Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / ‘Profesyonel Liderlik’ eğitimi düzenlendi
‘Profesyonel Liderlik’ eğitimi düzenlendi  10.10.2015
‘Profesyonel Liderlik’ eğitimi düzenlendi

Şirketimiz bünyesinde görev yapan yöneticilere Profesyonel Liderlik konulu eğitim semineri düzenlendi.

Sapanca NG Gürallar Oteli’nin konferans salonunda hafta sonu gerçekleştirilen eğitime Genel Müdürlükte görev yapan birim yöneticileri ve 11 bölgenin işletme müdürlerinin yanı sıra Genel Müdürümüz Mesut Efe de katıldı.

Eğitimde müşteri memnuniyetini arttırmaya yönelik önemli bilgiler verirken, iletişimin önemi, karar verme, takım kurma ve yönetme, etkili liderlik özellikleri hem teorik hem de uygulamalı olarak anlatıldı.

 

Haberler
Haberler

Elektrik kesintilerine hızlı çözüm üreten sistem


UEDAŞ, SCADA sistemi ile elektrik kesintilerine uzaktan anında müdahale edebiliyor. Bu sayede elektrik kesintileri 5-10 saniye içerisinde giderilirken, kesinti süreleri de azalarak müşteri memnuniyetinin artması sağlanıyor.

Uludağ'da ekiplerimizin zorlu mesaisi


Kış mevsiminin gözde turizm merkezlerinden Uludağ’da, kesintisiz elektrik enerjisi için sürdürülen çalışmalar dikkat çekti. UEDAŞ ekiplerinin zorlu koşullardaki çalışmaları aralıksız sürüyor.

Kardeşim Üşümesin gülümsetmeye devam ediyor


UEDAŞ'ın 7 yıldır sürdürdüğü “Kardeşim Üşümesin” projesi kapsamında bu kez Çanakkale’nin Biga İlçesi’ndeki çocukların yüzünü güldürdü.

UEDAŞ,Jandarma ile 'Kadına Şiddete Dur' Dedi


UEDAŞ ile Bursa İl Jandarma Komutanlığı Kadına Şiddetle Mücadele Günü kapsamında farkındalık çalışmasına imza attı. Kadın astsubaylar tarafından İnegöl’deki bir elektrik trafosuna “Kadına Şiddete Dur De” teması işlendi.