Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / Balıkesir Valisi’ne ziyaret
Balıkesir Valisi’ne ziyaret  27.8.2015
Balıkesir Valisi’ne ziyaret

Genel Müdürümüz Mesut Efe hizmet bölgemizdeki protokol ziyaretleri çerçevesinde Balıkesir Valisi Sn. Mustafa Yaman’ı makamında ziyaret etti.

Göreve atandıktan sonra illere yaptığı ziyaretlerine Balıkesir’de devam eden Efe’ye Balıkesir İşletme Müdürü Taşkın Yıldız ve Kurumsal İletişim Müdürü Yusuf Ziya Yüce de eşlik etti.

Ziyaret esnasında konuşan Vali Yaman Genel Müdürümüze yeni görevinin hayırlı olması dileklerinde bulundu.

Şirket faaliyetleri hakkında bilgiler veren Mesut Efe ise,  "Kurumumuzun yapısı itibari ile herkesi ilgilendiren bir alanda hizmet veriyoruz. Görevimizin sorumluluğunu bilerek çalışmaya ve hizmet etmeye devam edeceğiz" dedi.

Ziyaret, karşılıklı fikir alış-verişi ile sona erdi.

 
Haberler
Haberler

Elektrik kesintilerine hızlı çözüm üreten sistem


UEDAŞ, SCADA sistemi ile elektrik kesintilerine uzaktan anında müdahale edebiliyor. Bu sayede elektrik kesintileri 5-10 saniye içerisinde giderilirken, kesinti süreleri de azalarak müşteri memnuniyetinin artması sağlanıyor.

Uludağ'da ekiplerimizin zorlu mesaisi


Kış mevsiminin gözde turizm merkezlerinden Uludağ’da, kesintisiz elektrik enerjisi için sürdürülen çalışmalar dikkat çekti. UEDAŞ ekiplerinin zorlu koşullardaki çalışmaları aralıksız sürüyor.

Kardeşim Üşümesin gülümsetmeye devam ediyor


UEDAŞ'ın 7 yıldır sürdürdüğü “Kardeşim Üşümesin” projesi kapsamında bu kez Çanakkale’nin Biga İlçesi’ndeki çocukların yüzünü güldürdü.

UEDAŞ,Jandarma ile 'Kadına Şiddete Dur' Dedi


UEDAŞ ile Bursa İl Jandarma Komutanlığı Kadına Şiddetle Mücadele Günü kapsamında farkındalık çalışmasına imza attı. Kadın astsubaylar tarafından İnegöl’deki bir elektrik trafosuna “Kadına Şiddete Dur De” teması işlendi.