Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / Yenişehir’de ziyaretlerde bulunduk
Yenişehir’de ziyaretlerde bulunduk  22.10.2015
Yenişehir’de ziyaretlerde bulunduk

Genel Müdürümüz Mesut Efe hizmet alanlarımızda sürdürdüğü ziyaretlerine Yenişehir’de devam etti.

Yapılan ziyaretlerde Kurumsal İletişim Müdürü Yusuf Ziya Yüce, UEDAŞ İnegöl İşletme Müdürü Hasan Ali Yürük, Yenişehir İşletme Şefi Mehmet Çıray da hazır bulundu.

Yenişehir Belediye Başkanı Süleyman Çelik tarafından karşılanan Mesut Efe,  ziyaret esnasında yaptığı konuşmada hizmet alanlarında fikir alışverişinde bulunmak amacıyla protokol ziyaretlerini gerçekleştirdiklerini ifade etti.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Süleyman Çelik ise yapılan çalışmaları desteklediklerini belirterek Efe’ye teşekkürlerini sundu.

Yenişehir Kaymakamı’na ziyaret

Belediye Başkanlığı ziyaretinin ardından Yenişehir Kaymakamı Rahmi Köse'yi makamında ziyaret eden Mesut Efe, görüşme sırasında Yenişehir’de gerçekleştirilen enerji alanındaki projeler hakkında bilgiler verdi.

Kaymakam  Rahmi Köse ise yapılan ziyaretten dolayı memnuniyetini belirterek, konuklarına teşekkür etti.

Gerçekleştirilen ziyaretler, karşılıklı iyi niyet dilekleri ve hediyeleşme ile sona erdi.

   
Haberler
Haberler

UEDAŞ'tan Yerinde Sayaç Testi Hizmeti


Müşteri memnuniyetini herzaman ön planda tutan UEDAŞ, müşterilerden gelen talepler ya da okuma ekiplerinin rutin teknik ve fiziki incelemelerinde karşılaşılan arızalar için karşılaşılan 3 günlük inceleme süresini 1 güne düşürüyor. Yerinde sayaç test işlemiyle UEDAŞ, arızalı olmayan sayaçların sökülmesinin de önüne geçiyor.

Edremit'te Yaz Yoğunluğuna Önlem


UEDAŞ, yaz aylarında artan nüfus yoğunluğunu göz önüne alarak tatil bölgelerindeki bakım ve onarım faaliyetlerini artırdı.

Balıkesir'de Köy Okulu Kütüphaneye Kavuştu


“Bi Kitap Daha Aydınlık Bi Hayat” hedefiyle yola çıktığımız, 7 yılda 20 köy okuluna kütüphane kurduğumuz projemizde bu durağımız Balıkesir'in Susurluk İlçesindeki Karapürçek Şehit Mesut Nayman İlkokulu oldu.

"Gece ve Işık" Sergide Buluştu


6’ıncısını düzenlediğimiz ve bu yıl ilk kez uluslararası katılıma açılan 'Şehrin Işıkları Fotoğraf Yarışması'nda dereceye giren 50 fotoğraf Bursa Osmangazi’de yer alan Korupark AVM’de sanatseverlerin beğenisine sunuldu.