Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / UEDAŞ’tan BTSO ziyareti
UEDAŞ’tan BTSO ziyareti  4.8.2015
UEDAŞ’tan BTSO ziyareti

Hizmet bölgemizde bulunan önemli kent dinamiklerine yönelik ziyaretlerimiz çerçevesinde son ziyaretimizi Bursa Ticaret ve Sanayi Odası’na (BTSO) gerçekleştirdik.

BTSO Başkanı İbrahim Burkay’ a yapılan ziyarette Genel Müdürümüz Mesut Efe’ye Kurumsal İletişim Müdürü Yusuf Ziya Yüce de eşlik etti. Ziyaret sırasında Başkan Burkay, Genel Müdürlük görevine başlaması dolayısıyla Efe’yi tebrik ederek kendisine yeni görevinde başarılar diledi.

İki kurum arasındaki işbirliği olanakları konusunda görüş alışverişinin yapıldığı ziyarette UEDAŞ’ın yakın dönem planları ve güncel faaliyetleri de konuşuldu.

Yapılan ziyaret, fotoğraf çekimi ile son buldu.

   
Haberler
Haberler

Keles'li tarımcılardan Genel Müdürümüze nezaket ziyareti


Bursa'nın dağ ilçelerinden Keles Kocakavacık Köyü Tarım Kalkınma Kooperatifi Başkanı Erdoğan Yumak ve üyeleri, Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı'yı ziyaret etti. Kooperatif yönetimini makamında ağırlayan Fatih Danacı ile ilçedeki altyapı çalışmaları ve yatırım konuları konuşuldu.

Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın'dan Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı'ya ziyaret


Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın, Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı'yı makamında ziyaret etti. Nezaket ziyaretinde Orhangazi ilçesindeki altyapı çalışmaları ve yatırımları görüşüldü.

Yeşilçam'ın usta aktörü Ediz Hun, Limak Enerji çalışanlarıyla buluştu


Bursa’da Nostaljik Sinema etkinliğinde bir araya gelen Limak Enerji Grubu çalışanları, Yeşilçam’ın ünlü aktörlerinden Ediz Hun ile birlikte 1971 yapımı Güllü filmini seyretti.

Denizaltı elektriği UEDAŞ robotuyla güvende


UEDAŞ’ın Ar-Ge ekibi tarafından geliştirilen su altı robotuyla, adalara elektrik taşıyan sualtı kablolarındaki arızalar önceden tespit edilebiliyor.