Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / TEDAŞ Genel Müdürü Sn. Mükremin Çepni UEDAŞ’ı ziyaret etti
TEDAŞ Genel Müdürü Sn. Mükremin Çepni UEDAŞ’ı ziyaret etti  10.9.2015
TEDAŞ Genel Müdürü Sn. Mükremin Çepni UEDAŞ’ı ziyaret etti

TEDAŞ Genel Müdürü Sn. Mükremin Çepni Uludağ Bölge Koordinatörü Hüseyin Günbey ve beraberindeki heyetle birlikte şirketimizi ziyaret ettiler. 

Öncelikle TEDAŞ Uludağ Koordinatörlüğü’nü ziyaret eden Çepni ardından UEDAŞ’a  ziyarette bulundu. Samimi bir ortamda gerçekleşen nezaket ziyareti sırasında TEDAŞ Genel Müdürü Çepni göreve yeni başlamasından dolayı Genel Müdürümüz Mesut  Efe’ye ‘hayırlı olsun’ dileklerinde bulunarak, başarılar diledi.

Genel Müdürümüz Mesut Efe ise, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek kendilerine teşekkür etti. Yapılan ziyaret, iyi niyet temennileri ve ortak projelerde çalışma dilekleri ile sona erdi.

 
Haberler
Haberler

Keles'li tarımcılardan Genel Müdürümüze nezaket ziyareti


Bursa'nın dağ ilçelerinden Keles Kocakavacık Köyü Tarım Kalkınma Kooperatifi Başkanı Erdoğan Yumak ve üyeleri, Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı'yı ziyaret etti. Kooperatif yönetimini makamında ağırlayan Fatih Danacı ile ilçedeki altyapı çalışmaları ve yatırım konuları konuşuldu.

Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın'dan Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı'ya ziyaret


Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın, Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı'yı makamında ziyaret etti. Nezaket ziyaretinde Orhangazi ilçesindeki altyapı çalışmaları ve yatırımları görüşüldü.

Yeşilçam'ın usta aktörü Ediz Hun, Limak Enerji çalışanlarıyla buluştu


Bursa’da Nostaljik Sinema etkinliğinde bir araya gelen Limak Enerji Grubu çalışanları, Yeşilçam’ın ünlü aktörlerinden Ediz Hun ile birlikte 1971 yapımı Güllü filmini seyretti.

Denizaltı elektriği UEDAŞ robotuyla güvende


UEDAŞ’ın Ar-Ge ekibi tarafından geliştirilen su altı robotuyla, adalara elektrik taşıyan sualtı kablolarındaki arızalar önceden tespit edilebiliyor.