Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / Balıkesir personel iftarımız
Balıkesir personel iftarımız  15.7.2015
Balıkesir personel iftarımız

Balıkesir İşletme personellerimiz ile iftarda bir araya geldik.

Balıkesir il merkezi ve ilçelerinde görev yapan personellerin katıldığı iftar yemeğine, Genel Müdürümüz Mesut Efe, Balıkesir İşletme Müdürü Taşkın Yıldız’ın yanı sıra çalışanlar ve aileleri katıldı.

Asya Termal Otel’de düzenlenen iftar programı tasavvuf müziği dinletisi ile başladı. Oruçlarını beraber açan ve sohbet eden şirket personelleri, geleneksel hale getirilen iftar daveti için yetkililere teşekkür etti. İftar sonrası konuşan Mesut Efe, "Zor ve meşakkatli bir görev yapıyoruz. Şu kalabalıkta elektriklerin kesildiğini düşündüğünüzde, 2 buçuk milyon müşteriye hizmet verdiğimizi, insanlar için ne kadar ulvi görev yaptığımızı bilmemiz gerekiyor. Operasyonda çalışan arkadaşlarımız sıkıntılara karşı çalışıyorlar. Buradan arkadaşlarımızın eşlerine seslenmek istiyorum. Arkadaşlarımızın ruh hallerinin üst seviyede tutulması gerekiyor. Eşlerinizin sizin gözünüzde değerli olduğu kadar bizler için de önemli olduğunu unutmayın" ifadesini kullandı.Haberler
Haberler

Elektrik kesintilerine hızlı çözüm üreten sistem


UEDAŞ, SCADA sistemi ile elektrik kesintilerine uzaktan anında müdahale edebiliyor. Bu sayede elektrik kesintileri 5-10 saniye içerisinde giderilirken, kesinti süreleri de azalarak müşteri memnuniyetinin artması sağlanıyor.

Uludağ'da ekiplerimizin zorlu mesaisi


Kış mevsiminin gözde turizm merkezlerinden Uludağ’da, kesintisiz elektrik enerjisi için sürdürülen çalışmalar dikkat çekti. UEDAŞ ekiplerinin zorlu koşullardaki çalışmaları aralıksız sürüyor.

Kardeşim Üşümesin gülümsetmeye devam ediyor


UEDAŞ'ın 7 yıldır sürdürdüğü “Kardeşim Üşümesin” projesi kapsamında bu kez Çanakkale’nin Biga İlçesi’ndeki çocukların yüzünü güldürdü.

UEDAŞ,Jandarma ile 'Kadına Şiddete Dur' Dedi


UEDAŞ ile Bursa İl Jandarma Komutanlığı Kadına Şiddetle Mücadele Günü kapsamında farkındalık çalışmasına imza attı. Kadın astsubaylar tarafından İnegöl’deki bir elektrik trafosuna “Kadına Şiddete Dur De” teması işlendi.