Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / “Şehrin Işıkları” İnegöl’de parladı
“Şehrin Işıkları” İnegöl’de parladı  24.8.2015
“Şehrin Işıkları” İnegöl’de parladı

“Şehrin Işıkları” sergisi İnegöl Belediyesi'nin ev sahipliğinde Kent Müzesi’nde fotoğraf severlerin izlenimine sunuldu.

Serginin açılışına İnegöl Belediye Başkanı Alinur Aktaş, Başkan Yardımcısı Alper Taban, UEDAŞ Genel Müdürü Mesut Efe, CLK Uludağ Elektrik Genel Müdürü Ali Erman Aytac, UEDAŞ İnegöl İşletme Müdürü Enis Gürer, Kurumsal İletişim Müdürü Yusuf Ziya Yüce’nin yanı sıra UEDAŞ ve Belediye personeli katıldı.

Sergi açılışı sonrasında Başkan Alinur Aktaş ile Genel Müdürümüz Mesut Efe ile Mobilya ve Ağaç Sanayi Müzesi’ni gezdiler. Ardından Genel Müdürümüz tarafından Başkan Aktaş’a yarışmada derece alan bir Bursa fotoğrafı takdim edildi.

Gece ve ışık temalarının buluştuğu sergi 24-28 Ağustos Cuma günü akşamına kadar açık kalacak.

   
Haberler
Haberler

Elektrik kesintilerine hızlı çözüm üreten sistem


UEDAŞ, SCADA sistemi ile elektrik kesintilerine uzaktan anında müdahale edebiliyor. Bu sayede elektrik kesintileri 5-10 saniye içerisinde giderilirken, kesinti süreleri de azalarak müşteri memnuniyetinin artması sağlanıyor.

Uludağ'da ekiplerimizin zorlu mesaisi


Kış mevsiminin gözde turizm merkezlerinden Uludağ’da, kesintisiz elektrik enerjisi için sürdürülen çalışmalar dikkat çekti. UEDAŞ ekiplerinin zorlu koşullardaki çalışmaları aralıksız sürüyor.

Kardeşim Üşümesin gülümsetmeye devam ediyor


UEDAŞ'ın 7 yıldır sürdürdüğü “Kardeşim Üşümesin” projesi kapsamında bu kez Çanakkale’nin Biga İlçesi’ndeki çocukların yüzünü güldürdü.

UEDAŞ,Jandarma ile 'Kadına Şiddete Dur' Dedi


UEDAŞ ile Bursa İl Jandarma Komutanlığı Kadına Şiddetle Mücadele Günü kapsamında farkındalık çalışmasına imza attı. Kadın astsubaylar tarafından İnegöl’deki bir elektrik trafosuna “Kadına Şiddete Dur De” teması işlendi.