Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / “Şehrin Işıkları” İnegöl’de parladı
“Şehrin Işıkları” İnegöl’de parladı  24.8.2015
“Şehrin Işıkları” İnegöl’de parladı

“Şehrin Işıkları” sergisi İnegöl Belediyesi'nin ev sahipliğinde Kent Müzesi’nde fotoğraf severlerin izlenimine sunuldu.

Serginin açılışına İnegöl Belediye Başkanı Alinur Aktaş, Başkan Yardımcısı Alper Taban, UEDAŞ Genel Müdürü Mesut Efe, CLK Uludağ Elektrik Genel Müdürü Ali Erman Aytac, UEDAŞ İnegöl İşletme Müdürü Enis Gürer, Kurumsal İletişim Müdürü Yusuf Ziya Yüce’nin yanı sıra UEDAŞ ve Belediye personeli katıldı.

Sergi açılışı sonrasında Başkan Alinur Aktaş ile Genel Müdürümüz Mesut Efe ile Mobilya ve Ağaç Sanayi Müzesi’ni gezdiler. Ardından Genel Müdürümüz tarafından Başkan Aktaş’a yarışmada derece alan bir Bursa fotoğrafı takdim edildi.

Gece ve ışık temalarının buluştuğu sergi 24-28 Ağustos Cuma günü akşamına kadar açık kalacak.

   
Haberler
Haberler

Keles'li tarımcılardan Genel Müdürümüze nezaket ziyareti


Bursa'nın dağ ilçelerinden Keles Kocakavacık Köyü Tarım Kalkınma Kooperatifi Başkanı Erdoğan Yumak ve üyeleri, Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı'yı ziyaret etti. Kooperatif yönetimini makamında ağırlayan Fatih Danacı ile ilçedeki altyapı çalışmaları ve yatırım konuları konuşuldu.

Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın'dan Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı'ya ziyaret


Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın, Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı'yı makamında ziyaret etti. Nezaket ziyaretinde Orhangazi ilçesindeki altyapı çalışmaları ve yatırımları görüşüldü.

Yeşilçam'ın usta aktörü Ediz Hun, Limak Enerji çalışanlarıyla buluştu


Bursa’da Nostaljik Sinema etkinliğinde bir araya gelen Limak Enerji Grubu çalışanları, Yeşilçam’ın ünlü aktörlerinden Ediz Hun ile birlikte 1971 yapımı Güllü filmini seyretti.

Denizaltı elektriği UEDAŞ robotuyla güvende


UEDAŞ’ın Ar-Ge ekibi tarafından geliştirilen su altı robotuyla, adalara elektrik taşıyan sualtı kablolarındaki arızalar önceden tespit edilebiliyor.