Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / UEDAŞ bayramlaştı
UEDAŞ bayramlaştı  29.9.2015
UEDAŞ bayramlaştı

Şirketimizin bayramlaşma töreni arife günü yapıldı.

Genel Müdürlükte gerçekleştirilen törene birim yöneticileri ve personeller katıldı. Genel Müdürümüz ve birim yöneticileri törene gelenlerle tek tek bayramlaştı.

Bayramlaşma sırasında UEDAŞ’ın bölgesinde önemli bir görev üstlendiğini söyleyen Genel Müdür Efe, “Bu mesuliyetin gereğini yerine getirmenin verdiği mutlulukla bir bayramı daha gönlümüz rahat bir şekilde idrak ediyoruz. Daha yapacağımız çok iş var, katkı ve destekleriniz için hepinize teşekkür ediyorum. Bu vesileyle herkesin Kurban Bayramını tebrik ediyor, huzur ve sağlıkla karşılayacağımız nice bayramlara hep birlikte erişmeyi temenni ediyorum” diye konuştu.

Ayrıca vatandaşların rahat ve huzurlu bir bayram yaşayabilmeleri için gerekli tüm çalışmaları tamamladıklarını ifade eden Efe, karşılaşılabilecek olası aksaklıklar için tedbirlerin alındığını belirterek ilgili UEDAŞ ekiplerinin bayram süresince çalışacaklarını sözlerine ekledi.

 
Haberler
Haberler

Elektrik kesintilerine hızlı çözüm üreten sistem


UEDAŞ, SCADA sistemi ile elektrik kesintilerine uzaktan anında müdahale edebiliyor. Bu sayede elektrik kesintileri 5-10 saniye içerisinde giderilirken, kesinti süreleri de azalarak müşteri memnuniyetinin artması sağlanıyor.

Uludağ'da ekiplerimizin zorlu mesaisi


Kış mevsiminin gözde turizm merkezlerinden Uludağ’da, kesintisiz elektrik enerjisi için sürdürülen çalışmalar dikkat çekti. UEDAŞ ekiplerinin zorlu koşullardaki çalışmaları aralıksız sürüyor.

Kardeşim Üşümesin gülümsetmeye devam ediyor


UEDAŞ'ın 7 yıldır sürdürdüğü “Kardeşim Üşümesin” projesi kapsamında bu kez Çanakkale’nin Biga İlçesi’ndeki çocukların yüzünü güldürdü.

UEDAŞ,Jandarma ile 'Kadına Şiddete Dur' Dedi


UEDAŞ ile Bursa İl Jandarma Komutanlığı Kadına Şiddetle Mücadele Günü kapsamında farkındalık çalışmasına imza attı. Kadın astsubaylar tarafından İnegöl’deki bir elektrik trafosuna “Kadına Şiddete Dur De” teması işlendi.