Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / BTSO enerji komitesi ile görüş alışverişinde bulunduk
BTSO enerji komitesi ile görüş alışverişinde bulunduk   15.9.2015
BTSO enerji komitesi ile görüş alışverişinde bulunduk

Sektör temsilcilerinin görüş alış verişinde bulunduğu toplantıda inşaat ve enerji komitesi sektörü üyeleri tarafından enerji sektöründe yaşanan sorunlar masaya yatırıldı.

Sektörel konsey toplantısında UEDAŞ Genel Müdürü Mesut Efe tarafından UEDAŞ’ın çalışmalarıyla ilgili bir sunum gerçekleştirildi. BTSO Hizmet Binası’nda düzenlenen toplantıya BTSO Yönetim Kurulu Üyesi Şakir Umutkan, 36. Meslek Komitesi Başkanı Ömer Kaya, 7. Meslek Komitesi Üyesi Erdal Aktuğ ve 18. Meslek Komitesi Başkanı Mehmet Taner Eke ve sektörel konsey üyelerinin yanı sıra UEDAŞ Genel Müdürü Mesut Efe, Genel Müdür Danışmanı Değer Opan, Ar-Ge Stratejik Planlama Direktörü Ahmet Berk, Kayıp Kaçak Direktörü Muharrem Alıç, Müşteri Hizmetleri Direktörü Musa Yılmaz, Sistem İşletme Direktörü İbrahim Gerim, Yatırım Direktörü Bora Özçelik ve Kurumsal İletişim Yönetmeni Yusuf Ziya Yüce katıldı. 

Yaklaşık üç saat süren toplantının ardından sonraki süreçte toplantıların devamı yönünde karar alındı.

 
Haberler
Haberler

Elektrik kesintilerine hızlı çözüm üreten sistem


UEDAŞ, SCADA sistemi ile elektrik kesintilerine uzaktan anında müdahale edebiliyor. Bu sayede elektrik kesintileri 5-10 saniye içerisinde giderilirken, kesinti süreleri de azalarak müşteri memnuniyetinin artması sağlanıyor.

Uludağ'da ekiplerimizin zorlu mesaisi


Kış mevsiminin gözde turizm merkezlerinden Uludağ’da, kesintisiz elektrik enerjisi için sürdürülen çalışmalar dikkat çekti. UEDAŞ ekiplerinin zorlu koşullardaki çalışmaları aralıksız sürüyor.

Kardeşim Üşümesin gülümsetmeye devam ediyor


UEDAŞ'ın 7 yıldır sürdürdüğü “Kardeşim Üşümesin” projesi kapsamında bu kez Çanakkale’nin Biga İlçesi’ndeki çocukların yüzünü güldürdü.

UEDAŞ,Jandarma ile 'Kadına Şiddete Dur' Dedi


UEDAŞ ile Bursa İl Jandarma Komutanlığı Kadına Şiddetle Mücadele Günü kapsamında farkındalık çalışmasına imza attı. Kadın astsubaylar tarafından İnegöl’deki bir elektrik trafosuna “Kadına Şiddete Dur De” teması işlendi.