Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / Büyükşehir Belediyesine nezaket ziyareti
Büyükşehir Belediyesine nezaket ziyareti  22.7.2015
Büyükşehir Belediyesine nezaket ziyareti

Genel Müdürümüz Mesut Efe yeni görevine başlamasıyla birlikte ziyaretlerine başladı.

Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe’ye yapılan nezaket ziyaretinde Kurumsal İletişim Müdürümüz Yusuf Ziya Yüce de hazır bulundu. Yapılan ziyarette kurumlar arasındaki işbirliği, Bursa’nın enerji alanındaki projeleri ve UEDAŞ’ın çalışmaları hakkında konuşuldu.

Kurumların birbiri ile daha fazla iletişimde olması konusunda görüş alışverişinde bulunulan ziyaretin ardından Genel Müdür Mesut Efe Başkan Altepe’ye UEDAŞ tarafından düzenlenen fotoğraf yarışmasında dereceye giren tarihi Belediye binasının fotoğrafı olan bir tablo hediye etti.

Haberler
Haberler

UEDAŞ'tan Yerinde Sayaç Testi Hizmeti


Müşteri memnuniyetini herzaman ön planda tutan UEDAŞ, müşterilerden gelen talepler ya da okuma ekiplerinin rutin teknik ve fiziki incelemelerinde karşılaşılan arızalar için karşılaşılan 3 günlük inceleme süresini 1 güne düşürüyor. Yerinde sayaç test işlemiyle UEDAŞ, arızalı olmayan sayaçların sökülmesinin de önüne geçiyor.

Edremit'te Yaz Yoğunluğuna Önlem


UEDAŞ, yaz aylarında artan nüfus yoğunluğunu göz önüne alarak tatil bölgelerindeki bakım ve onarım faaliyetlerini artırdı.

Balıkesir'de Köy Okulu Kütüphaneye Kavuştu


“Bi Kitap Daha Aydınlık Bi Hayat” hedefiyle yola çıktığımız, 7 yılda 20 köy okuluna kütüphane kurduğumuz projemizde bu durağımız Balıkesir'in Susurluk İlçesindeki Karapürçek Şehit Mesut Nayman İlkokulu oldu.

"Gece ve Işık" Sergide Buluştu


6’ıncısını düzenlediğimiz ve bu yıl ilk kez uluslararası katılıma açılan 'Şehrin Işıkları Fotoğraf Yarışması'nda dereceye giren 50 fotoğraf Bursa Osmangazi’de yer alan Korupark AVM’de sanatseverlerin beğenisine sunuldu.