Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / TEDAŞ Genel Müdürü Sn. Mükremin Çepni UEDAŞ’ı ziyaret etti
TEDAŞ Genel Müdürü Sn. Mükremin Çepni UEDAŞ’ı ziyaret etti  10.9.2015
TEDAŞ Genel Müdürü Sn. Mükremin Çepni UEDAŞ’ı ziyaret etti

TEDAŞ Genel Müdürü Sn. Mükremin Çepni Uludağ Bölge Koordinatörü Hüseyin Günbey ve beraberindeki heyetle birlikte şirketimizi ziyaret ettiler. 

Öncelikle TEDAŞ Uludağ Koordinatörlüğü’nü ziyaret eden Çepni ardından UEDAŞ’a  ziyarette bulundu. Samimi bir ortamda gerçekleşen nezaket ziyareti sırasında TEDAŞ Genel Müdürü Çepni göreve yeni başlamasından dolayı Genel Müdürümüz Mesut  Efe’ye ‘hayırlı olsun’ dileklerinde bulunarak, başarılar diledi.

Genel Müdürümüz Mesut Efe ise, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek kendilerine teşekkür etti. Yapılan ziyaret, iyi niyet temennileri ve ortak projelerde çalışma dilekleri ile sona erdi.

 
Haberler
Haberler

Uludağ'da ekiplerimizin zorlu mesaisi


Kış mevsiminin gözde turizm merkezlerinden Uludağ’da, kesintisiz elektrik enerjisi için sürdürülen çalışmalar dikkat çekti. UEDAŞ ekiplerinin zorlu koşullardaki çalışmaları aralıksız sürüyor.

Kardeşim Üşümesin gülümsetmeye devam ediyor


UEDAŞ'ın 7 yıldır sürdürdüğü “Kardeşim Üşümesin” projesi kapsamında bu kez Çanakkale’nin Biga İlçesi’ndeki çocukların yüzünü güldürdü.

UEDAŞ,Jandarma ile 'Kadına Şiddete Dur' Dedi


UEDAŞ ile Bursa İl Jandarma Komutanlığı Kadına Şiddetle Mücadele Günü kapsamında farkındalık çalışmasına imza attı. Kadın astsubaylar tarafından İnegöl’deki bir elektrik trafosuna “Kadına Şiddete Dur De” teması işlendi.

Enerji nakil hatları projesi mesleki eğitimi


UEDAŞ'ın İşletme Mühendisleri ve Müşteri Mühendisleri'nden oluşan 30 kişilik ekip, enerji nakil hatları projesi mesleki eğitimine katıldı.