Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / 'Şehrin Işıkları' EMO Bursa Şubesi ev sahipliğinde BAOB'da
'Şehrin Işıkları' EMO Bursa Şubesi ev sahipliğinde BAOB'da  4.8.2015
'Şehrin Işıkları' EMO Bursa Şubesi ev sahipliğinde BAOB'da

'Şehrin Işıkları' Bursa Akademik Odalar Birliği'nde (BAOB) görücüye çıktı. Sergi 3-10 Ağustos tarihleri arasında izlenime açık olacak.

Bu yıl 3’üncüsü düzenlenen 'Şehrin Işıkları' fotoğraf yarışmasının ödülleri 12 Haziran’da sahiplerini bulmuştu. Her şehrin güzelliğini ‘gece ve ışık’ teması altında göstermek amacıyla düzenlenen yarışmada dereceye giren fotoğraflar son olarak Nilüfer Belediyesi'nde sergilenmişti. Bu kez de dereceye giren 40 fotoğraf Elektrik Mühendisleri Odası Bursa Şubesi (EMO) katkılarıyla BAOB'da sergiye açıldı. Serginin açılışında UEDAŞ Genel Müdürü Mesut Efe, CLK Uludağ Elektrik Genel Müdürü Ali Erman Aytac ve Elektrik Mühendisleri Odası Bursa Şube Başkanı Remzi Çınar kurdeleyi beraber kesti.

UEDAŞ'ın 'Şehrin Işıkları' projesini artık geleneksel hale getirdiğini ifade eden UEDAŞ Genel Müdürü Mesut Efe, "Bu yıl projenin üçüncüsünü düzenliyoruz. Şu ana kadar amatör ve profesyonel anlamda yaklaşık 2 bin civarında başvuru olmuştu. Bu yılda 8 yüz 36 eserin içerisinden seçilenler dereceye girdi. Biz de özellikle ilk elliye giren eserleri, sanatseverlerle buluşturabilmek adına haftalık aralıklarla çeşitli platformlarda sergilemeye çalışıyoruz. Bu kapsamda emek verenlere, fotoğraf gönderen herkese ve bize ev sahipliği yapan EMO Bursa Şubesi nezdinde Sayın Remzi Çınar’a teşekkür ediyorum" dedi.

EMO Bursa Şube Başkanı Remzi Çınar ise, günümüzde kurumların sadece kendi uzmanlık alanlarında çalışma yapmasının yeterli olmadığını belirterek, "Çalışanlarının çok büyük bir kısmı meslektaşımız olan UEDAŞ'ın bu ve benzer faaliyetleri yürütmesini önemsiyoruz. Sanatın gelişmesine destek vererek tamamen topluma dokunarak çalışmalarını gerçekleştiriyorlar, kendilerini kutluyorum" diye konuştu.

  
Haberler
Haberler

UEDAŞ'tan Yerinde Sayaç Testi Hizmeti


Müşteri memnuniyetini herzaman ön planda tutan UEDAŞ, müşterilerden gelen talepler ya da okuma ekiplerinin rutin teknik ve fiziki incelemelerinde karşılaşılan arızalar için karşılaşılan 3 günlük inceleme süresini 1 güne düşürüyor. Yerinde sayaç test işlemiyle UEDAŞ, arızalı olmayan sayaçların sökülmesinin de önüne geçiyor.

Edremit'te Yaz Yoğunluğuna Önlem


UEDAŞ, yaz aylarında artan nüfus yoğunluğunu göz önüne alarak tatil bölgelerindeki bakım ve onarım faaliyetlerini artırdı.

Balıkesir'de Köy Okulu Kütüphaneye Kavuştu


“Bi Kitap Daha Aydınlık Bi Hayat” hedefiyle yola çıktığımız, 7 yılda 20 köy okuluna kütüphane kurduğumuz projemizde bu durağımız Balıkesir'in Susurluk İlçesindeki Karapürçek Şehit Mesut Nayman İlkokulu oldu.

"Gece ve Işık" Sergide Buluştu


6’ıncısını düzenlediğimiz ve bu yıl ilk kez uluslararası katılıma açılan 'Şehrin Işıkları Fotoğraf Yarışması'nda dereceye giren 50 fotoğraf Bursa Osmangazi’de yer alan Korupark AVM’de sanatseverlerin beğenisine sunuldu.