Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / Yalova Belediye Başkanı Salman’a ziyaret
Yalova Belediye Başkanı Salman’a ziyaret  6.10.2015
Yalova Belediye Başkanı Salman’a ziyaret

Yalova Valiliği ziyaretinin ardından Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman’ı makamında ziyaret eden Genel Müdür Efe, görüşmede kurumlar arasındaki işbirliğinin önemine dikkat çekti.

Yapılan nazik ziyaretten dolayı memnuniyetini belirten Başkan Salman Mesut Efe’ye yeni görevinin hayırlı uğurlu olması dileklerini iletti. Genel gündem konuları ve UEDAŞ’ın yaptığı çalışmaların konuşulduğu ziyaretin sonunda Başkan Salman’a UEDAŞ tarafından her yıl düzenlenen “Şehrin Işıkları” fotoğraf yarışmasında dereceye giren bir fotoğraf takdim edildi.

Görüşme karşılıklı fikir alışverişi ve iyi niyet temennileri ile sona erdi.

 
Haberler
Haberler

UEDAŞ'tan Yerinde Sayaç Testi Hizmeti


Müşteri memnuniyetini herzaman ön planda tutan UEDAŞ, müşterilerden gelen talepler ya da okuma ekiplerinin rutin teknik ve fiziki incelemelerinde karşılaşılan arızalar için karşılaşılan 3 günlük inceleme süresini 1 güne düşürüyor. Yerinde sayaç test işlemiyle UEDAŞ, arızalı olmayan sayaçların sökülmesinin de önüne geçiyor.

Edremit'te Yaz Yoğunluğuna Önlem


UEDAŞ, yaz aylarında artan nüfus yoğunluğunu göz önüne alarak tatil bölgelerindeki bakım ve onarım faaliyetlerini artırdı.

Balıkesir'de Köy Okulu Kütüphaneye Kavuştu


“Bi Kitap Daha Aydınlık Bi Hayat” hedefiyle yola çıktığımız, 7 yılda 20 köy okuluna kütüphane kurduğumuz projemizde bu durağımız Balıkesir'in Susurluk İlçesindeki Karapürçek Şehit Mesut Nayman İlkokulu oldu.

"Gece ve Işık" Sergide Buluştu


6’ıncısını düzenlediğimiz ve bu yıl ilk kez uluslararası katılıma açılan 'Şehrin Işıkları Fotoğraf Yarışması'nda dereceye giren 50 fotoğraf Bursa Osmangazi’de yer alan Korupark AVM’de sanatseverlerin beğenisine sunuldu.