Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / Yenişehir’de ziyaretlerde bulunduk
Yenişehir’de ziyaretlerde bulunduk  22.10.2015
Yenişehir’de ziyaretlerde bulunduk

Genel Müdürümüz Mesut Efe hizmet alanlarımızda sürdürdüğü ziyaretlerine Yenişehir’de devam etti.

Yapılan ziyaretlerde Kurumsal İletişim Müdürü Yusuf Ziya Yüce, UEDAŞ İnegöl İşletme Müdürü Hasan Ali Yürük, Yenişehir İşletme Şefi Mehmet Çıray da hazır bulundu.

Yenişehir Belediye Başkanı Süleyman Çelik tarafından karşılanan Mesut Efe,  ziyaret esnasında yaptığı konuşmada hizmet alanlarında fikir alışverişinde bulunmak amacıyla protokol ziyaretlerini gerçekleştirdiklerini ifade etti.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Süleyman Çelik ise yapılan çalışmaları desteklediklerini belirterek Efe’ye teşekkürlerini sundu.

Yenişehir Kaymakamı’na ziyaret

Belediye Başkanlığı ziyaretinin ardından Yenişehir Kaymakamı Rahmi Köse'yi makamında ziyaret eden Mesut Efe, görüşme sırasında Yenişehir’de gerçekleştirilen enerji alanındaki projeler hakkında bilgiler verdi.

Kaymakam  Rahmi Köse ise yapılan ziyaretten dolayı memnuniyetini belirterek, konuklarına teşekkür etti.

Gerçekleştirilen ziyaretler, karşılıklı iyi niyet dilekleri ve hediyeleşme ile sona erdi.

   
Haberler
Haberler

Elektrik kesintilerine hızlı çözüm üreten sistem


UEDAŞ, SCADA sistemi ile elektrik kesintilerine uzaktan anında müdahale edebiliyor. Bu sayede elektrik kesintileri 5-10 saniye içerisinde giderilirken, kesinti süreleri de azalarak müşteri memnuniyetinin artması sağlanıyor.

Uludağ'da ekiplerimizin zorlu mesaisi


Kış mevsiminin gözde turizm merkezlerinden Uludağ’da, kesintisiz elektrik enerjisi için sürdürülen çalışmalar dikkat çekti. UEDAŞ ekiplerinin zorlu koşullardaki çalışmaları aralıksız sürüyor.

Kardeşim Üşümesin gülümsetmeye devam ediyor


UEDAŞ'ın 7 yıldır sürdürdüğü “Kardeşim Üşümesin” projesi kapsamında bu kez Çanakkale’nin Biga İlçesi’ndeki çocukların yüzünü güldürdü.

UEDAŞ,Jandarma ile 'Kadına Şiddete Dur' Dedi


UEDAŞ ile Bursa İl Jandarma Komutanlığı Kadına Şiddetle Mücadele Günü kapsamında farkındalık çalışmasına imza attı. Kadın astsubaylar tarafından İnegöl’deki bir elektrik trafosuna “Kadına Şiddete Dur De” teması işlendi.