Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / Ziyaretlerimiz sürüyor
Ziyaretlerimiz sürüyor  24.7.2015
Ziyaretlerimiz sürüyor

Hizmet bölgemizde bulunan tüm kamu ve kurum ve kuruluşları yöneticileri ile tanışmak için bir dizi ziyaretlere başladık.

Genel Müdürümüz Mesut Efe, öncelikle Bursa Valisi Sn. Münir Karaloğlu yapılan nezaket ziyaretinin ardından medya ziyaretleri kapsamında Olay Medya, Medya AS, Kent Gazetesi’ni ziyaret etti. Medya kuruluşlarının yöneticilerine yapılan ziyarette UEDAŞ’ın çalışmaları ve projeleri de gündeme geldi.

 

 

 

 

   
Haberler
Haberler

Uludağ'da ekiplerimizin zorlu mesaisi


Kış mevsiminin gözde turizm merkezlerinden Uludağ’da, kesintisiz elektrik enerjisi için sürdürülen çalışmalar dikkat çekti. UEDAŞ ekiplerinin zorlu koşullardaki çalışmaları aralıksız sürüyor.

Kardeşim Üşümesin gülümsetmeye devam ediyor


UEDAŞ'ın 7 yıldır sürdürdüğü “Kardeşim Üşümesin” projesi kapsamında bu kez Çanakkale’nin Biga İlçesi’ndeki çocukların yüzünü güldürdü.

UEDAŞ,Jandarma ile 'Kadına Şiddete Dur' Dedi


UEDAŞ ile Bursa İl Jandarma Komutanlığı Kadına Şiddetle Mücadele Günü kapsamında farkındalık çalışmasına imza attı. Kadın astsubaylar tarafından İnegöl’deki bir elektrik trafosuna “Kadına Şiddete Dur De” teması işlendi.

Enerji nakil hatları projesi mesleki eğitimi


UEDAŞ'ın İşletme Mühendisleri ve Müşteri Mühendisleri'nden oluşan 30 kişilik ekip, enerji nakil hatları projesi mesleki eğitimine katıldı.