Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / Balıkesir Valisi’ne ziyaret
Balıkesir Valisi’ne ziyaret  27.8.2015
Balıkesir Valisi’ne ziyaret

Genel Müdürümüz Mesut Efe hizmet bölgemizdeki protokol ziyaretleri çerçevesinde Balıkesir Valisi Sn. Mustafa Yaman’ı makamında ziyaret etti.

Göreve atandıktan sonra illere yaptığı ziyaretlerine Balıkesir’de devam eden Efe’ye Balıkesir İşletme Müdürü Taşkın Yıldız ve Kurumsal İletişim Müdürü Yusuf Ziya Yüce de eşlik etti.

Ziyaret esnasında konuşan Vali Yaman Genel Müdürümüze yeni görevinin hayırlı olması dileklerinde bulundu.

Şirket faaliyetleri hakkında bilgiler veren Mesut Efe ise,  "Kurumumuzun yapısı itibari ile herkesi ilgilendiren bir alanda hizmet veriyoruz. Görevimizin sorumluluğunu bilerek çalışmaya ve hizmet etmeye devam edeceğiz" dedi.

Ziyaret, karşılıklı fikir alış-verişi ile sona erdi.

 
Haberler
Haberler

Keles'li tarımcılardan Genel Müdürümüze nezaket ziyareti


Bursa'nın dağ ilçelerinden Keles Kocakavacık Köyü Tarım Kalkınma Kooperatifi Başkanı Erdoğan Yumak ve üyeleri, Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı'yı ziyaret etti. Kooperatif yönetimini makamında ağırlayan Fatih Danacı ile ilçedeki altyapı çalışmaları ve yatırım konuları konuşuldu.

Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın'dan Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı'ya ziyaret


Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın, Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı'yı makamında ziyaret etti. Nezaket ziyaretinde Orhangazi ilçesindeki altyapı çalışmaları ve yatırımları görüşüldü.

Yeşilçam'ın usta aktörü Ediz Hun, Limak Enerji çalışanlarıyla buluştu


Bursa’da Nostaljik Sinema etkinliğinde bir araya gelen Limak Enerji Grubu çalışanları, Yeşilçam’ın ünlü aktörlerinden Ediz Hun ile birlikte 1971 yapımı Güllü filmini seyretti.

Denizaltı elektriği UEDAŞ robotuyla güvende


UEDAŞ’ın Ar-Ge ekibi tarafından geliştirilen su altı robotuyla, adalara elektrik taşıyan sualtı kablolarındaki arızalar önceden tespit edilebiliyor.