Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / Osmangazi Muhtarlar Derneği’nden Ziyaret
Osmangazi Muhtarlar Derneği’nden Ziyaret  29.7.2015
Osmangazi Muhtarlar Derneği’nden Ziyaret

Osmangazi Muhtarlar Derneği Başkanı Ferruh Sevimgil ve yönetim kurulu üyeleri Genel Müdürümüz Mesut Efe'yi ziyaret ederek yeni görevinde başarı dilediklerini iletti. Gerçekleştirilen ziyarette muhtarlar mahalleleri ile ilgili istek ve önerilerini ileterek, mahallelerinin başlıca sorunlarını anlattılar.

Genel Müdürümüz Mesut Efe, yapılan ziyaretten dolayı memnuniyetini dile getirdi. Sorunların en kısa zamanda çözüleceğini ifade ederek, ilgili birimleri bilgilendireceğini belirtti. Ayrıca, mahallelerin sorunlarına ulaşmak konusunda muhtarlarla olan iletişimin önemini vurgulayan Mesut Efe, bundan sonraki süreçte muhtarlarla iletişimin çok daha önemseneceğini bunun için sıklıkla görüş alışverişi toplantılarının yapılacağını sözlerine ekledi.

Ziyaret hatıra fotoğrafı çekimi ile sona erdi.

  
Haberler
Haberler

Keles'li tarımcılardan Genel Müdürümüze nezaket ziyareti


Bursa'nın dağ ilçelerinden Keles Kocakavacık Köyü Tarım Kalkınma Kooperatifi Başkanı Erdoğan Yumak ve üyeleri, Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı'yı ziyaret etti. Kooperatif yönetimini makamında ağırlayan Fatih Danacı ile ilçedeki altyapı çalışmaları ve yatırım konuları konuşuldu.

Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın'dan Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı'ya ziyaret


Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın, Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı'yı makamında ziyaret etti. Nezaket ziyaretinde Orhangazi ilçesindeki altyapı çalışmaları ve yatırımları görüşüldü.

Yeşilçam'ın usta aktörü Ediz Hun, Limak Enerji çalışanlarıyla buluştu


Bursa’da Nostaljik Sinema etkinliğinde bir araya gelen Limak Enerji Grubu çalışanları, Yeşilçam’ın ünlü aktörlerinden Ediz Hun ile birlikte 1971 yapımı Güllü filmini seyretti.

Denizaltı elektriği UEDAŞ robotuyla güvende


UEDAŞ’ın Ar-Ge ekibi tarafından geliştirilen su altı robotuyla, adalara elektrik taşıyan sualtı kablolarındaki arızalar önceden tespit edilebiliyor.