Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / BTSO İnşaat ve Enerji meslek komitelerinden ziyaret
BTSO İnşaat ve Enerji meslek komitelerinden ziyaret  18.8.2015
BTSO İnşaat ve Enerji meslek komitelerinden ziyaret

Bursa Ticaret ve Sanayi Odası (BTSO) Yönetim Kurulu Üyesi Şakir Umutkan, enerji ve inşaat meslek komitesi üyeleri ile birlikte şirketimizi ziyaret etti.


BTSO Yönetim Kurulu Üyesi Şakir Umutkan, 36. Meslek Komitesi Başkanı Ömer Kaya, 7. Meslek Komitesi Üyesi Erdal Aktuğ ve 18. Meslek Komitesi Başkanı Mehmet Taner Eke, Genel Müdürümüz Mesut Efe’yi makamında ziyaret etti. Ziyarette Şakir Umutkan, genel müdürlüğe atanan Mesut Efe’ye yeni görevinde başarılar diledi.

EFE: "BTSO ile birlikte Bursa için güzel çalışmalara imza atabiliriz"

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Mesut Efe, yaptığı konuşmada BTSO ile birlikte Bursa için güzel çalışmalara imza atmak istediklerini söyledi.  Bursa ekonomisinin çatı kuruluşu olan BTSO ile her alanda işbirliği yapmaya hazır olduklarını kaydeden Efe, Bursa’da kamu kurumlarının yanı sıra iş dünyası temsilcileri ile ortak hareket etmeyi arzuladıklarını söyledi. Efe, "Bursa’ya yeni projeler kazandırmayı hedefliyoruz. Bunun için işbirliği adımlarını önemsiyoruz. UEDAŞ olarak Bursa’ya olan yatırımlarımızı 2016-2020 yılları arasında üç kat arttırmayı istiyoruz. Bütün enerjimizi Bursa’mız için harcama gayreti içindeyiz. Bu projeleri hayata geçirirken, BTSO ile güç birliğine devam edeceğiz” dedi.


Türkiye’nin önde gelen sanayi ve üretim merkezlerinden olan Bursa’da BTSO olarak kentin dinamikleri ile ortak hareket etme gayreti içinde olduklarını belirten Umutkan, UEDAŞ’ın çalışmalarını yakından takip ettiklerini söyledi. UEDAŞ ile birlikte eylül ayı içinde Oda merkez binasında bir toplantı gerçekleştirmeyi istediklerini söyleyen Umutkan, "BTSO olarak kurumlar arasındaki işbirliğini artırmak istiyoruz. UEDAŞ, Bursa’nın önemli merkezlerinden birisidir. Bu yüzden UEDAŞ ile üyelerimizi buluşturmak istiyoruz. Bu toplantıda UEDAŞ’ın çalışmalarını ve projelerini de dinlemek isteriz. Bu konuda desteğinizi bekliyoruz" diye konuştu.

Ziyaretin sonunda yetkililer karşılıklı olarak iyi dileklerini ifade ederek iki kurum arasındaki işbirliğinin güçlendirilerek geliştirilmesi yönündeki beklentilerini dile getirdi.

   
Haberler
Haberler

Elektrik kesintilerine hızlı çözüm üreten sistem


UEDAŞ, SCADA sistemi ile elektrik kesintilerine uzaktan anında müdahale edebiliyor. Bu sayede elektrik kesintileri 5-10 saniye içerisinde giderilirken, kesinti süreleri de azalarak müşteri memnuniyetinin artması sağlanıyor.

Uludağ'da ekiplerimizin zorlu mesaisi


Kış mevsiminin gözde turizm merkezlerinden Uludağ’da, kesintisiz elektrik enerjisi için sürdürülen çalışmalar dikkat çekti. UEDAŞ ekiplerinin zorlu koşullardaki çalışmaları aralıksız sürüyor.

Kardeşim Üşümesin gülümsetmeye devam ediyor


UEDAŞ'ın 7 yıldır sürdürdüğü “Kardeşim Üşümesin” projesi kapsamında bu kez Çanakkale’nin Biga İlçesi’ndeki çocukların yüzünü güldürdü.

UEDAŞ,Jandarma ile 'Kadına Şiddete Dur' Dedi


UEDAŞ ile Bursa İl Jandarma Komutanlığı Kadına Şiddetle Mücadele Günü kapsamında farkındalık çalışmasına imza attı. Kadın astsubaylar tarafından İnegöl’deki bir elektrik trafosuna “Kadına Şiddete Dur De” teması işlendi.