Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / Balıkesir Valisi’ne ziyaret
Balıkesir Valisi’ne ziyaret  27.8.2015
Balıkesir Valisi’ne ziyaret

Genel Müdürümüz Mesut Efe hizmet bölgemizdeki protokol ziyaretleri çerçevesinde Balıkesir Valisi Sn. Mustafa Yaman’ı makamında ziyaret etti.

Göreve atandıktan sonra illere yaptığı ziyaretlerine Balıkesir’de devam eden Efe’ye Balıkesir İşletme Müdürü Taşkın Yıldız ve Kurumsal İletişim Müdürü Yusuf Ziya Yüce de eşlik etti.

Ziyaret esnasında konuşan Vali Yaman Genel Müdürümüze yeni görevinin hayırlı olması dileklerinde bulundu.

Şirket faaliyetleri hakkında bilgiler veren Mesut Efe ise,  "Kurumumuzun yapısı itibari ile herkesi ilgilendiren bir alanda hizmet veriyoruz. Görevimizin sorumluluğunu bilerek çalışmaya ve hizmet etmeye devam edeceğiz" dedi.

Ziyaret, karşılıklı fikir alış-verişi ile sona erdi.

 
Haberler
Haberler

UEDAŞ'tan Yerinde Sayaç Testi Hizmeti


Müşteri memnuniyetini herzaman ön planda tutan UEDAŞ, müşterilerden gelen talepler ya da okuma ekiplerinin rutin teknik ve fiziki incelemelerinde karşılaşılan arızalar için karşılaşılan 3 günlük inceleme süresini 1 güne düşürüyor. Yerinde sayaç test işlemiyle UEDAŞ, arızalı olmayan sayaçların sökülmesinin de önüne geçiyor.

Edremit'te Yaz Yoğunluğuna Önlem


UEDAŞ, yaz aylarında artan nüfus yoğunluğunu göz önüne alarak tatil bölgelerindeki bakım ve onarım faaliyetlerini artırdı.

Balıkesir'de Köy Okulu Kütüphaneye Kavuştu


“Bi Kitap Daha Aydınlık Bi Hayat” hedefiyle yola çıktığımız, 7 yılda 20 köy okuluna kütüphane kurduğumuz projemizde bu durağımız Balıkesir'in Susurluk İlçesindeki Karapürçek Şehit Mesut Nayman İlkokulu oldu.

"Gece ve Işık" Sergide Buluştu


6’ıncısını düzenlediğimiz ve bu yıl ilk kez uluslararası katılıma açılan 'Şehrin Işıkları Fotoğraf Yarışması'nda dereceye giren 50 fotoğraf Bursa Osmangazi’de yer alan Korupark AVM’de sanatseverlerin beğenisine sunuldu.