Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / UEDAŞ’tan BTSO ziyareti
UEDAŞ’tan BTSO ziyareti  4.8.2015
UEDAŞ’tan BTSO ziyareti

Hizmet bölgemizde bulunan önemli kent dinamiklerine yönelik ziyaretlerimiz çerçevesinde son ziyaretimizi Bursa Ticaret ve Sanayi Odası’na (BTSO) gerçekleştirdik.

BTSO Başkanı İbrahim Burkay’ a yapılan ziyarette Genel Müdürümüz Mesut Efe’ye Kurumsal İletişim Müdürü Yusuf Ziya Yüce de eşlik etti. Ziyaret sırasında Başkan Burkay, Genel Müdürlük görevine başlaması dolayısıyla Efe’yi tebrik ederek kendisine yeni görevinde başarılar diledi.

İki kurum arasındaki işbirliği olanakları konusunda görüş alışverişinin yapıldığı ziyarette UEDAŞ’ın yakın dönem planları ve güncel faaliyetleri de konuşuldu.

Yapılan ziyaret, fotoğraf çekimi ile son buldu.

   
Haberler
Haberler

Elektrik kesintilerine hızlı çözüm üreten sistem


UEDAŞ, SCADA sistemi ile elektrik kesintilerine uzaktan anında müdahale edebiliyor. Bu sayede elektrik kesintileri 5-10 saniye içerisinde giderilirken, kesinti süreleri de azalarak müşteri memnuniyetinin artması sağlanıyor.

Uludağ'da ekiplerimizin zorlu mesaisi


Kış mevsiminin gözde turizm merkezlerinden Uludağ’da, kesintisiz elektrik enerjisi için sürdürülen çalışmalar dikkat çekti. UEDAŞ ekiplerinin zorlu koşullardaki çalışmaları aralıksız sürüyor.

Kardeşim Üşümesin gülümsetmeye devam ediyor


UEDAŞ'ın 7 yıldır sürdürdüğü “Kardeşim Üşümesin” projesi kapsamında bu kez Çanakkale’nin Biga İlçesi’ndeki çocukların yüzünü güldürdü.

UEDAŞ,Jandarma ile 'Kadına Şiddete Dur' Dedi


UEDAŞ ile Bursa İl Jandarma Komutanlığı Kadına Şiddetle Mücadele Günü kapsamında farkındalık çalışmasına imza attı. Kadın astsubaylar tarafından İnegöl’deki bir elektrik trafosuna “Kadına Şiddete Dur De” teması işlendi.