Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / ‘Hayırlı olsun’ ziyaretleri sürüyor
‘Hayırlı olsun’ ziyaretleri sürüyor  29.7.2015
‘Hayırlı olsun’ ziyaretleri sürüyor

Genel Müdürümüz Mesut Efe misafirlerini ağırlamaya devam ediyor.

Orman Bölge Müdürü Ahmet Köksal Coşkun Genel Müdürümüz Mesut Efe’yi makamında ziyaret ederek, çalışmalarında kendisine başarılar diledi.

Ziyarette Orman Bölge Müdürlüğü ve UEDAŞ’ın ortak işleri, projeleri ve geleceğe dair planlamalar konuşuldu.

Görüşmenin sonunda Ahmet Köksal Coşkun Genel Müdürümüze günün anısına Orman Bakanlığı ile ilgili bir yayın hediye ederken Mesut Efe ise kurum yayınlarımızdan olan “Şehrin Değerleri” isimli katalog çalışmasını takdim etti. Yapılan ziyaret karşılıklı hediyeleşme ve fotoğraf çekimi ile sona erdi.

 

  
Haberler
Haberler

UEDAŞ'tan Yerinde Sayaç Testi Hizmeti


Müşteri memnuniyetini herzaman ön planda tutan UEDAŞ, müşterilerden gelen talepler ya da okuma ekiplerinin rutin teknik ve fiziki incelemelerinde karşılaşılan arızalar için karşılaşılan 3 günlük inceleme süresini 1 güne düşürüyor. Yerinde sayaç test işlemiyle UEDAŞ, arızalı olmayan sayaçların sökülmesinin de önüne geçiyor.

Edremit'te Yaz Yoğunluğuna Önlem


UEDAŞ, yaz aylarında artan nüfus yoğunluğunu göz önüne alarak tatil bölgelerindeki bakım ve onarım faaliyetlerini artırdı.

Balıkesir'de Köy Okulu Kütüphaneye Kavuştu


“Bi Kitap Daha Aydınlık Bi Hayat” hedefiyle yola çıktığımız, 7 yılda 20 köy okuluna kütüphane kurduğumuz projemizde bu durağımız Balıkesir'in Susurluk İlçesindeki Karapürçek Şehit Mesut Nayman İlkokulu oldu.

"Gece ve Işık" Sergide Buluştu


6’ıncısını düzenlediğimiz ve bu yıl ilk kez uluslararası katılıma açılan 'Şehrin Işıkları Fotoğraf Yarışması'nda dereceye giren 50 fotoğraf Bursa Osmangazi’de yer alan Korupark AVM’de sanatseverlerin beğenisine sunuldu.