Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / Yıldırım Muhtarlar Derneği’ni ağırladık
Yıldırım Muhtarlar Derneği’ni ağırladık  17.8.2015
Yıldırım Muhtarlar Derneği’ni ağırladık

Yıldırım Muhtarlar Derneği Başkanı İsmail Eroğlu yönetim kurulu üyeleriyle birlikte Genel Müdürümüze hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

Dernek yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Genel Müdürümüz Mesut Efe’yi makamında ziyaret eden Yıldırım Muhtarlar Derneği Başkanı Eroğlu, ziyaret sırasında muhtarların sıkıntılarını ve sorunlarını aktardı.

“Sizlere kapımız her zaman açık”

Muhtarların ziyaretinin kendisini mutlu ettiğini belirten Mesut Efe, mahallelere yapılacak olan proje ve çalışmalar ile ilgili muhtarlara bilgi verdi. Efe sözlerine şöyle devam etti: “Mahalle muhtarlarımızla her zaman istişare halindeyiz. Vatandaşların elektrikle ilgili sorunlarının bizlere aktarılmasında ve çözümünde muhtarlarımızla uyumlu bir işbirliği halinde çalışmalarımızı bundan sonrada sürdüreceğiz. Sizlere kapımız her zaman açık. Muhtarlarımıza yönelik destek ve hizmetlerimiz devam edecek” şeklinde konuştu.

Yapılan görüşme, karşılıklı görüş alışverişi ve iyi niyet dilekleri ile sona erdi.

 
Haberler
Haberler

Uludağ'da ekiplerimizin zorlu mesaisi


Kış mevsiminin gözde turizm merkezlerinden Uludağ’da, kesintisiz elektrik enerjisi için sürdürülen çalışmalar dikkat çekti. UEDAŞ ekiplerinin zorlu koşullardaki çalışmaları aralıksız sürüyor.

Kardeşim Üşümesin gülümsetmeye devam ediyor


UEDAŞ'ın 7 yıldır sürdürdüğü “Kardeşim Üşümesin” projesi kapsamında bu kez Çanakkale’nin Biga İlçesi’ndeki çocukların yüzünü güldürdü.

UEDAŞ,Jandarma ile 'Kadına Şiddete Dur' Dedi


UEDAŞ ile Bursa İl Jandarma Komutanlığı Kadına Şiddetle Mücadele Günü kapsamında farkındalık çalışmasına imza attı. Kadın astsubaylar tarafından İnegöl’deki bir elektrik trafosuna “Kadına Şiddete Dur De” teması işlendi.

Enerji nakil hatları projesi mesleki eğitimi


UEDAŞ'ın İşletme Mühendisleri ve Müşteri Mühendisleri'nden oluşan 30 kişilik ekip, enerji nakil hatları projesi mesleki eğitimine katıldı.