Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / İnegöl İşletme Müdürü Başkan Aktaş’ı ziyaret etti
İnegöl İşletme Müdürü Başkan Aktaş’ı ziyaret etti  30.9.2015
İnegöl İşletme Müdürü Başkan Aktaş’ı ziyaret etti

Kısa bir süre önce yeni görevine başlayan İnegöl İşletme Müdürü Hasan Ali Yürük, protokol ziyaretleri kapsamında Belediye Başkanı Alinur Aktaş’ı makamında ziyaret etti.

Kurumsal İletişim Müdürü Yusuf Ziya Yüce ve Kurumsal İletişim Uzman Yardımcısı Hakan Kaya’nın da eşlik ettiği ziyaret esnasında Başkan Aktaş, yeni görevi dolayısıyla Yürük’ü tebrik ederek hızla büyüyen ve sanayileşen İnegöl’de elektrik sıkıntılarının minimum seviyeye inmesi adına önemli gayret ve destekleri olacağına inandığını belirtti.

İşletme Müdürü Hasan Ali Yürük ise, önemi bir bayrağı devraldıklarının bilincinde olduklarını belirterek İnegöl için yoğun bir çalışma dönemine hazır olduklarını kaliteli ve kesintisiz enerji hizmeti verme prensipleri doğrultusunda çalışmalarını tüm hızıyla sürdüreceklerini ifade etti.

 

Haberler
Haberler

Elektrik kesintilerine hızlı çözüm üreten sistem


UEDAŞ, SCADA sistemi ile elektrik kesintilerine uzaktan anında müdahale edebiliyor. Bu sayede elektrik kesintileri 5-10 saniye içerisinde giderilirken, kesinti süreleri de azalarak müşteri memnuniyetinin artması sağlanıyor.

Uludağ'da ekiplerimizin zorlu mesaisi


Kış mevsiminin gözde turizm merkezlerinden Uludağ’da, kesintisiz elektrik enerjisi için sürdürülen çalışmalar dikkat çekti. UEDAŞ ekiplerinin zorlu koşullardaki çalışmaları aralıksız sürüyor.

Kardeşim Üşümesin gülümsetmeye devam ediyor


UEDAŞ'ın 7 yıldır sürdürdüğü “Kardeşim Üşümesin” projesi kapsamında bu kez Çanakkale’nin Biga İlçesi’ndeki çocukların yüzünü güldürdü.

UEDAŞ,Jandarma ile 'Kadına Şiddete Dur' Dedi


UEDAŞ ile Bursa İl Jandarma Komutanlığı Kadına Şiddetle Mücadele Günü kapsamında farkındalık çalışmasına imza attı. Kadın astsubaylar tarafından İnegöl’deki bir elektrik trafosuna “Kadına Şiddete Dur De” teması işlendi.