Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / Yıldırım Muhtarlar Derneği’ni ağırladık
Yıldırım Muhtarlar Derneği’ni ağırladık  17.8.2015
Yıldırım Muhtarlar Derneği’ni ağırladık

Yıldırım Muhtarlar Derneği Başkanı İsmail Eroğlu yönetim kurulu üyeleriyle birlikte Genel Müdürümüze hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

Dernek yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Genel Müdürümüz Mesut Efe’yi makamında ziyaret eden Yıldırım Muhtarlar Derneği Başkanı Eroğlu, ziyaret sırasında muhtarların sıkıntılarını ve sorunlarını aktardı.

“Sizlere kapımız her zaman açık”

Muhtarların ziyaretinin kendisini mutlu ettiğini belirten Mesut Efe, mahallelere yapılacak olan proje ve çalışmalar ile ilgili muhtarlara bilgi verdi. Efe sözlerine şöyle devam etti: “Mahalle muhtarlarımızla her zaman istişare halindeyiz. Vatandaşların elektrikle ilgili sorunlarının bizlere aktarılmasında ve çözümünde muhtarlarımızla uyumlu bir işbirliği halinde çalışmalarımızı bundan sonrada sürdüreceğiz. Sizlere kapımız her zaman açık. Muhtarlarımıza yönelik destek ve hizmetlerimiz devam edecek” şeklinde konuştu.

Yapılan görüşme, karşılıklı görüş alışverişi ve iyi niyet dilekleri ile sona erdi.

 
Haberler
Haberler

Keles'li tarımcılardan Genel Müdürümüze nezaket ziyareti


Bursa'nın dağ ilçelerinden Keles Kocakavacık Köyü Tarım Kalkınma Kooperatifi Başkanı Erdoğan Yumak ve üyeleri, Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı'yı ziyaret etti. Kooperatif yönetimini makamında ağırlayan Fatih Danacı ile ilçedeki altyapı çalışmaları ve yatırım konuları konuşuldu.

Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın'dan Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı'ya ziyaret


Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın, Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı'yı makamında ziyaret etti. Nezaket ziyaretinde Orhangazi ilçesindeki altyapı çalışmaları ve yatırımları görüşüldü.

Yeşilçam'ın usta aktörü Ediz Hun, Limak Enerji çalışanlarıyla buluştu


Bursa’da Nostaljik Sinema etkinliğinde bir araya gelen Limak Enerji Grubu çalışanları, Yeşilçam’ın ünlü aktörlerinden Ediz Hun ile birlikte 1971 yapımı Güllü filmini seyretti.

Denizaltı elektriği UEDAŞ robotuyla güvende


UEDAŞ’ın Ar-Ge ekibi tarafından geliştirilen su altı robotuyla, adalara elektrik taşıyan sualtı kablolarındaki arızalar önceden tespit edilebiliyor.