Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / Sevimli misafirlerimiz için Platform Yuva
Sevimli misafirlerimiz için Platform Yuva  1.9.2015
Sevimli misafirlerimiz için Platform Yuva

Göçmen kuşların güzergâhı üzerindeki elektrik hatlarına kurulan yuva platformları ile binlerce leyleği ağırlıyoruz.

Hizmet bölgemizde başlatılan uygulama ile elektrik hatlarını mesken tutan göçmen kuşların güzergahında bulunan elektrik şebekesi yalıtkan malzeme ile kaplanıyor. Böylece kuşların elektrik çarpması önemli oranda önlenirken aynı zamanda direk ve trafoların üzerine kurulan Leylek Yuva Platformları ile göç esnasında sevimli misafirlerimize ev sahipliği yapıyoruz.

Yeni yapılan tüm yatırımlarımızda da canlıların yaşamına saygı duyarak çalışmalarımızı bu bilinçle sürdürüyoruz.

Haberler
Haberler

Elektrik kesintilerine hızlı çözüm üreten sistem


UEDAŞ, SCADA sistemi ile elektrik kesintilerine uzaktan anında müdahale edebiliyor. Bu sayede elektrik kesintileri 5-10 saniye içerisinde giderilirken, kesinti süreleri de azalarak müşteri memnuniyetinin artması sağlanıyor.

Uludağ'da ekiplerimizin zorlu mesaisi


Kış mevsiminin gözde turizm merkezlerinden Uludağ’da, kesintisiz elektrik enerjisi için sürdürülen çalışmalar dikkat çekti. UEDAŞ ekiplerinin zorlu koşullardaki çalışmaları aralıksız sürüyor.

Kardeşim Üşümesin gülümsetmeye devam ediyor


UEDAŞ'ın 7 yıldır sürdürdüğü “Kardeşim Üşümesin” projesi kapsamında bu kez Çanakkale’nin Biga İlçesi’ndeki çocukların yüzünü güldürdü.

UEDAŞ,Jandarma ile 'Kadına Şiddete Dur' Dedi


UEDAŞ ile Bursa İl Jandarma Komutanlığı Kadına Şiddetle Mücadele Günü kapsamında farkındalık çalışmasına imza attı. Kadın astsubaylar tarafından İnegöl’deki bir elektrik trafosuna “Kadına Şiddete Dur De” teması işlendi.