Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / Vestel’e teknik gezi düzenlendi
Vestel’e teknik gezi düzenlendi  9.11.2015
Vestel’e teknik gezi düzenlendi

Sektöründe öncü birçok firmaya düzenlediği teknik gezilerde şirketlerden eğitimler de alarak teknik gezilere bir farklılık getirmeyi amaçlayan UEDAŞ Eğitim ve İSG Yönetmenliği tarafından 6 Kasım tarihinde Vestel  City  Dijital Fabrikası’na teknik gezi düzenlendi.

Genel Müdürlükte görev yapan elektrik mühendisi ve teknik personellerden oluşan 18 kişilik bir grup tarafından Manisa'da bulunan Vestel fabrikasına düzenlenen gezi programda LED aydınlatma üretim alanı ziyaret edildi. Firma yetkilileri tarafından gruba detaylı bilgilendirme yapılırken, katılımcılar üretim aşamalarını yakından görerek yeni teknolojik gelişmeler hakkında bilgi aldılar.

 
Haberler
Haberler

Keles'li tarımcılardan Genel Müdürümüze nezaket ziyareti


Bursa'nın dağ ilçelerinden Keles Kocakavacık Köyü Tarım Kalkınma Kooperatifi Başkanı Erdoğan Yumak ve üyeleri, Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı'yı ziyaret etti. Kooperatif yönetimini makamında ağırlayan Fatih Danacı ile ilçedeki altyapı çalışmaları ve yatırım konuları konuşuldu.

Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın'dan Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı'ya ziyaret


Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın, Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı'yı makamında ziyaret etti. Nezaket ziyaretinde Orhangazi ilçesindeki altyapı çalışmaları ve yatırımları görüşüldü.

Yeşilçam'ın usta aktörü Ediz Hun, Limak Enerji çalışanlarıyla buluştu


Bursa’da Nostaljik Sinema etkinliğinde bir araya gelen Limak Enerji Grubu çalışanları, Yeşilçam’ın ünlü aktörlerinden Ediz Hun ile birlikte 1971 yapımı Güllü filmini seyretti.

Denizaltı elektriği UEDAŞ robotuyla güvende


UEDAŞ’ın Ar-Ge ekibi tarafından geliştirilen su altı robotuyla, adalara elektrik taşıyan sualtı kablolarındaki arızalar önceden tespit edilebiliyor.