Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / Yalova Valiliği’ne nezaket ziyareti
Yalova Valiliği’ne nezaket ziyareti  6.10.2015
Yalova Valiliği’ne nezaket ziyareti

Göreve gelmesiyle birlikte kamu kurum ve kuruluşlarının yöneticileri ile tanışmak için nezaket ziyaretlerini sürdüren Genel Müdürümüz Mesut Efe son olarak Yalova’daydı.

UEDAŞ’ın hizmet ağında bulunan Yalova’ya yapılan ziyarette Kurumsal İletişim Müdürü ve Yalova İşletme Müdürü Volkan Çelik de hazır bulundu. Öncelikle Yalova Valisi Selim Cebiroğlu’nu makamında ziyaret eden Efe, görüşmede şirketin faaliyetleri hakkında bilgiler verdi.

Yapılan ziyaretten dolayı memnuniyetini belirten Vali Cebiroğlu Mesut Efe’ye yeni görevinin hayırlı olması dileklerinde bulundu.

Ziyaret karşılıklı hediye takdimi ve iyi dilek temennileriyle sona erdi.

  
Haberler
Haberler

UEDAŞ'tan Yerinde Sayaç Testi Hizmeti


Müşteri memnuniyetini herzaman ön planda tutan UEDAŞ, müşterilerden gelen talepler ya da okuma ekiplerinin rutin teknik ve fiziki incelemelerinde karşılaşılan arızalar için karşılaşılan 3 günlük inceleme süresini 1 güne düşürüyor. Yerinde sayaç test işlemiyle UEDAŞ, arızalı olmayan sayaçların sökülmesinin de önüne geçiyor.

Edremit'te Yaz Yoğunluğuna Önlem


UEDAŞ, yaz aylarında artan nüfus yoğunluğunu göz önüne alarak tatil bölgelerindeki bakım ve onarım faaliyetlerini artırdı.

Balıkesir'de Köy Okulu Kütüphaneye Kavuştu


“Bi Kitap Daha Aydınlık Bi Hayat” hedefiyle yola çıktığımız, 7 yılda 20 köy okuluna kütüphane kurduğumuz projemizde bu durağımız Balıkesir'in Susurluk İlçesindeki Karapürçek Şehit Mesut Nayman İlkokulu oldu.

"Gece ve Işık" Sergide Buluştu


6’ıncısını düzenlediğimiz ve bu yıl ilk kez uluslararası katılıma açılan 'Şehrin Işıkları Fotoğraf Yarışması'nda dereceye giren 50 fotoğraf Bursa Osmangazi’de yer alan Korupark AVM’de sanatseverlerin beğenisine sunuldu.