Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / İnegöl Belediyesi ziyareti
İnegöl Belediyesi ziyareti  15.7.2015
İnegöl Belediyesi ziyareti

İnegöl İşletme Müdürü Enis Gürer İnegöl Belediye Başkanlığı kadrolarında görev değişikliğine istinaden yeni atanan müdürleri makamında ziyaret ederek yeni görevlerinden dolayı kendilerini kutladı.

Yeni görevlerine başlayan müdürleri makamında ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerinde bulunan Enis Gürer İnegöl’ün belediyecilik açısından Türkiye'nin önde gelen belediyelerinden biri olduğunu belirterek sözlerine şöyle devam etti: “Belediye ile koordineli çalışmalarımız oluyor. Bu anlamda sürekli iletişim halindeyiz. Ziyaret dolayısıyla yaptığımız çalışmalarını yerinde anlatma fırsatımız oldu. UEDAŞ olarak İnegöl Belediyesi ile önümüzdeki dönemde de çalışmalarımız birlik ve beraberlik içerisinde devam edecektir” dedi.

Göreve yeni başlayan müdürler ise gösterdikleri duyarlılık ve nezaketlerinden dolayı Gürer’e teşekkür ettiler. Yapılan ziyaretler karşılıklı görüş alışverişi ve iyi niyet dilekleri ile sona erdi.

Haberler
Haberler

Elektrik kesintilerine hızlı çözüm üreten sistem


UEDAŞ, SCADA sistemi ile elektrik kesintilerine uzaktan anında müdahale edebiliyor. Bu sayede elektrik kesintileri 5-10 saniye içerisinde giderilirken, kesinti süreleri de azalarak müşteri memnuniyetinin artması sağlanıyor.

Uludağ'da ekiplerimizin zorlu mesaisi


Kış mevsiminin gözde turizm merkezlerinden Uludağ’da, kesintisiz elektrik enerjisi için sürdürülen çalışmalar dikkat çekti. UEDAŞ ekiplerinin zorlu koşullardaki çalışmaları aralıksız sürüyor.

Kardeşim Üşümesin gülümsetmeye devam ediyor


UEDAŞ'ın 7 yıldır sürdürdüğü “Kardeşim Üşümesin” projesi kapsamında bu kez Çanakkale’nin Biga İlçesi’ndeki çocukların yüzünü güldürdü.

UEDAŞ,Jandarma ile 'Kadına Şiddete Dur' Dedi


UEDAŞ ile Bursa İl Jandarma Komutanlığı Kadına Şiddetle Mücadele Günü kapsamında farkındalık çalışmasına imza attı. Kadın astsubaylar tarafından İnegöl’deki bir elektrik trafosuna “Kadına Şiddete Dur De” teması işlendi.