Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / Çanakkale UEDAŞ ailesi iftarda buluştu
Çanakkale UEDAŞ ailesi iftarda buluştu  15.7.2015
Çanakkale UEDAŞ ailesi iftarda buluştu

Çanakkale Uludağ Elektrik Dağıtım yönetimi ve çalışanları düzenlenen iftar yemeğinde bir araya geldi.

Kolin Otelde düzenlenen iftar yemeğine, Genel Müdürümüz Mesut Efe, Çanakkale İşletme Müdürü Fatih Danacı, işletme çalışanları ve aileleri katıldı.

Oruçlarını açan davetliler, birlikte sohbet edip hoşça vakit geçirdi. Daha sonra kürsüye gelen

Mesut Efe,  elektrik dağıtım hizmetinin bir kamu hizmeti gibi görünse de aslında insana bakan yönüyle çok ulvi bir hizmet olduğunu ifade etti. Efe; “Elektrik varlığında bir önemi olmayan, yokluğunda değeri anlaşılan ve bir o kadar da önemlisi hata kabul etmeyen bir hizmet. Zor ve meşakkatli bir iş alanda hizmet veriyoruz.  Bu güzel iftar organizasyonuna teşrifleriniz için her birinize çok çok teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Konuşmaların ardından iftar programı fasıl programıyla son buldu.

 
Haberler
Haberler

UEDAŞ'tan Yerinde Sayaç Testi Hizmeti


Müşteri memnuniyetini herzaman ön planda tutan UEDAŞ, müşterilerden gelen talepler ya da okuma ekiplerinin rutin teknik ve fiziki incelemelerinde karşılaşılan arızalar için karşılaşılan 3 günlük inceleme süresini 1 güne düşürüyor. Yerinde sayaç test işlemiyle UEDAŞ, arızalı olmayan sayaçların sökülmesinin de önüne geçiyor.

Edremit'te Yaz Yoğunluğuna Önlem


UEDAŞ, yaz aylarında artan nüfus yoğunluğunu göz önüne alarak tatil bölgelerindeki bakım ve onarım faaliyetlerini artırdı.

Balıkesir'de Köy Okulu Kütüphaneye Kavuştu


“Bi Kitap Daha Aydınlık Bi Hayat” hedefiyle yola çıktığımız, 7 yılda 20 köy okuluna kütüphane kurduğumuz projemizde bu durağımız Balıkesir'in Susurluk İlçesindeki Karapürçek Şehit Mesut Nayman İlkokulu oldu.

"Gece ve Işık" Sergide Buluştu


6’ıncısını düzenlediğimiz ve bu yıl ilk kez uluslararası katılıma açılan 'Şehrin Işıkları Fotoğraf Yarışması'nda dereceye giren 50 fotoğraf Bursa Osmangazi’de yer alan Korupark AVM’de sanatseverlerin beğenisine sunuldu.