Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / Yalova İşletmemizde iftardaydık
Yalova İşletmemizde iftardaydık   15.7.2015
Yalova İşletmemizde iftardaydık

Ramazan ayı etkinlikleri kapsamında son olarak Yalova İşletme Müdürlüğü ev sahipliğinde Sporium tesislerinde gerçekleşen iftar yemeğinde buluştuk.

İlahilerin okunduğu iftar yemeğinde Yalova personeli ile birlikte orucunu açan Genel Müdürümüz Mesut Efe, daha sonra iftara katılan personeli masalarında ziyaret ederek selamladı. Konuşmasında ramazan ayının önemine değine Mesut Efe, “Bugün Yalova’da sizlerle birlikte olmaktan çok mutluyum. Bu güzel iftar organizasyonuna katıldığınız için her birinize çok teşekkür ediyorum.  Yaklaşmakta olan Ramazan bayramınızı şimdiden kutluyor size, ailenize ve tüm İslam alemine hayırlar getirmesini diliyorum” şeklinde konuştu.

 

 

   
Haberler
Haberler

Keles'li tarımcılardan Genel Müdürümüze nezaket ziyareti


Bursa'nın dağ ilçelerinden Keles Kocakavacık Köyü Tarım Kalkınma Kooperatifi Başkanı Erdoğan Yumak ve üyeleri, Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı'yı ziyaret etti. Kooperatif yönetimini makamında ağırlayan Fatih Danacı ile ilçedeki altyapı çalışmaları ve yatırım konuları konuşuldu.

Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın'dan Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı'ya ziyaret


Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın, Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı'yı makamında ziyaret etti. Nezaket ziyaretinde Orhangazi ilçesindeki altyapı çalışmaları ve yatırımları görüşüldü.

Yeşilçam'ın usta aktörü Ediz Hun, Limak Enerji çalışanlarıyla buluştu


Bursa’da Nostaljik Sinema etkinliğinde bir araya gelen Limak Enerji Grubu çalışanları, Yeşilçam’ın ünlü aktörlerinden Ediz Hun ile birlikte 1971 yapımı Güllü filmini seyretti.

Denizaltı elektriği UEDAŞ robotuyla güvende


UEDAŞ’ın Ar-Ge ekibi tarafından geliştirilen su altı robotuyla, adalara elektrik taşıyan sualtı kablolarındaki arızalar önceden tespit edilebiliyor.