Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / BTSO İnşaat ve Enerji meslek komitelerinden ziyaret
BTSO İnşaat ve Enerji meslek komitelerinden ziyaret  18.8.2015
BTSO İnşaat ve Enerji meslek komitelerinden ziyaret

Bursa Ticaret ve Sanayi Odası (BTSO) Yönetim Kurulu Üyesi Şakir Umutkan, enerji ve inşaat meslek komitesi üyeleri ile birlikte şirketimizi ziyaret etti.


BTSO Yönetim Kurulu Üyesi Şakir Umutkan, 36. Meslek Komitesi Başkanı Ömer Kaya, 7. Meslek Komitesi Üyesi Erdal Aktuğ ve 18. Meslek Komitesi Başkanı Mehmet Taner Eke, Genel Müdürümüz Mesut Efe’yi makamında ziyaret etti. Ziyarette Şakir Umutkan, genel müdürlüğe atanan Mesut Efe’ye yeni görevinde başarılar diledi.

EFE: "BTSO ile birlikte Bursa için güzel çalışmalara imza atabiliriz"

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Mesut Efe, yaptığı konuşmada BTSO ile birlikte Bursa için güzel çalışmalara imza atmak istediklerini söyledi.  Bursa ekonomisinin çatı kuruluşu olan BTSO ile her alanda işbirliği yapmaya hazır olduklarını kaydeden Efe, Bursa’da kamu kurumlarının yanı sıra iş dünyası temsilcileri ile ortak hareket etmeyi arzuladıklarını söyledi. Efe, "Bursa’ya yeni projeler kazandırmayı hedefliyoruz. Bunun için işbirliği adımlarını önemsiyoruz. UEDAŞ olarak Bursa’ya olan yatırımlarımızı 2016-2020 yılları arasında üç kat arttırmayı istiyoruz. Bütün enerjimizi Bursa’mız için harcama gayreti içindeyiz. Bu projeleri hayata geçirirken, BTSO ile güç birliğine devam edeceğiz” dedi.


Türkiye’nin önde gelen sanayi ve üretim merkezlerinden olan Bursa’da BTSO olarak kentin dinamikleri ile ortak hareket etme gayreti içinde olduklarını belirten Umutkan, UEDAŞ’ın çalışmalarını yakından takip ettiklerini söyledi. UEDAŞ ile birlikte eylül ayı içinde Oda merkez binasında bir toplantı gerçekleştirmeyi istediklerini söyleyen Umutkan, "BTSO olarak kurumlar arasındaki işbirliğini artırmak istiyoruz. UEDAŞ, Bursa’nın önemli merkezlerinden birisidir. Bu yüzden UEDAŞ ile üyelerimizi buluşturmak istiyoruz. Bu toplantıda UEDAŞ’ın çalışmalarını ve projelerini de dinlemek isteriz. Bu konuda desteğinizi bekliyoruz" diye konuştu.

Ziyaretin sonunda yetkililer karşılıklı olarak iyi dileklerini ifade ederek iki kurum arasındaki işbirliğinin güçlendirilerek geliştirilmesi yönündeki beklentilerini dile getirdi.

   
Haberler
Haberler

Balıkesir'de Köy Okulu Kütüphaneye Kavuştu


“Bi Kitap Daha Aydınlık Bi Hayat” hedefiyle yola çıktığımız, 7 yılda 20 köy okuluna kütüphane kurduğumuz projemizde bu durağımız Balıkesir'in Susurluk İlçesindeki Karapürçek Şehit Mesut Nayman İlkokulu oldu.

UEDAŞ Olağan Yönetim Kurulu Toplantısı Balıkesir'de Yapıldı


Limak Enerji Yönetim Kurulu ve üst düzey yetkililer, "Aylık Olağan Toplantısı" sebebiyle Balıkesir'de bir araya geldi. Toplantının ardından heyet Balıkesir Büyükşehir Belediyesi'ne seçilen Yücel Yılmaz'a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Ziyarete Limak Holding Yönetim Kurulu Başkanı Nihat Özdemir, Limak Enerji Yönetim Kurulu Başkanı Batuhan Özdemir, UEDAŞ Yönetim Kurulu Başkan Vekili İsmail Ergüneş, UEDAŞ Genel Müdürü İbrahim Gümüşlü ve Limak Enerji yöneticileri katıldı.

"Bi Kitap" Trabzon'da Aydınlık Bi Hayat İçin Öğrenciler İle Buluştu


Çocukların ve gençlerin geleceğe umutla bakabilmeleri için eğitimi desteklemeye devam ediyoruz. "Bi Kitap Daha Aydınlık Bi Hayat" adıyla 6 yılda 25 bin öğrenciyi kitapla buluşturduğumuz sürdürülebilir sosyal sorumluluk projemiz ile köy okullarına destek oluyoruz. Proje ile 19 köy okulunu kütüphaneye kavuşturuldu. Aynı zamanda köy okullarının boya, badana, çatı onarımı gibi çeşitli tadilat işlemlerini de gerçekleştirilerek köy okullarında okuyan öğrencilere fırsat eşitliği sağlanması adına katkıda bulunuldu. Projemizin bu durağında, Trabzon ili Çaykara ilçesi Zeki Bilge İlk öğretim okulunda okuyan öğrencilerimize kitap yardımında bulunduk. İhtiyaçlarını bizler ile paylaşan ve eğitime katkıyı ilke edinmiş tüm öğretmenlerimize sonsuz teşekkürler.

Biga İşletme Müdürlüğümüzden Hayırlı Olsun Ziyareti


Biga İşletme Müdürümüz Sami Kösehaliloğlu ve beraberindeki heyet, Biga İşletme Müdürlüğü sorumluluk bulunan Biga Belediye Başkanı Bülent Erdoğan,Karabiga Belediye Başkanı Ahmet Elbi, Gümüşçay Belediye Başkanı Adnan Pastırmacı ,Çan Belediye Başkanı Bülent Öz ,Terzialan Belediye Başkanı Tuncay Göymen ,Yenice Belediye Başkanı Veysel Acar ve Kalkım Belediye Başkanı İbrahim Taşkın'ı ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerinde bulundu.