Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / Büyükşehir Belediyesine nezaket ziyareti
Büyükşehir Belediyesine nezaket ziyareti  22.7.2015
Büyükşehir Belediyesine nezaket ziyareti

Genel Müdürümüz Mesut Efe yeni görevine başlamasıyla birlikte ziyaretlerine başladı.

Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe’ye yapılan nezaket ziyaretinde Kurumsal İletişim Müdürümüz Yusuf Ziya Yüce de hazır bulundu. Yapılan ziyarette kurumlar arasındaki işbirliği, Bursa’nın enerji alanındaki projeleri ve UEDAŞ’ın çalışmaları hakkında konuşuldu.

Kurumların birbiri ile daha fazla iletişimde olması konusunda görüş alışverişinde bulunulan ziyaretin ardından Genel Müdür Mesut Efe Başkan Altepe’ye UEDAŞ tarafından düzenlenen fotoğraf yarışmasında dereceye giren tarihi Belediye binasının fotoğrafı olan bir tablo hediye etti.

Haberler
Haberler

Keles'li tarımcılardan Genel Müdürümüze nezaket ziyareti


Bursa'nın dağ ilçelerinden Keles Kocakavacık Köyü Tarım Kalkınma Kooperatifi Başkanı Erdoğan Yumak ve üyeleri, Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı'yı ziyaret etti. Kooperatif yönetimini makamında ağırlayan Fatih Danacı ile ilçedeki altyapı çalışmaları ve yatırım konuları konuşuldu.

Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın'dan Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı'ya ziyaret


Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın, Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı'yı makamında ziyaret etti. Nezaket ziyaretinde Orhangazi ilçesindeki altyapı çalışmaları ve yatırımları görüşüldü.

Yeşilçam'ın usta aktörü Ediz Hun, Limak Enerji çalışanlarıyla buluştu


Bursa’da Nostaljik Sinema etkinliğinde bir araya gelen Limak Enerji Grubu çalışanları, Yeşilçam’ın ünlü aktörlerinden Ediz Hun ile birlikte 1971 yapımı Güllü filmini seyretti.

Denizaltı elektriği UEDAŞ robotuyla güvende


UEDAŞ’ın Ar-Ge ekibi tarafından geliştirilen su altı robotuyla, adalara elektrik taşıyan sualtı kablolarındaki arızalar önceden tespit edilebiliyor.