Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / Mimar ve Mühendisler Grubu’ndan UEDAŞ’a ziyaret
Mimar ve Mühendisler Grubu’ndan UEDAŞ’a ziyaret  16.10.2015
Mimar ve Mühendisler Grubu’ndan UEDAŞ’a ziyaret

Mimar ve Mühendisler Grubu Bursa Şubesi Başkanı Ali Yılmaz şube üyeleriyle birlikte Genel Müdürümüz Mesut Efe’yi ziyaret ettiler.

Yapılan ziyarette yeni görevinden dolayı Mesut Efe’yi kutlayarak başarı dileklerini ileten Başkan Ali Yılmaz çalışmaları hakkında bilgiler verdi. Samimi bir atmosferde gerçekleşen ziyaret karşılıklı iyi niyet ve işbirliği dilekleri ile sona erdi.

 
Haberler
Haberler

Uludağ'da ekiplerimizin zorlu mesaisi


Kış mevsiminin gözde turizm merkezlerinden Uludağ’da, kesintisiz elektrik enerjisi için sürdürülen çalışmalar dikkat çekti. UEDAŞ ekiplerinin zorlu koşullardaki çalışmaları aralıksız sürüyor.

Kardeşim Üşümesin gülümsetmeye devam ediyor


UEDAŞ'ın 7 yıldır sürdürdüğü “Kardeşim Üşümesin” projesi kapsamında bu kez Çanakkale’nin Biga İlçesi’ndeki çocukların yüzünü güldürdü.

UEDAŞ,Jandarma ile 'Kadına Şiddete Dur' Dedi


UEDAŞ ile Bursa İl Jandarma Komutanlığı Kadına Şiddetle Mücadele Günü kapsamında farkındalık çalışmasına imza attı. Kadın astsubaylar tarafından İnegöl’deki bir elektrik trafosuna “Kadına Şiddete Dur De” teması işlendi.

Enerji nakil hatları projesi mesleki eğitimi


UEDAŞ'ın İşletme Mühendisleri ve Müşteri Mühendisleri'nden oluşan 30 kişilik ekip, enerji nakil hatları projesi mesleki eğitimine katıldı.