Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / Emniyet Müdürü Yıldız’dan İade-i ziyaret
Emniyet Müdürü Yıldız’dan İade-i ziyaret  19.10.2015
Emniyet Müdürü Yıldız’dan İade-i ziyaret

Bursa İl Emniyet Müdürü Selami Yıldız, Genel Müdürümüz Mesut Efe’ye iade-i ziyaret gerçekleştirdi.

Ziyaretten memnuniyet duyduklarını belirten Efe, asayiş ve huzurun sürdürülmesi adına birlikte yürütülen çalışmaları desteklemeye devam edeceklerini söyledi.

Göreve başlaması sebebiyle yapılan ziyarete karşılık iade-i ziyarette bulunduğunu belirten Yıldız görüşmede kurumlar arasındaki işbirliğinin önemine dikkat çekerek kendisine gösterilen yakın ilgiden dolayı teşekkürlerini iletti.

Görüşme sonunda Emniyet Müdürü Yıldız ve Efe karşılıklı olarak ziyaretten memnuniyetlerini belirterek iyi niyet dileklerini ifade ettiler.

  
Haberler
Haberler

Keles'li tarımcılardan Genel Müdürümüze nezaket ziyareti


Bursa'nın dağ ilçelerinden Keles Kocakavacık Köyü Tarım Kalkınma Kooperatifi Başkanı Erdoğan Yumak ve üyeleri, Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı'yı ziyaret etti. Kooperatif yönetimini makamında ağırlayan Fatih Danacı ile ilçedeki altyapı çalışmaları ve yatırım konuları konuşuldu.

Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın'dan Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı'ya ziyaret


Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın, Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı'yı makamında ziyaret etti. Nezaket ziyaretinde Orhangazi ilçesindeki altyapı çalışmaları ve yatırımları görüşüldü.

Yeşilçam'ın usta aktörü Ediz Hun, Limak Enerji çalışanlarıyla buluştu


Bursa’da Nostaljik Sinema etkinliğinde bir araya gelen Limak Enerji Grubu çalışanları, Yeşilçam’ın ünlü aktörlerinden Ediz Hun ile birlikte 1971 yapımı Güllü filmini seyretti.

Denizaltı elektriği UEDAŞ robotuyla güvende


UEDAŞ’ın Ar-Ge ekibi tarafından geliştirilen su altı robotuyla, adalara elektrik taşıyan sualtı kablolarındaki arızalar önceden tespit edilebiliyor.