Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / BTSO İnşaat ve Enerji meslek komitelerinden ziyaret
BTSO İnşaat ve Enerji meslek komitelerinden ziyaret  18.8.2015
BTSO İnşaat ve Enerji meslek komitelerinden ziyaret

Bursa Ticaret ve Sanayi Odası (BTSO) Yönetim Kurulu Üyesi Şakir Umutkan, enerji ve inşaat meslek komitesi üyeleri ile birlikte şirketimizi ziyaret etti.


BTSO Yönetim Kurulu Üyesi Şakir Umutkan, 36. Meslek Komitesi Başkanı Ömer Kaya, 7. Meslek Komitesi Üyesi Erdal Aktuğ ve 18. Meslek Komitesi Başkanı Mehmet Taner Eke, Genel Müdürümüz Mesut Efe’yi makamında ziyaret etti. Ziyarette Şakir Umutkan, genel müdürlüğe atanan Mesut Efe’ye yeni görevinde başarılar diledi.

EFE: "BTSO ile birlikte Bursa için güzel çalışmalara imza atabiliriz"

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Mesut Efe, yaptığı konuşmada BTSO ile birlikte Bursa için güzel çalışmalara imza atmak istediklerini söyledi.  Bursa ekonomisinin çatı kuruluşu olan BTSO ile her alanda işbirliği yapmaya hazır olduklarını kaydeden Efe, Bursa’da kamu kurumlarının yanı sıra iş dünyası temsilcileri ile ortak hareket etmeyi arzuladıklarını söyledi. Efe, "Bursa’ya yeni projeler kazandırmayı hedefliyoruz. Bunun için işbirliği adımlarını önemsiyoruz. UEDAŞ olarak Bursa’ya olan yatırımlarımızı 2016-2020 yılları arasında üç kat arttırmayı istiyoruz. Bütün enerjimizi Bursa’mız için harcama gayreti içindeyiz. Bu projeleri hayata geçirirken, BTSO ile güç birliğine devam edeceğiz” dedi.


Türkiye’nin önde gelen sanayi ve üretim merkezlerinden olan Bursa’da BTSO olarak kentin dinamikleri ile ortak hareket etme gayreti içinde olduklarını belirten Umutkan, UEDAŞ’ın çalışmalarını yakından takip ettiklerini söyledi. UEDAŞ ile birlikte eylül ayı içinde Oda merkez binasında bir toplantı gerçekleştirmeyi istediklerini söyleyen Umutkan, "BTSO olarak kurumlar arasındaki işbirliğini artırmak istiyoruz. UEDAŞ, Bursa’nın önemli merkezlerinden birisidir. Bu yüzden UEDAŞ ile üyelerimizi buluşturmak istiyoruz. Bu toplantıda UEDAŞ’ın çalışmalarını ve projelerini de dinlemek isteriz. Bu konuda desteğinizi bekliyoruz" diye konuştu.

Ziyaretin sonunda yetkililer karşılıklı olarak iyi dileklerini ifade ederek iki kurum arasındaki işbirliğinin güçlendirilerek geliştirilmesi yönündeki beklentilerini dile getirdi.

   
Haberler
Haberler

Keles'li tarımcılardan Genel Müdürümüze nezaket ziyareti


Bursa'nın dağ ilçelerinden Keles Kocakavacık Köyü Tarım Kalkınma Kooperatifi Başkanı Erdoğan Yumak ve üyeleri, Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı'yı ziyaret etti. Kooperatif yönetimini makamında ağırlayan Fatih Danacı ile ilçedeki altyapı çalışmaları ve yatırım konuları konuşuldu.

Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın'dan Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı'ya ziyaret


Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın, Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı'yı makamında ziyaret etti. Nezaket ziyaretinde Orhangazi ilçesindeki altyapı çalışmaları ve yatırımları görüşüldü.

Yeşilçam'ın usta aktörü Ediz Hun, Limak Enerji çalışanlarıyla buluştu


Bursa’da Nostaljik Sinema etkinliğinde bir araya gelen Limak Enerji Grubu çalışanları, Yeşilçam’ın ünlü aktörlerinden Ediz Hun ile birlikte 1971 yapımı Güllü filmini seyretti.

Denizaltı elektriği UEDAŞ robotuyla güvende


UEDAŞ’ın Ar-Ge ekibi tarafından geliştirilen su altı robotuyla, adalara elektrik taşıyan sualtı kablolarındaki arızalar önceden tespit edilebiliyor.