Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / Yalova İşletmemizde iftardaydık
Yalova İşletmemizde iftardaydık   15.7.2015
Yalova İşletmemizde iftardaydık

Ramazan ayı etkinlikleri kapsamında son olarak Yalova İşletme Müdürlüğü ev sahipliğinde Sporium tesislerinde gerçekleşen iftar yemeğinde buluştuk.

İlahilerin okunduğu iftar yemeğinde Yalova personeli ile birlikte orucunu açan Genel Müdürümüz Mesut Efe, daha sonra iftara katılan personeli masalarında ziyaret ederek selamladı. Konuşmasında ramazan ayının önemine değine Mesut Efe, “Bugün Yalova’da sizlerle birlikte olmaktan çok mutluyum. Bu güzel iftar organizasyonuna katıldığınız için her birinize çok teşekkür ediyorum.  Yaklaşmakta olan Ramazan bayramınızı şimdiden kutluyor size, ailenize ve tüm İslam alemine hayırlar getirmesini diliyorum” şeklinde konuştu.

 

 

   
Haberler
Haberler

Elektrik kesintilerine hızlı çözüm üreten sistem


UEDAŞ, SCADA sistemi ile elektrik kesintilerine uzaktan anında müdahale edebiliyor. Bu sayede elektrik kesintileri 5-10 saniye içerisinde giderilirken, kesinti süreleri de azalarak müşteri memnuniyetinin artması sağlanıyor.

Uludağ'da ekiplerimizin zorlu mesaisi


Kış mevsiminin gözde turizm merkezlerinden Uludağ’da, kesintisiz elektrik enerjisi için sürdürülen çalışmalar dikkat çekti. UEDAŞ ekiplerinin zorlu koşullardaki çalışmaları aralıksız sürüyor.

Kardeşim Üşümesin gülümsetmeye devam ediyor


UEDAŞ'ın 7 yıldır sürdürdüğü “Kardeşim Üşümesin” projesi kapsamında bu kez Çanakkale’nin Biga İlçesi’ndeki çocukların yüzünü güldürdü.

UEDAŞ,Jandarma ile 'Kadına Şiddete Dur' Dedi


UEDAŞ ile Bursa İl Jandarma Komutanlığı Kadına Şiddetle Mücadele Günü kapsamında farkındalık çalışmasına imza attı. Kadın astsubaylar tarafından İnegöl’deki bir elektrik trafosuna “Kadına Şiddete Dur De” teması işlendi.