Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / ‘Profesyonel Liderlik’ eğitimi düzenlendi
‘Profesyonel Liderlik’ eğitimi düzenlendi  10.10.2015
‘Profesyonel Liderlik’ eğitimi düzenlendi

Şirketimiz bünyesinde görev yapan yöneticilere Profesyonel Liderlik konulu eğitim semineri düzenlendi.

Sapanca NG Gürallar Oteli’nin konferans salonunda hafta sonu gerçekleştirilen eğitime Genel Müdürlükte görev yapan birim yöneticileri ve 11 bölgenin işletme müdürlerinin yanı sıra Genel Müdürümüz Mesut Efe de katıldı.

Eğitimde müşteri memnuniyetini arttırmaya yönelik önemli bilgiler verirken, iletişimin önemi, karar verme, takım kurma ve yönetme, etkili liderlik özellikleri hem teorik hem de uygulamalı olarak anlatıldı.

 

Haberler
Haberler

UEDAŞ'tan Yerinde Sayaç Testi Hizmeti


Müşteri memnuniyetini herzaman ön planda tutan UEDAŞ, müşterilerden gelen talepler ya da okuma ekiplerinin rutin teknik ve fiziki incelemelerinde karşılaşılan arızalar için karşılaşılan 3 günlük inceleme süresini 1 güne düşürüyor. Yerinde sayaç test işlemiyle UEDAŞ, arızalı olmayan sayaçların sökülmesinin de önüne geçiyor.

Edremit'te Yaz Yoğunluğuna Önlem


UEDAŞ, yaz aylarında artan nüfus yoğunluğunu göz önüne alarak tatil bölgelerindeki bakım ve onarım faaliyetlerini artırdı.

Balıkesir'de Köy Okulu Kütüphaneye Kavuştu


“Bi Kitap Daha Aydınlık Bi Hayat” hedefiyle yola çıktığımız, 7 yılda 20 köy okuluna kütüphane kurduğumuz projemizde bu durağımız Balıkesir'in Susurluk İlçesindeki Karapürçek Şehit Mesut Nayman İlkokulu oldu.

"Gece ve Işık" Sergide Buluştu


6’ıncısını düzenlediğimiz ve bu yıl ilk kez uluslararası katılıma açılan 'Şehrin Işıkları Fotoğraf Yarışması'nda dereceye giren 50 fotoğraf Bursa Osmangazi’de yer alan Korupark AVM’de sanatseverlerin beğenisine sunuldu.