Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / UEDAŞ bayramlaştı
UEDAŞ bayramlaştı  29.9.2015
UEDAŞ bayramlaştı

Şirketimizin bayramlaşma töreni arife günü yapıldı.

Genel Müdürlükte gerçekleştirilen törene birim yöneticileri ve personeller katıldı. Genel Müdürümüz ve birim yöneticileri törene gelenlerle tek tek bayramlaştı.

Bayramlaşma sırasında UEDAŞ’ın bölgesinde önemli bir görev üstlendiğini söyleyen Genel Müdür Efe, “Bu mesuliyetin gereğini yerine getirmenin verdiği mutlulukla bir bayramı daha gönlümüz rahat bir şekilde idrak ediyoruz. Daha yapacağımız çok iş var, katkı ve destekleriniz için hepinize teşekkür ediyorum. Bu vesileyle herkesin Kurban Bayramını tebrik ediyor, huzur ve sağlıkla karşılayacağımız nice bayramlara hep birlikte erişmeyi temenni ediyorum” diye konuştu.

Ayrıca vatandaşların rahat ve huzurlu bir bayram yaşayabilmeleri için gerekli tüm çalışmaları tamamladıklarını ifade eden Efe, karşılaşılabilecek olası aksaklıklar için tedbirlerin alındığını belirterek ilgili UEDAŞ ekiplerinin bayram süresince çalışacaklarını sözlerine ekledi.

 
Haberler
Haberler

Keles'li tarımcılardan Genel Müdürümüze nezaket ziyareti


Bursa'nın dağ ilçelerinden Keles Kocakavacık Köyü Tarım Kalkınma Kooperatifi Başkanı Erdoğan Yumak ve üyeleri, Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı'yı ziyaret etti. Kooperatif yönetimini makamında ağırlayan Fatih Danacı ile ilçedeki altyapı çalışmaları ve yatırım konuları konuşuldu.

Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın'dan Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı'ya ziyaret


Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın, Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı'yı makamında ziyaret etti. Nezaket ziyaretinde Orhangazi ilçesindeki altyapı çalışmaları ve yatırımları görüşüldü.

Yeşilçam'ın usta aktörü Ediz Hun, Limak Enerji çalışanlarıyla buluştu


Bursa’da Nostaljik Sinema etkinliğinde bir araya gelen Limak Enerji Grubu çalışanları, Yeşilçam’ın ünlü aktörlerinden Ediz Hun ile birlikte 1971 yapımı Güllü filmini seyretti.

Denizaltı elektriği UEDAŞ robotuyla güvende


UEDAŞ’ın Ar-Ge ekibi tarafından geliştirilen su altı robotuyla, adalara elektrik taşıyan sualtı kablolarındaki arızalar önceden tespit edilebiliyor.