Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / ‘Hayırlı olsun’ ziyaretleri sürüyor
‘Hayırlı olsun’ ziyaretleri sürüyor  29.7.2015
‘Hayırlı olsun’ ziyaretleri sürüyor

Genel Müdürümüz Mesut Efe misafirlerini ağırlamaya devam ediyor.

Orman Bölge Müdürü Ahmet Köksal Coşkun Genel Müdürümüz Mesut Efe’yi makamında ziyaret ederek, çalışmalarında kendisine başarılar diledi.

Ziyarette Orman Bölge Müdürlüğü ve UEDAŞ’ın ortak işleri, projeleri ve geleceğe dair planlamalar konuşuldu.

Görüşmenin sonunda Ahmet Köksal Coşkun Genel Müdürümüze günün anısına Orman Bakanlığı ile ilgili bir yayın hediye ederken Mesut Efe ise kurum yayınlarımızdan olan “Şehrin Değerleri” isimli katalog çalışmasını takdim etti. Yapılan ziyaret karşılıklı hediyeleşme ve fotoğraf çekimi ile sona erdi.

 

  
Haberler
Haberler

Elektrik kesintilerine hızlı çözüm üreten sistem


UEDAŞ, SCADA sistemi ile elektrik kesintilerine uzaktan anında müdahale edebiliyor. Bu sayede elektrik kesintileri 5-10 saniye içerisinde giderilirken, kesinti süreleri de azalarak müşteri memnuniyetinin artması sağlanıyor.

Uludağ'da ekiplerimizin zorlu mesaisi


Kış mevsiminin gözde turizm merkezlerinden Uludağ’da, kesintisiz elektrik enerjisi için sürdürülen çalışmalar dikkat çekti. UEDAŞ ekiplerinin zorlu koşullardaki çalışmaları aralıksız sürüyor.

Kardeşim Üşümesin gülümsetmeye devam ediyor


UEDAŞ'ın 7 yıldır sürdürdüğü “Kardeşim Üşümesin” projesi kapsamında bu kez Çanakkale’nin Biga İlçesi’ndeki çocukların yüzünü güldürdü.

UEDAŞ,Jandarma ile 'Kadına Şiddete Dur' Dedi


UEDAŞ ile Bursa İl Jandarma Komutanlığı Kadına Şiddetle Mücadele Günü kapsamında farkındalık çalışmasına imza attı. Kadın astsubaylar tarafından İnegöl’deki bir elektrik trafosuna “Kadına Şiddete Dur De” teması işlendi.