Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / Yalova Valiliği’ne nezaket ziyareti
Yalova Valiliği’ne nezaket ziyareti  6.10.2015
Yalova Valiliği’ne nezaket ziyareti

Göreve gelmesiyle birlikte kamu kurum ve kuruluşlarının yöneticileri ile tanışmak için nezaket ziyaretlerini sürdüren Genel Müdürümüz Mesut Efe son olarak Yalova’daydı.

UEDAŞ’ın hizmet ağında bulunan Yalova’ya yapılan ziyarette Kurumsal İletişim Müdürü ve Yalova İşletme Müdürü Volkan Çelik de hazır bulundu. Öncelikle Yalova Valisi Selim Cebiroğlu’nu makamında ziyaret eden Efe, görüşmede şirketin faaliyetleri hakkında bilgiler verdi.

Yapılan ziyaretten dolayı memnuniyetini belirten Vali Cebiroğlu Mesut Efe’ye yeni görevinin hayırlı olması dileklerinde bulundu.

Ziyaret karşılıklı hediye takdimi ve iyi dilek temennileriyle sona erdi.

  
Haberler
Haberler

Uludağ'da ekiplerimizin zorlu mesaisi


Kış mevsiminin gözde turizm merkezlerinden Uludağ’da, kesintisiz elektrik enerjisi için sürdürülen çalışmalar dikkat çekti. UEDAŞ ekiplerinin zorlu koşullardaki çalışmaları aralıksız sürüyor.

Kardeşim Üşümesin gülümsetmeye devam ediyor


UEDAŞ'ın 7 yıldır sürdürdüğü “Kardeşim Üşümesin” projesi kapsamında bu kez Çanakkale’nin Biga İlçesi’ndeki çocukların yüzünü güldürdü.

UEDAŞ,Jandarma ile 'Kadına Şiddete Dur' Dedi


UEDAŞ ile Bursa İl Jandarma Komutanlığı Kadına Şiddetle Mücadele Günü kapsamında farkındalık çalışmasına imza attı. Kadın astsubaylar tarafından İnegöl’deki bir elektrik trafosuna “Kadına Şiddete Dur De” teması işlendi.

Enerji nakil hatları projesi mesleki eğitimi


UEDAŞ'ın İşletme Mühendisleri ve Müşteri Mühendisleri'nden oluşan 30 kişilik ekip, enerji nakil hatları projesi mesleki eğitimine katıldı.