Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / ‘Hayırlı olsun’ ziyaretleri sürüyor
‘Hayırlı olsun’ ziyaretleri sürüyor  29.7.2015
‘Hayırlı olsun’ ziyaretleri sürüyor

Genel Müdürümüz Mesut Efe misafirlerini ağırlamaya devam ediyor.

Orman Bölge Müdürü Ahmet Köksal Coşkun Genel Müdürümüz Mesut Efe’yi makamında ziyaret ederek, çalışmalarında kendisine başarılar diledi.

Ziyarette Orman Bölge Müdürlüğü ve UEDAŞ’ın ortak işleri, projeleri ve geleceğe dair planlamalar konuşuldu.

Görüşmenin sonunda Ahmet Köksal Coşkun Genel Müdürümüze günün anısına Orman Bakanlığı ile ilgili bir yayın hediye ederken Mesut Efe ise kurum yayınlarımızdan olan “Şehrin Değerleri” isimli katalog çalışmasını takdim etti. Yapılan ziyaret karşılıklı hediyeleşme ve fotoğraf çekimi ile sona erdi.

 

  
Haberler
Haberler

Keles'li tarımcılardan Genel Müdürümüze nezaket ziyareti


Bursa'nın dağ ilçelerinden Keles Kocakavacık Köyü Tarım Kalkınma Kooperatifi Başkanı Erdoğan Yumak ve üyeleri, Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı'yı ziyaret etti. Kooperatif yönetimini makamında ağırlayan Fatih Danacı ile ilçedeki altyapı çalışmaları ve yatırım konuları konuşuldu.

Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın'dan Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı'ya ziyaret


Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın, Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı'yı makamında ziyaret etti. Nezaket ziyaretinde Orhangazi ilçesindeki altyapı çalışmaları ve yatırımları görüşüldü.

Yeşilçam'ın usta aktörü Ediz Hun, Limak Enerji çalışanlarıyla buluştu


Bursa’da Nostaljik Sinema etkinliğinde bir araya gelen Limak Enerji Grubu çalışanları, Yeşilçam’ın ünlü aktörlerinden Ediz Hun ile birlikte 1971 yapımı Güllü filmini seyretti.

Denizaltı elektriği UEDAŞ robotuyla güvende


UEDAŞ’ın Ar-Ge ekibi tarafından geliştirilen su altı robotuyla, adalara elektrik taşıyan sualtı kablolarındaki arızalar önceden tespit edilebiliyor.