Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / İnegöl Belediyesi ziyareti
İnegöl Belediyesi ziyareti  15.7.2015
İnegöl Belediyesi ziyareti

İnegöl İşletme Müdürü Enis Gürer İnegöl Belediye Başkanlığı kadrolarında görev değişikliğine istinaden yeni atanan müdürleri makamında ziyaret ederek yeni görevlerinden dolayı kendilerini kutladı.

Yeni görevlerine başlayan müdürleri makamında ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerinde bulunan Enis Gürer İnegöl’ün belediyecilik açısından Türkiye'nin önde gelen belediyelerinden biri olduğunu belirterek sözlerine şöyle devam etti: “Belediye ile koordineli çalışmalarımız oluyor. Bu anlamda sürekli iletişim halindeyiz. Ziyaret dolayısıyla yaptığımız çalışmalarını yerinde anlatma fırsatımız oldu. UEDAŞ olarak İnegöl Belediyesi ile önümüzdeki dönemde de çalışmalarımız birlik ve beraberlik içerisinde devam edecektir” dedi.

Göreve yeni başlayan müdürler ise gösterdikleri duyarlılık ve nezaketlerinden dolayı Gürer’e teşekkür ettiler. Yapılan ziyaretler karşılıklı görüş alışverişi ve iyi niyet dilekleri ile sona erdi.

Haberler
Haberler

Keles'li tarımcılardan Genel Müdürümüze nezaket ziyareti


Bursa'nın dağ ilçelerinden Keles Kocakavacık Köyü Tarım Kalkınma Kooperatifi Başkanı Erdoğan Yumak ve üyeleri, Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı'yı ziyaret etti. Kooperatif yönetimini makamında ağırlayan Fatih Danacı ile ilçedeki altyapı çalışmaları ve yatırım konuları konuşuldu.

Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın'dan Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı'ya ziyaret


Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın, Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı'yı makamında ziyaret etti. Nezaket ziyaretinde Orhangazi ilçesindeki altyapı çalışmaları ve yatırımları görüşüldü.

Yeşilçam'ın usta aktörü Ediz Hun, Limak Enerji çalışanlarıyla buluştu


Bursa’da Nostaljik Sinema etkinliğinde bir araya gelen Limak Enerji Grubu çalışanları, Yeşilçam’ın ünlü aktörlerinden Ediz Hun ile birlikte 1971 yapımı Güllü filmini seyretti.

Denizaltı elektriği UEDAŞ robotuyla güvende


UEDAŞ’ın Ar-Ge ekibi tarafından geliştirilen su altı robotuyla, adalara elektrik taşıyan sualtı kablolarındaki arızalar önceden tespit edilebiliyor.