Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / “Şehrin Işıkları” İnegöl’de parladı
“Şehrin Işıkları” İnegöl’de parladı  24.8.2015
“Şehrin Işıkları” İnegöl’de parladı

“Şehrin Işıkları” sergisi İnegöl Belediyesi'nin ev sahipliğinde Kent Müzesi’nde fotoğraf severlerin izlenimine sunuldu.

Serginin açılışına İnegöl Belediye Başkanı Alinur Aktaş, Başkan Yardımcısı Alper Taban, UEDAŞ Genel Müdürü Mesut Efe, CLK Uludağ Elektrik Genel Müdürü Ali Erman Aytac, UEDAŞ İnegöl İşletme Müdürü Enis Gürer, Kurumsal İletişim Müdürü Yusuf Ziya Yüce’nin yanı sıra UEDAŞ ve Belediye personeli katıldı.

Sergi açılışı sonrasında Başkan Alinur Aktaş ile Genel Müdürümüz Mesut Efe ile Mobilya ve Ağaç Sanayi Müzesi’ni gezdiler. Ardından Genel Müdürümüz tarafından Başkan Aktaş’a yarışmada derece alan bir Bursa fotoğrafı takdim edildi.

Gece ve ışık temalarının buluştuğu sergi 24-28 Ağustos Cuma günü akşamına kadar açık kalacak.

   
Haberler
Haberler

UEDAŞ'tan Yerinde Sayaç Testi Hizmeti


Müşteri memnuniyetini herzaman ön planda tutan UEDAŞ, müşterilerden gelen talepler ya da okuma ekiplerinin rutin teknik ve fiziki incelemelerinde karşılaşılan arızalar için karşılaşılan 3 günlük inceleme süresini 1 güne düşürüyor. Yerinde sayaç test işlemiyle UEDAŞ, arızalı olmayan sayaçların sökülmesinin de önüne geçiyor.

Edremit'te Yaz Yoğunluğuna Önlem


UEDAŞ, yaz aylarında artan nüfus yoğunluğunu göz önüne alarak tatil bölgelerindeki bakım ve onarım faaliyetlerini artırdı.

Balıkesir'de Köy Okulu Kütüphaneye Kavuştu


“Bi Kitap Daha Aydınlık Bi Hayat” hedefiyle yola çıktığımız, 7 yılda 20 köy okuluna kütüphane kurduğumuz projemizde bu durağımız Balıkesir'in Susurluk İlçesindeki Karapürçek Şehit Mesut Nayman İlkokulu oldu.

"Gece ve Işık" Sergide Buluştu


6’ıncısını düzenlediğimiz ve bu yıl ilk kez uluslararası katılıma açılan 'Şehrin Işıkları Fotoğraf Yarışması'nda dereceye giren 50 fotoğraf Bursa Osmangazi’de yer alan Korupark AVM’de sanatseverlerin beğenisine sunuldu.