Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / BTSO enerji komitesi ile görüş alışverişinde bulunduk
BTSO enerji komitesi ile görüş alışverişinde bulunduk   15.9.2015
BTSO enerji komitesi ile görüş alışverişinde bulunduk

Sektör temsilcilerinin görüş alış verişinde bulunduğu toplantıda inşaat ve enerji komitesi sektörü üyeleri tarafından enerji sektöründe yaşanan sorunlar masaya yatırıldı.

Sektörel konsey toplantısında UEDAŞ Genel Müdürü Mesut Efe tarafından UEDAŞ’ın çalışmalarıyla ilgili bir sunum gerçekleştirildi. BTSO Hizmet Binası’nda düzenlenen toplantıya BTSO Yönetim Kurulu Üyesi Şakir Umutkan, 36. Meslek Komitesi Başkanı Ömer Kaya, 7. Meslek Komitesi Üyesi Erdal Aktuğ ve 18. Meslek Komitesi Başkanı Mehmet Taner Eke ve sektörel konsey üyelerinin yanı sıra UEDAŞ Genel Müdürü Mesut Efe, Genel Müdür Danışmanı Değer Opan, Ar-Ge Stratejik Planlama Direktörü Ahmet Berk, Kayıp Kaçak Direktörü Muharrem Alıç, Müşteri Hizmetleri Direktörü Musa Yılmaz, Sistem İşletme Direktörü İbrahim Gerim, Yatırım Direktörü Bora Özçelik ve Kurumsal İletişim Yönetmeni Yusuf Ziya Yüce katıldı. 

Yaklaşık üç saat süren toplantının ardından sonraki süreçte toplantıların devamı yönünde karar alındı.

 
Haberler
Haberler

Keles'li tarımcılardan Genel Müdürümüze nezaket ziyareti


Bursa'nın dağ ilçelerinden Keles Kocakavacık Köyü Tarım Kalkınma Kooperatifi Başkanı Erdoğan Yumak ve üyeleri, Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı'yı ziyaret etti. Kooperatif yönetimini makamında ağırlayan Fatih Danacı ile ilçedeki altyapı çalışmaları ve yatırım konuları konuşuldu.

Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın'dan Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı'ya ziyaret


Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın, Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı'yı makamında ziyaret etti. Nezaket ziyaretinde Orhangazi ilçesindeki altyapı çalışmaları ve yatırımları görüşüldü.

Yeşilçam'ın usta aktörü Ediz Hun, Limak Enerji çalışanlarıyla buluştu


Bursa’da Nostaljik Sinema etkinliğinde bir araya gelen Limak Enerji Grubu çalışanları, Yeşilçam’ın ünlü aktörlerinden Ediz Hun ile birlikte 1971 yapımı Güllü filmini seyretti.

Denizaltı elektriği UEDAŞ robotuyla güvende


UEDAŞ’ın Ar-Ge ekibi tarafından geliştirilen su altı robotuyla, adalara elektrik taşıyan sualtı kablolarındaki arızalar önceden tespit edilebiliyor.