Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / Vestel’e teknik gezi düzenlendi
Vestel’e teknik gezi düzenlendi  9.11.2015
Vestel’e teknik gezi düzenlendi

Sektöründe öncü birçok firmaya düzenlediği teknik gezilerde şirketlerden eğitimler de alarak teknik gezilere bir farklılık getirmeyi amaçlayan UEDAŞ Eğitim ve İSG Yönetmenliği tarafından 6 Kasım tarihinde Vestel  City  Dijital Fabrikası’na teknik gezi düzenlendi.

Genel Müdürlükte görev yapan elektrik mühendisi ve teknik personellerden oluşan 18 kişilik bir grup tarafından Manisa'da bulunan Vestel fabrikasına düzenlenen gezi programda LED aydınlatma üretim alanı ziyaret edildi. Firma yetkilileri tarafından gruba detaylı bilgilendirme yapılırken, katılımcılar üretim aşamalarını yakından görerek yeni teknolojik gelişmeler hakkında bilgi aldılar.

 
Haberler
Haberler

Uludağ'da ekiplerimizin zorlu mesaisi


Kış mevsiminin gözde turizm merkezlerinden Uludağ’da, kesintisiz elektrik enerjisi için sürdürülen çalışmalar dikkat çekti. UEDAŞ ekiplerinin zorlu koşullardaki çalışmaları aralıksız sürüyor.

Kardeşim Üşümesin gülümsetmeye devam ediyor


UEDAŞ'ın 7 yıldır sürdürdüğü “Kardeşim Üşümesin” projesi kapsamında bu kez Çanakkale’nin Biga İlçesi’ndeki çocukların yüzünü güldürdü.

UEDAŞ,Jandarma ile 'Kadına Şiddete Dur' Dedi


UEDAŞ ile Bursa İl Jandarma Komutanlığı Kadına Şiddetle Mücadele Günü kapsamında farkındalık çalışmasına imza attı. Kadın astsubaylar tarafından İnegöl’deki bir elektrik trafosuna “Kadına Şiddete Dur De” teması işlendi.

Enerji nakil hatları projesi mesleki eğitimi


UEDAŞ'ın İşletme Mühendisleri ve Müşteri Mühendisleri'nden oluşan 30 kişilik ekip, enerji nakil hatları projesi mesleki eğitimine katıldı.