Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / Yıldırım Muhtarlar Derneği’ni ağırladık
Yıldırım Muhtarlar Derneği’ni ağırladık  17.8.2015
Yıldırım Muhtarlar Derneği’ni ağırladık

Yıldırım Muhtarlar Derneği Başkanı İsmail Eroğlu yönetim kurulu üyeleriyle birlikte Genel Müdürümüze hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

Dernek yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Genel Müdürümüz Mesut Efe’yi makamında ziyaret eden Yıldırım Muhtarlar Derneği Başkanı Eroğlu, ziyaret sırasında muhtarların sıkıntılarını ve sorunlarını aktardı.

“Sizlere kapımız her zaman açık”

Muhtarların ziyaretinin kendisini mutlu ettiğini belirten Mesut Efe, mahallelere yapılacak olan proje ve çalışmalar ile ilgili muhtarlara bilgi verdi. Efe sözlerine şöyle devam etti: “Mahalle muhtarlarımızla her zaman istişare halindeyiz. Vatandaşların elektrikle ilgili sorunlarının bizlere aktarılmasında ve çözümünde muhtarlarımızla uyumlu bir işbirliği halinde çalışmalarımızı bundan sonrada sürdüreceğiz. Sizlere kapımız her zaman açık. Muhtarlarımıza yönelik destek ve hizmetlerimiz devam edecek” şeklinde konuştu.

Yapılan görüşme, karşılıklı görüş alışverişi ve iyi niyet dilekleri ile sona erdi.

 
Haberler
Haberler

UEDAŞ'tan Yerinde Sayaç Testi Hizmeti


Müşteri memnuniyetini herzaman ön planda tutan UEDAŞ, müşterilerden gelen talepler ya da okuma ekiplerinin rutin teknik ve fiziki incelemelerinde karşılaşılan arızalar için karşılaşılan 3 günlük inceleme süresini 1 güne düşürüyor. Yerinde sayaç test işlemiyle UEDAŞ, arızalı olmayan sayaçların sökülmesinin de önüne geçiyor.

Edremit'te Yaz Yoğunluğuna Önlem


UEDAŞ, yaz aylarında artan nüfus yoğunluğunu göz önüne alarak tatil bölgelerindeki bakım ve onarım faaliyetlerini artırdı.

Balıkesir'de Köy Okulu Kütüphaneye Kavuştu


“Bi Kitap Daha Aydınlık Bi Hayat” hedefiyle yola çıktığımız, 7 yılda 20 köy okuluna kütüphane kurduğumuz projemizde bu durağımız Balıkesir'in Susurluk İlçesindeki Karapürçek Şehit Mesut Nayman İlkokulu oldu.

"Gece ve Işık" Sergide Buluştu


6’ıncısını düzenlediğimiz ve bu yıl ilk kez uluslararası katılıma açılan 'Şehrin Işıkları Fotoğraf Yarışması'nda dereceye giren 50 fotoğraf Bursa Osmangazi’de yer alan Korupark AVM’de sanatseverlerin beğenisine sunuldu.