Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / TEDAŞ Genel Müdürü Sn. Mükremin Çepni UEDAŞ’ı ziyaret etti
TEDAŞ Genel Müdürü Sn. Mükremin Çepni UEDAŞ’ı ziyaret etti  10.9.2015
TEDAŞ Genel Müdürü Sn. Mükremin Çepni UEDAŞ’ı ziyaret etti

TEDAŞ Genel Müdürü Sn. Mükremin Çepni Uludağ Bölge Koordinatörü Hüseyin Günbey ve beraberindeki heyetle birlikte şirketimizi ziyaret ettiler. 

Öncelikle TEDAŞ Uludağ Koordinatörlüğü’nü ziyaret eden Çepni ardından UEDAŞ’a  ziyarette bulundu. Samimi bir ortamda gerçekleşen nezaket ziyareti sırasında TEDAŞ Genel Müdürü Çepni göreve yeni başlamasından dolayı Genel Müdürümüz Mesut  Efe’ye ‘hayırlı olsun’ dileklerinde bulunarak, başarılar diledi.

Genel Müdürümüz Mesut Efe ise, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek kendilerine teşekkür etti. Yapılan ziyaret, iyi niyet temennileri ve ortak projelerde çalışma dilekleri ile sona erdi.

 
Haberler
Haberler

UEDAŞ'tan Yerinde Sayaç Testi Hizmeti


Müşteri memnuniyetini herzaman ön planda tutan UEDAŞ, müşterilerden gelen talepler ya da okuma ekiplerinin rutin teknik ve fiziki incelemelerinde karşılaşılan arızalar için karşılaşılan 3 günlük inceleme süresini 1 güne düşürüyor. Yerinde sayaç test işlemiyle UEDAŞ, arızalı olmayan sayaçların sökülmesinin de önüne geçiyor.

Edremit'te Yaz Yoğunluğuna Önlem


UEDAŞ, yaz aylarında artan nüfus yoğunluğunu göz önüne alarak tatil bölgelerindeki bakım ve onarım faaliyetlerini artırdı.

Balıkesir'de Köy Okulu Kütüphaneye Kavuştu


“Bi Kitap Daha Aydınlık Bi Hayat” hedefiyle yola çıktığımız, 7 yılda 20 köy okuluna kütüphane kurduğumuz projemizde bu durağımız Balıkesir'in Susurluk İlçesindeki Karapürçek Şehit Mesut Nayman İlkokulu oldu.

"Gece ve Işık" Sergide Buluştu


6’ıncısını düzenlediğimiz ve bu yıl ilk kez uluslararası katılıma açılan 'Şehrin Işıkları Fotoğraf Yarışması'nda dereceye giren 50 fotoğraf Bursa Osmangazi’de yer alan Korupark AVM’de sanatseverlerin beğenisine sunuldu.