Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / Büyükşehir Belediyesine nezaket ziyareti
Büyükşehir Belediyesine nezaket ziyareti  22.7.2015
Büyükşehir Belediyesine nezaket ziyareti

Genel Müdürümüz Mesut Efe yeni görevine başlamasıyla birlikte ziyaretlerine başladı.

Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe’ye yapılan nezaket ziyaretinde Kurumsal İletişim Müdürümüz Yusuf Ziya Yüce de hazır bulundu. Yapılan ziyarette kurumlar arasındaki işbirliği, Bursa’nın enerji alanındaki projeleri ve UEDAŞ’ın çalışmaları hakkında konuşuldu.

Kurumların birbiri ile daha fazla iletişimde olması konusunda görüş alışverişinde bulunulan ziyaretin ardından Genel Müdür Mesut Efe Başkan Altepe’ye UEDAŞ tarafından düzenlenen fotoğraf yarışmasında dereceye giren tarihi Belediye binasının fotoğrafı olan bir tablo hediye etti.

Haberler
Haberler

Elektrik kesintilerine hızlı çözüm üreten sistem


UEDAŞ, SCADA sistemi ile elektrik kesintilerine uzaktan anında müdahale edebiliyor. Bu sayede elektrik kesintileri 5-10 saniye içerisinde giderilirken, kesinti süreleri de azalarak müşteri memnuniyetinin artması sağlanıyor.

Uludağ'da ekiplerimizin zorlu mesaisi


Kış mevsiminin gözde turizm merkezlerinden Uludağ’da, kesintisiz elektrik enerjisi için sürdürülen çalışmalar dikkat çekti. UEDAŞ ekiplerinin zorlu koşullardaki çalışmaları aralıksız sürüyor.

Kardeşim Üşümesin gülümsetmeye devam ediyor


UEDAŞ'ın 7 yıldır sürdürdüğü “Kardeşim Üşümesin” projesi kapsamında bu kez Çanakkale’nin Biga İlçesi’ndeki çocukların yüzünü güldürdü.

UEDAŞ,Jandarma ile 'Kadına Şiddete Dur' Dedi


UEDAŞ ile Bursa İl Jandarma Komutanlığı Kadına Şiddetle Mücadele Günü kapsamında farkındalık çalışmasına imza attı. Kadın astsubaylar tarafından İnegöl’deki bir elektrik trafosuna “Kadına Şiddete Dur De” teması işlendi.