Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / Osmangazi Muhtarlar Derneği’nden Ziyaret
Osmangazi Muhtarlar Derneği’nden Ziyaret  29.7.2015
Osmangazi Muhtarlar Derneği’nden Ziyaret

Osmangazi Muhtarlar Derneği Başkanı Ferruh Sevimgil ve yönetim kurulu üyeleri Genel Müdürümüz Mesut Efe'yi ziyaret ederek yeni görevinde başarı dilediklerini iletti. Gerçekleştirilen ziyarette muhtarlar mahalleleri ile ilgili istek ve önerilerini ileterek, mahallelerinin başlıca sorunlarını anlattılar.

Genel Müdürümüz Mesut Efe, yapılan ziyaretten dolayı memnuniyetini dile getirdi. Sorunların en kısa zamanda çözüleceğini ifade ederek, ilgili birimleri bilgilendireceğini belirtti. Ayrıca, mahallelerin sorunlarına ulaşmak konusunda muhtarlarla olan iletişimin önemini vurgulayan Mesut Efe, bundan sonraki süreçte muhtarlarla iletişimin çok daha önemseneceğini bunun için sıklıkla görüş alışverişi toplantılarının yapılacağını sözlerine ekledi.

Ziyaret hatıra fotoğrafı çekimi ile sona erdi.

  
Haberler
Haberler

Elektrik kesintilerine hızlı çözüm üreten sistem


UEDAŞ, SCADA sistemi ile elektrik kesintilerine uzaktan anında müdahale edebiliyor. Bu sayede elektrik kesintileri 5-10 saniye içerisinde giderilirken, kesinti süreleri de azalarak müşteri memnuniyetinin artması sağlanıyor.

Uludağ'da ekiplerimizin zorlu mesaisi


Kış mevsiminin gözde turizm merkezlerinden Uludağ’da, kesintisiz elektrik enerjisi için sürdürülen çalışmalar dikkat çekti. UEDAŞ ekiplerinin zorlu koşullardaki çalışmaları aralıksız sürüyor.

Kardeşim Üşümesin gülümsetmeye devam ediyor


UEDAŞ'ın 7 yıldır sürdürdüğü “Kardeşim Üşümesin” projesi kapsamında bu kez Çanakkale’nin Biga İlçesi’ndeki çocukların yüzünü güldürdü.

UEDAŞ,Jandarma ile 'Kadına Şiddete Dur' Dedi


UEDAŞ ile Bursa İl Jandarma Komutanlığı Kadına Şiddetle Mücadele Günü kapsamında farkındalık çalışmasına imza attı. Kadın astsubaylar tarafından İnegöl’deki bir elektrik trafosuna “Kadına Şiddete Dur De” teması işlendi.