Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / İnegöl İşletme Müdürü Başkan Aktaş’ı ziyaret etti
İnegöl İşletme Müdürü Başkan Aktaş’ı ziyaret etti  30.9.2015
İnegöl İşletme Müdürü Başkan Aktaş’ı ziyaret etti

Kısa bir süre önce yeni görevine başlayan İnegöl İşletme Müdürü Hasan Ali Yürük, protokol ziyaretleri kapsamında Belediye Başkanı Alinur Aktaş’ı makamında ziyaret etti.

Kurumsal İletişim Müdürü Yusuf Ziya Yüce ve Kurumsal İletişim Uzman Yardımcısı Hakan Kaya’nın da eşlik ettiği ziyaret esnasında Başkan Aktaş, yeni görevi dolayısıyla Yürük’ü tebrik ederek hızla büyüyen ve sanayileşen İnegöl’de elektrik sıkıntılarının minimum seviyeye inmesi adına önemli gayret ve destekleri olacağına inandığını belirtti.

İşletme Müdürü Hasan Ali Yürük ise, önemi bir bayrağı devraldıklarının bilincinde olduklarını belirterek İnegöl için yoğun bir çalışma dönemine hazır olduklarını kaliteli ve kesintisiz enerji hizmeti verme prensipleri doğrultusunda çalışmalarını tüm hızıyla sürdüreceklerini ifade etti.

 

Haberler
Haberler

Keles'li tarımcılardan Genel Müdürümüze nezaket ziyareti


Bursa'nın dağ ilçelerinden Keles Kocakavacık Köyü Tarım Kalkınma Kooperatifi Başkanı Erdoğan Yumak ve üyeleri, Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı'yı ziyaret etti. Kooperatif yönetimini makamında ağırlayan Fatih Danacı ile ilçedeki altyapı çalışmaları ve yatırım konuları konuşuldu.

Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın'dan Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı'ya ziyaret


Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın, Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı'yı makamında ziyaret etti. Nezaket ziyaretinde Orhangazi ilçesindeki altyapı çalışmaları ve yatırımları görüşüldü.

Yeşilçam'ın usta aktörü Ediz Hun, Limak Enerji çalışanlarıyla buluştu


Bursa’da Nostaljik Sinema etkinliğinde bir araya gelen Limak Enerji Grubu çalışanları, Yeşilçam’ın ünlü aktörlerinden Ediz Hun ile birlikte 1971 yapımı Güllü filmini seyretti.

Denizaltı elektriği UEDAŞ robotuyla güvende


UEDAŞ’ın Ar-Ge ekibi tarafından geliştirilen su altı robotuyla, adalara elektrik taşıyan sualtı kablolarındaki arızalar önceden tespit edilebiliyor.