Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / Emniyet Müdürü Yıldız’dan İade-i ziyaret
Emniyet Müdürü Yıldız’dan İade-i ziyaret  19.10.2015
Emniyet Müdürü Yıldız’dan İade-i ziyaret

Bursa İl Emniyet Müdürü Selami Yıldız, Genel Müdürümüz Mesut Efe’ye iade-i ziyaret gerçekleştirdi.

Ziyaretten memnuniyet duyduklarını belirten Efe, asayiş ve huzurun sürdürülmesi adına birlikte yürütülen çalışmaları desteklemeye devam edeceklerini söyledi.

Göreve başlaması sebebiyle yapılan ziyarete karşılık iade-i ziyarette bulunduğunu belirten Yıldız görüşmede kurumlar arasındaki işbirliğinin önemine dikkat çekerek kendisine gösterilen yakın ilgiden dolayı teşekkürlerini iletti.

Görüşme sonunda Emniyet Müdürü Yıldız ve Efe karşılıklı olarak ziyaretten memnuniyetlerini belirterek iyi niyet dileklerini ifade ettiler.

  
Haberler
Haberler

UEDAŞ'tan Yerinde Sayaç Testi Hizmeti


Müşteri memnuniyetini herzaman ön planda tutan UEDAŞ, müşterilerden gelen talepler ya da okuma ekiplerinin rutin teknik ve fiziki incelemelerinde karşılaşılan arızalar için karşılaşılan 3 günlük inceleme süresini 1 güne düşürüyor. Yerinde sayaç test işlemiyle UEDAŞ, arızalı olmayan sayaçların sökülmesinin de önüne geçiyor.

Edremit'te Yaz Yoğunluğuna Önlem


UEDAŞ, yaz aylarında artan nüfus yoğunluğunu göz önüne alarak tatil bölgelerindeki bakım ve onarım faaliyetlerini artırdı.

Balıkesir'de Köy Okulu Kütüphaneye Kavuştu


“Bi Kitap Daha Aydınlık Bi Hayat” hedefiyle yola çıktığımız, 7 yılda 20 köy okuluna kütüphane kurduğumuz projemizde bu durağımız Balıkesir'in Susurluk İlçesindeki Karapürçek Şehit Mesut Nayman İlkokulu oldu.

"Gece ve Işık" Sergide Buluştu


6’ıncısını düzenlediğimiz ve bu yıl ilk kez uluslararası katılıma açılan 'Şehrin Işıkları Fotoğraf Yarışması'nda dereceye giren 50 fotoğraf Bursa Osmangazi’de yer alan Korupark AVM’de sanatseverlerin beğenisine sunuldu.