Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / Sevimli misafirlerimiz için Platform Yuva
Sevimli misafirlerimiz için Platform Yuva  1.9.2015
Sevimli misafirlerimiz için Platform Yuva

Göçmen kuşların güzergâhı üzerindeki elektrik hatlarına kurulan yuva platformları ile binlerce leyleği ağırlıyoruz.

Hizmet bölgemizde başlatılan uygulama ile elektrik hatlarını mesken tutan göçmen kuşların güzergahında bulunan elektrik şebekesi yalıtkan malzeme ile kaplanıyor. Böylece kuşların elektrik çarpması önemli oranda önlenirken aynı zamanda direk ve trafoların üzerine kurulan Leylek Yuva Platformları ile göç esnasında sevimli misafirlerimize ev sahipliği yapıyoruz.

Yeni yapılan tüm yatırımlarımızda da canlıların yaşamına saygı duyarak çalışmalarımızı bu bilinçle sürdürüyoruz.

Haberler
Haberler

UEDAŞ'tan Yerinde Sayaç Testi Hizmeti


Müşteri memnuniyetini herzaman ön planda tutan UEDAŞ, müşterilerden gelen talepler ya da okuma ekiplerinin rutin teknik ve fiziki incelemelerinde karşılaşılan arızalar için karşılaşılan 3 günlük inceleme süresini 1 güne düşürüyor. Yerinde sayaç test işlemiyle UEDAŞ, arızalı olmayan sayaçların sökülmesinin de önüne geçiyor.

Edremit'te Yaz Yoğunluğuna Önlem


UEDAŞ, yaz aylarında artan nüfus yoğunluğunu göz önüne alarak tatil bölgelerindeki bakım ve onarım faaliyetlerini artırdı.

Balıkesir'de Köy Okulu Kütüphaneye Kavuştu


“Bi Kitap Daha Aydınlık Bi Hayat” hedefiyle yola çıktığımız, 7 yılda 20 köy okuluna kütüphane kurduğumuz projemizde bu durağımız Balıkesir'in Susurluk İlçesindeki Karapürçek Şehit Mesut Nayman İlkokulu oldu.

"Gece ve Işık" Sergide Buluştu


6’ıncısını düzenlediğimiz ve bu yıl ilk kez uluslararası katılıma açılan 'Şehrin Işıkları Fotoğraf Yarışması'nda dereceye giren 50 fotoğraf Bursa Osmangazi’de yer alan Korupark AVM’de sanatseverlerin beğenisine sunuldu.