Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / Vestel’e teknik gezi düzenlendi
Vestel’e teknik gezi düzenlendi  9.11.2015
Vestel’e teknik gezi düzenlendi

Sektöründe öncü birçok firmaya düzenlediği teknik gezilerde şirketlerden eğitimler de alarak teknik gezilere bir farklılık getirmeyi amaçlayan UEDAŞ Eğitim ve İSG Yönetmenliği tarafından 6 Kasım tarihinde Vestel  City  Dijital Fabrikası’na teknik gezi düzenlendi.

Genel Müdürlükte görev yapan elektrik mühendisi ve teknik personellerden oluşan 18 kişilik bir grup tarafından Manisa'da bulunan Vestel fabrikasına düzenlenen gezi programda LED aydınlatma üretim alanı ziyaret edildi. Firma yetkilileri tarafından gruba detaylı bilgilendirme yapılırken, katılımcılar üretim aşamalarını yakından görerek yeni teknolojik gelişmeler hakkında bilgi aldılar.

 
Haberler
Haberler

UEDAŞ'tan Yerinde Sayaç Testi Hizmeti


Müşteri memnuniyetini herzaman ön planda tutan UEDAŞ, müşterilerden gelen talepler ya da okuma ekiplerinin rutin teknik ve fiziki incelemelerinde karşılaşılan arızalar için karşılaşılan 3 günlük inceleme süresini 1 güne düşürüyor. Yerinde sayaç test işlemiyle UEDAŞ, arızalı olmayan sayaçların sökülmesinin de önüne geçiyor.

Edremit'te Yaz Yoğunluğuna Önlem


UEDAŞ, yaz aylarında artan nüfus yoğunluğunu göz önüne alarak tatil bölgelerindeki bakım ve onarım faaliyetlerini artırdı.

Balıkesir'de Köy Okulu Kütüphaneye Kavuştu


“Bi Kitap Daha Aydınlık Bi Hayat” hedefiyle yola çıktığımız, 7 yılda 20 köy okuluna kütüphane kurduğumuz projemizde bu durağımız Balıkesir'in Susurluk İlçesindeki Karapürçek Şehit Mesut Nayman İlkokulu oldu.

"Gece ve Işık" Sergide Buluştu


6’ıncısını düzenlediğimiz ve bu yıl ilk kez uluslararası katılıma açılan 'Şehrin Işıkları Fotoğraf Yarışması'nda dereceye giren 50 fotoğraf Bursa Osmangazi’de yer alan Korupark AVM’de sanatseverlerin beğenisine sunuldu.