Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / UEDAŞ bayramlaştı
UEDAŞ bayramlaştı  29.9.2015
UEDAŞ bayramlaştı

Şirketimizin bayramlaşma töreni arife günü yapıldı.

Genel Müdürlükte gerçekleştirilen törene birim yöneticileri ve personeller katıldı. Genel Müdürümüz ve birim yöneticileri törene gelenlerle tek tek bayramlaştı.

Bayramlaşma sırasında UEDAŞ’ın bölgesinde önemli bir görev üstlendiğini söyleyen Genel Müdür Efe, “Bu mesuliyetin gereğini yerine getirmenin verdiği mutlulukla bir bayramı daha gönlümüz rahat bir şekilde idrak ediyoruz. Daha yapacağımız çok iş var, katkı ve destekleriniz için hepinize teşekkür ediyorum. Bu vesileyle herkesin Kurban Bayramını tebrik ediyor, huzur ve sağlıkla karşılayacağımız nice bayramlara hep birlikte erişmeyi temenni ediyorum” diye konuştu.

Ayrıca vatandaşların rahat ve huzurlu bir bayram yaşayabilmeleri için gerekli tüm çalışmaları tamamladıklarını ifade eden Efe, karşılaşılabilecek olası aksaklıklar için tedbirlerin alındığını belirterek ilgili UEDAŞ ekiplerinin bayram süresince çalışacaklarını sözlerine ekledi.

 
Haberler
Haberler

UEDAŞ'tan Yerinde Sayaç Testi Hizmeti


Müşteri memnuniyetini herzaman ön planda tutan UEDAŞ, müşterilerden gelen talepler ya da okuma ekiplerinin rutin teknik ve fiziki incelemelerinde karşılaşılan arızalar için karşılaşılan 3 günlük inceleme süresini 1 güne düşürüyor. Yerinde sayaç test işlemiyle UEDAŞ, arızalı olmayan sayaçların sökülmesinin de önüne geçiyor.

Edremit'te Yaz Yoğunluğuna Önlem


UEDAŞ, yaz aylarında artan nüfus yoğunluğunu göz önüne alarak tatil bölgelerindeki bakım ve onarım faaliyetlerini artırdı.

Balıkesir'de Köy Okulu Kütüphaneye Kavuştu


“Bi Kitap Daha Aydınlık Bi Hayat” hedefiyle yola çıktığımız, 7 yılda 20 köy okuluna kütüphane kurduğumuz projemizde bu durağımız Balıkesir'in Susurluk İlçesindeki Karapürçek Şehit Mesut Nayman İlkokulu oldu.

"Gece ve Işık" Sergide Buluştu


6’ıncısını düzenlediğimiz ve bu yıl ilk kez uluslararası katılıma açılan 'Şehrin Işıkları Fotoğraf Yarışması'nda dereceye giren 50 fotoğraf Bursa Osmangazi’de yer alan Korupark AVM’de sanatseverlerin beğenisine sunuldu.