Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / Yalova İşletmemizde iftardaydık
Yalova İşletmemizde iftardaydık   15.7.2015
Yalova İşletmemizde iftardaydık

Ramazan ayı etkinlikleri kapsamında son olarak Yalova İşletme Müdürlüğü ev sahipliğinde Sporium tesislerinde gerçekleşen iftar yemeğinde buluştuk.

İlahilerin okunduğu iftar yemeğinde Yalova personeli ile birlikte orucunu açan Genel Müdürümüz Mesut Efe, daha sonra iftara katılan personeli masalarında ziyaret ederek selamladı. Konuşmasında ramazan ayının önemine değine Mesut Efe, “Bugün Yalova’da sizlerle birlikte olmaktan çok mutluyum. Bu güzel iftar organizasyonuna katıldığınız için her birinize çok teşekkür ediyorum.  Yaklaşmakta olan Ramazan bayramınızı şimdiden kutluyor size, ailenize ve tüm İslam alemine hayırlar getirmesini diliyorum” şeklinde konuştu.

 

 

   
Haberler
Haberler

UEDAŞ'tan Yerinde Sayaç Testi Hizmeti


Müşteri memnuniyetini herzaman ön planda tutan UEDAŞ, müşterilerden gelen talepler ya da okuma ekiplerinin rutin teknik ve fiziki incelemelerinde karşılaşılan arızalar için karşılaşılan 3 günlük inceleme süresini 1 güne düşürüyor. Yerinde sayaç test işlemiyle UEDAŞ, arızalı olmayan sayaçların sökülmesinin de önüne geçiyor.

Edremit'te Yaz Yoğunluğuna Önlem


UEDAŞ, yaz aylarında artan nüfus yoğunluğunu göz önüne alarak tatil bölgelerindeki bakım ve onarım faaliyetlerini artırdı.

Balıkesir'de Köy Okulu Kütüphaneye Kavuştu


“Bi Kitap Daha Aydınlık Bi Hayat” hedefiyle yola çıktığımız, 7 yılda 20 köy okuluna kütüphane kurduğumuz projemizde bu durağımız Balıkesir'in Susurluk İlçesindeki Karapürçek Şehit Mesut Nayman İlkokulu oldu.

"Gece ve Işık" Sergide Buluştu


6’ıncısını düzenlediğimiz ve bu yıl ilk kez uluslararası katılıma açılan 'Şehrin Işıkları Fotoğraf Yarışması'nda dereceye giren 50 fotoğraf Bursa Osmangazi’de yer alan Korupark AVM’de sanatseverlerin beğenisine sunuldu.