Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / BTSO enerji komitesi ile görüş alışverişinde bulunduk
BTSO enerji komitesi ile görüş alışverişinde bulunduk   15.9.2015
BTSO enerji komitesi ile görüş alışverişinde bulunduk

Sektör temsilcilerinin görüş alış verişinde bulunduğu toplantıda inşaat ve enerji komitesi sektörü üyeleri tarafından enerji sektöründe yaşanan sorunlar masaya yatırıldı.

Sektörel konsey toplantısında UEDAŞ Genel Müdürü Mesut Efe tarafından UEDAŞ’ın çalışmalarıyla ilgili bir sunum gerçekleştirildi. BTSO Hizmet Binası’nda düzenlenen toplantıya BTSO Yönetim Kurulu Üyesi Şakir Umutkan, 36. Meslek Komitesi Başkanı Ömer Kaya, 7. Meslek Komitesi Üyesi Erdal Aktuğ ve 18. Meslek Komitesi Başkanı Mehmet Taner Eke ve sektörel konsey üyelerinin yanı sıra UEDAŞ Genel Müdürü Mesut Efe, Genel Müdür Danışmanı Değer Opan, Ar-Ge Stratejik Planlama Direktörü Ahmet Berk, Kayıp Kaçak Direktörü Muharrem Alıç, Müşteri Hizmetleri Direktörü Musa Yılmaz, Sistem İşletme Direktörü İbrahim Gerim, Yatırım Direktörü Bora Özçelik ve Kurumsal İletişim Yönetmeni Yusuf Ziya Yüce katıldı. 

Yaklaşık üç saat süren toplantının ardından sonraki süreçte toplantıların devamı yönünde karar alındı.

 
Haberler
Haberler

UEDAŞ'tan Yerinde Sayaç Testi Hizmeti


Müşteri memnuniyetini herzaman ön planda tutan UEDAŞ, müşterilerden gelen talepler ya da okuma ekiplerinin rutin teknik ve fiziki incelemelerinde karşılaşılan arızalar için karşılaşılan 3 günlük inceleme süresini 1 güne düşürüyor. Yerinde sayaç test işlemiyle UEDAŞ, arızalı olmayan sayaçların sökülmesinin de önüne geçiyor.

Edremit'te Yaz Yoğunluğuna Önlem


UEDAŞ, yaz aylarında artan nüfus yoğunluğunu göz önüne alarak tatil bölgelerindeki bakım ve onarım faaliyetlerini artırdı.

Balıkesir'de Köy Okulu Kütüphaneye Kavuştu


“Bi Kitap Daha Aydınlık Bi Hayat” hedefiyle yola çıktığımız, 7 yılda 20 köy okuluna kütüphane kurduğumuz projemizde bu durağımız Balıkesir'in Susurluk İlçesindeki Karapürçek Şehit Mesut Nayman İlkokulu oldu.

"Gece ve Işık" Sergide Buluştu


6’ıncısını düzenlediğimiz ve bu yıl ilk kez uluslararası katılıma açılan 'Şehrin Işıkları Fotoğraf Yarışması'nda dereceye giren 50 fotoğraf Bursa Osmangazi’de yer alan Korupark AVM’de sanatseverlerin beğenisine sunuldu.