Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / Yalova Valiliği’ne nezaket ziyareti
Yalova Valiliği’ne nezaket ziyareti  6.10.2015
Yalova Valiliği’ne nezaket ziyareti

Göreve gelmesiyle birlikte kamu kurum ve kuruluşlarının yöneticileri ile tanışmak için nezaket ziyaretlerini sürdüren Genel Müdürümüz Mesut Efe son olarak Yalova’daydı.

UEDAŞ’ın hizmet ağında bulunan Yalova’ya yapılan ziyarette Kurumsal İletişim Müdürü ve Yalova İşletme Müdürü Volkan Çelik de hazır bulundu. Öncelikle Yalova Valisi Selim Cebiroğlu’nu makamında ziyaret eden Efe, görüşmede şirketin faaliyetleri hakkında bilgiler verdi.

Yapılan ziyaretten dolayı memnuniyetini belirten Vali Cebiroğlu Mesut Efe’ye yeni görevinin hayırlı olması dileklerinde bulundu.

Ziyaret karşılıklı hediye takdimi ve iyi dilek temennileriyle sona erdi.

  
Haberler
Haberler

Keles'li tarımcılardan Genel Müdürümüze nezaket ziyareti


Bursa'nın dağ ilçelerinden Keles Kocakavacık Köyü Tarım Kalkınma Kooperatifi Başkanı Erdoğan Yumak ve üyeleri, Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı'yı ziyaret etti. Kooperatif yönetimini makamında ağırlayan Fatih Danacı ile ilçedeki altyapı çalışmaları ve yatırım konuları konuşuldu.

Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın'dan Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı'ya ziyaret


Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın, Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı'yı makamında ziyaret etti. Nezaket ziyaretinde Orhangazi ilçesindeki altyapı çalışmaları ve yatırımları görüşüldü.

Yeşilçam'ın usta aktörü Ediz Hun, Limak Enerji çalışanlarıyla buluştu


Bursa’da Nostaljik Sinema etkinliğinde bir araya gelen Limak Enerji Grubu çalışanları, Yeşilçam’ın ünlü aktörlerinden Ediz Hun ile birlikte 1971 yapımı Güllü filmini seyretti.

Denizaltı elektriği UEDAŞ robotuyla güvende


UEDAŞ’ın Ar-Ge ekibi tarafından geliştirilen su altı robotuyla, adalara elektrik taşıyan sualtı kablolarındaki arızalar önceden tespit edilebiliyor.