Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / UEDAŞ’tan BTSO ziyareti
UEDAŞ’tan BTSO ziyareti  4.8.2015
UEDAŞ’tan BTSO ziyareti

Hizmet bölgemizde bulunan önemli kent dinamiklerine yönelik ziyaretlerimiz çerçevesinde son ziyaretimizi Bursa Ticaret ve Sanayi Odası’na (BTSO) gerçekleştirdik.

BTSO Başkanı İbrahim Burkay’ a yapılan ziyarette Genel Müdürümüz Mesut Efe’ye Kurumsal İletişim Müdürü Yusuf Ziya Yüce de eşlik etti. Ziyaret sırasında Başkan Burkay, Genel Müdürlük görevine başlaması dolayısıyla Efe’yi tebrik ederek kendisine yeni görevinde başarılar diledi.

İki kurum arasındaki işbirliği olanakları konusunda görüş alışverişinin yapıldığı ziyarette UEDAŞ’ın yakın dönem planları ve güncel faaliyetleri de konuşuldu.

Yapılan ziyaret, fotoğraf çekimi ile son buldu.

   
Haberler
Haberler

UEDAŞ'tan Yerinde Sayaç Testi Hizmeti


Müşteri memnuniyetini herzaman ön planda tutan UEDAŞ, müşterilerden gelen talepler ya da okuma ekiplerinin rutin teknik ve fiziki incelemelerinde karşılaşılan arızalar için karşılaşılan 3 günlük inceleme süresini 1 güne düşürüyor. Yerinde sayaç test işlemiyle UEDAŞ, arızalı olmayan sayaçların sökülmesinin de önüne geçiyor.

Edremit'te Yaz Yoğunluğuna Önlem


UEDAŞ, yaz aylarında artan nüfus yoğunluğunu göz önüne alarak tatil bölgelerindeki bakım ve onarım faaliyetlerini artırdı.

Balıkesir'de Köy Okulu Kütüphaneye Kavuştu


“Bi Kitap Daha Aydınlık Bi Hayat” hedefiyle yola çıktığımız, 7 yılda 20 köy okuluna kütüphane kurduğumuz projemizde bu durağımız Balıkesir'in Susurluk İlçesindeki Karapürçek Şehit Mesut Nayman İlkokulu oldu.

"Gece ve Işık" Sergide Buluştu


6’ıncısını düzenlediğimiz ve bu yıl ilk kez uluslararası katılıma açılan 'Şehrin Işıkları Fotoğraf Yarışması'nda dereceye giren 50 fotoğraf Bursa Osmangazi’de yer alan Korupark AVM’de sanatseverlerin beğenisine sunuldu.