Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / ‘Profesyonel Liderlik’ eğitimi düzenlendi
‘Profesyonel Liderlik’ eğitimi düzenlendi  10.10.2015
‘Profesyonel Liderlik’ eğitimi düzenlendi

Şirketimiz bünyesinde görev yapan yöneticilere Profesyonel Liderlik konulu eğitim semineri düzenlendi.

Sapanca NG Gürallar Oteli’nin konferans salonunda hafta sonu gerçekleştirilen eğitime Genel Müdürlükte görev yapan birim yöneticileri ve 11 bölgenin işletme müdürlerinin yanı sıra Genel Müdürümüz Mesut Efe de katıldı.

Eğitimde müşteri memnuniyetini arttırmaya yönelik önemli bilgiler verirken, iletişimin önemi, karar verme, takım kurma ve yönetme, etkili liderlik özellikleri hem teorik hem de uygulamalı olarak anlatıldı.

 

Haberler
Haberler

Keles'li tarımcılardan Genel Müdürümüze nezaket ziyareti


Bursa'nın dağ ilçelerinden Keles Kocakavacık Köyü Tarım Kalkınma Kooperatifi Başkanı Erdoğan Yumak ve üyeleri, Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı'yı ziyaret etti. Kooperatif yönetimini makamında ağırlayan Fatih Danacı ile ilçedeki altyapı çalışmaları ve yatırım konuları konuşuldu.

Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın'dan Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı'ya ziyaret


Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın, Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı'yı makamında ziyaret etti. Nezaket ziyaretinde Orhangazi ilçesindeki altyapı çalışmaları ve yatırımları görüşüldü.

Yeşilçam'ın usta aktörü Ediz Hun, Limak Enerji çalışanlarıyla buluştu


Bursa’da Nostaljik Sinema etkinliğinde bir araya gelen Limak Enerji Grubu çalışanları, Yeşilçam’ın ünlü aktörlerinden Ediz Hun ile birlikte 1971 yapımı Güllü filmini seyretti.

Denizaltı elektriği UEDAŞ robotuyla güvende


UEDAŞ’ın Ar-Ge ekibi tarafından geliştirilen su altı robotuyla, adalara elektrik taşıyan sualtı kablolarındaki arızalar önceden tespit edilebiliyor.