Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / Osmangazi Muhtarlar Derneği’nden Ziyaret
Osmangazi Muhtarlar Derneği’nden Ziyaret  29.7.2015
Osmangazi Muhtarlar Derneği’nden Ziyaret

Osmangazi Muhtarlar Derneği Başkanı Ferruh Sevimgil ve yönetim kurulu üyeleri Genel Müdürümüz Mesut Efe'yi ziyaret ederek yeni görevinde başarı dilediklerini iletti. Gerçekleştirilen ziyarette muhtarlar mahalleleri ile ilgili istek ve önerilerini ileterek, mahallelerinin başlıca sorunlarını anlattılar.

Genel Müdürümüz Mesut Efe, yapılan ziyaretten dolayı memnuniyetini dile getirdi. Sorunların en kısa zamanda çözüleceğini ifade ederek, ilgili birimleri bilgilendireceğini belirtti. Ayrıca, mahallelerin sorunlarına ulaşmak konusunda muhtarlarla olan iletişimin önemini vurgulayan Mesut Efe, bundan sonraki süreçte muhtarlarla iletişimin çok daha önemseneceğini bunun için sıklıkla görüş alışverişi toplantılarının yapılacağını sözlerine ekledi.

Ziyaret hatıra fotoğrafı çekimi ile sona erdi.

  
Haberler
Haberler

UEDAŞ'tan Yerinde Sayaç Testi Hizmeti


Müşteri memnuniyetini herzaman ön planda tutan UEDAŞ, müşterilerden gelen talepler ya da okuma ekiplerinin rutin teknik ve fiziki incelemelerinde karşılaşılan arızalar için karşılaşılan 3 günlük inceleme süresini 1 güne düşürüyor. Yerinde sayaç test işlemiyle UEDAŞ, arızalı olmayan sayaçların sökülmesinin de önüne geçiyor.

Edremit'te Yaz Yoğunluğuna Önlem


UEDAŞ, yaz aylarında artan nüfus yoğunluğunu göz önüne alarak tatil bölgelerindeki bakım ve onarım faaliyetlerini artırdı.

Balıkesir'de Köy Okulu Kütüphaneye Kavuştu


“Bi Kitap Daha Aydınlık Bi Hayat” hedefiyle yola çıktığımız, 7 yılda 20 köy okuluna kütüphane kurduğumuz projemizde bu durağımız Balıkesir'in Susurluk İlçesindeki Karapürçek Şehit Mesut Nayman İlkokulu oldu.

"Gece ve Işık" Sergide Buluştu


6’ıncısını düzenlediğimiz ve bu yıl ilk kez uluslararası katılıma açılan 'Şehrin Işıkları Fotoğraf Yarışması'nda dereceye giren 50 fotoğraf Bursa Osmangazi’de yer alan Korupark AVM’de sanatseverlerin beğenisine sunuldu.