ın usta aktörü Ediz Hun, Limak Enerji çalışanlarıyla buluştu


Bursa’da Nostaljik Sinema etkinliğinde bir araya gelen Limak Enerji Grubu çalışanları, Yeşilçam’ın ünlü aktörlerinden Ediz Hun ile birlikte 1971 yapımı Güllü filmini seyretti.

Denizaltı elektriği UEDAŞ robotuyla güvende


UEDAŞ’ın Ar-Ge ekibi tarafından geliştirilen su altı robotuyla, adalara elektrik taşıyan sualtı kablolarındaki arızalar önceden tespit edilebiliyor.