Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / Emniyet Müdürü Yıldız’dan İade-i ziyaret
Emniyet Müdürü Yıldız’dan İade-i ziyaret  19.10.2015
Emniyet Müdürü Yıldız’dan İade-i ziyaret

Bursa İl Emniyet Müdürü Selami Yıldız, Genel Müdürümüz Mesut Efe’ye iade-i ziyaret gerçekleştirdi.

Ziyaretten memnuniyet duyduklarını belirten Efe, asayiş ve huzurun sürdürülmesi adına birlikte yürütülen çalışmaları desteklemeye devam edeceklerini söyledi.

Göreve başlaması sebebiyle yapılan ziyarete karşılık iade-i ziyarette bulunduğunu belirten Yıldız görüşmede kurumlar arasındaki işbirliğinin önemine dikkat çekerek kendisine gösterilen yakın ilgiden dolayı teşekkürlerini iletti.

Görüşme sonunda Emniyet Müdürü Yıldız ve Efe karşılıklı olarak ziyaretten memnuniyetlerini belirterek iyi niyet dileklerini ifade ettiler.

  
Haberler
Haberler

Elektrik kesintilerine hızlı çözüm üreten sistem


UEDAŞ, SCADA sistemi ile elektrik kesintilerine uzaktan anında müdahale edebiliyor. Bu sayede elektrik kesintileri 5-10 saniye içerisinde giderilirken, kesinti süreleri de azalarak müşteri memnuniyetinin artması sağlanıyor.

Uludağ'da ekiplerimizin zorlu mesaisi


Kış mevsiminin gözde turizm merkezlerinden Uludağ’da, kesintisiz elektrik enerjisi için sürdürülen çalışmalar dikkat çekti. UEDAŞ ekiplerinin zorlu koşullardaki çalışmaları aralıksız sürüyor.

Kardeşim Üşümesin gülümsetmeye devam ediyor


UEDAŞ'ın 7 yıldır sürdürdüğü “Kardeşim Üşümesin” projesi kapsamında bu kez Çanakkale’nin Biga İlçesi’ndeki çocukların yüzünü güldürdü.

UEDAŞ,Jandarma ile 'Kadına Şiddete Dur' Dedi


UEDAŞ ile Bursa İl Jandarma Komutanlığı Kadına Şiddetle Mücadele Günü kapsamında farkındalık çalışmasına imza attı. Kadın astsubaylar tarafından İnegöl’deki bir elektrik trafosuna “Kadına Şiddete Dur De” teması işlendi.