Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / İnegöl İşletme Müdürü Başkan Aktaş’ı ziyaret etti
İnegöl İşletme Müdürü Başkan Aktaş’ı ziyaret etti  30.9.2015
İnegöl İşletme Müdürü Başkan Aktaş’ı ziyaret etti

Kısa bir süre önce yeni görevine başlayan İnegöl İşletme Müdürü Hasan Ali Yürük, protokol ziyaretleri kapsamında Belediye Başkanı Alinur Aktaş’ı makamında ziyaret etti.

Kurumsal İletişim Müdürü Yusuf Ziya Yüce ve Kurumsal İletişim Uzman Yardımcısı Hakan Kaya’nın da eşlik ettiği ziyaret esnasında Başkan Aktaş, yeni görevi dolayısıyla Yürük’ü tebrik ederek hızla büyüyen ve sanayileşen İnegöl’de elektrik sıkıntılarının minimum seviyeye inmesi adına önemli gayret ve destekleri olacağına inandığını belirtti.

İşletme Müdürü Hasan Ali Yürük ise, önemi bir bayrağı devraldıklarının bilincinde olduklarını belirterek İnegöl için yoğun bir çalışma dönemine hazır olduklarını kaliteli ve kesintisiz enerji hizmeti verme prensipleri doğrultusunda çalışmalarını tüm hızıyla sürdüreceklerini ifade etti.

 

Haberler
Haberler

UEDAŞ'tan Yerinde Sayaç Testi Hizmeti


Müşteri memnuniyetini herzaman ön planda tutan UEDAŞ, müşterilerden gelen talepler ya da okuma ekiplerinin rutin teknik ve fiziki incelemelerinde karşılaşılan arızalar için karşılaşılan 3 günlük inceleme süresini 1 güne düşürüyor. Yerinde sayaç test işlemiyle UEDAŞ, arızalı olmayan sayaçların sökülmesinin de önüne geçiyor.

Edremit'te Yaz Yoğunluğuna Önlem


UEDAŞ, yaz aylarında artan nüfus yoğunluğunu göz önüne alarak tatil bölgelerindeki bakım ve onarım faaliyetlerini artırdı.

Balıkesir'de Köy Okulu Kütüphaneye Kavuştu


“Bi Kitap Daha Aydınlık Bi Hayat” hedefiyle yola çıktığımız, 7 yılda 20 köy okuluna kütüphane kurduğumuz projemizde bu durağımız Balıkesir'in Susurluk İlçesindeki Karapürçek Şehit Mesut Nayman İlkokulu oldu.

"Gece ve Işık" Sergide Buluştu


6’ıncısını düzenlediğimiz ve bu yıl ilk kez uluslararası katılıma açılan 'Şehrin Işıkları Fotoğraf Yarışması'nda dereceye giren 50 fotoğraf Bursa Osmangazi’de yer alan Korupark AVM’de sanatseverlerin beğenisine sunuldu.