Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / Çanakkale UEDAŞ ailesi iftarda buluştu
Çanakkale UEDAŞ ailesi iftarda buluştu  15.7.2015
Çanakkale UEDAŞ ailesi iftarda buluştu

Çanakkale Uludağ Elektrik Dağıtım yönetimi ve çalışanları düzenlenen iftar yemeğinde bir araya geldi.

Kolin Otelde düzenlenen iftar yemeğine, Genel Müdürümüz Mesut Efe, Çanakkale İşletme Müdürü Fatih Danacı, işletme çalışanları ve aileleri katıldı.

Oruçlarını açan davetliler, birlikte sohbet edip hoşça vakit geçirdi. Daha sonra kürsüye gelen

Mesut Efe,  elektrik dağıtım hizmetinin bir kamu hizmeti gibi görünse de aslında insana bakan yönüyle çok ulvi bir hizmet olduğunu ifade etti. Efe; “Elektrik varlığında bir önemi olmayan, yokluğunda değeri anlaşılan ve bir o kadar da önemlisi hata kabul etmeyen bir hizmet. Zor ve meşakkatli bir iş alanda hizmet veriyoruz.  Bu güzel iftar organizasyonuna teşrifleriniz için her birinize çok çok teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Konuşmaların ardından iftar programı fasıl programıyla son buldu.

 
Haberler
Haberler

Uludağ'da ekiplerimizin zorlu mesaisi


Kış mevsiminin gözde turizm merkezlerinden Uludağ’da, kesintisiz elektrik enerjisi için sürdürülen çalışmalar dikkat çekti. UEDAŞ ekiplerinin zorlu koşullardaki çalışmaları aralıksız sürüyor.

Kardeşim Üşümesin gülümsetmeye devam ediyor


UEDAŞ'ın 7 yıldır sürdürdüğü “Kardeşim Üşümesin” projesi kapsamında bu kez Çanakkale’nin Biga İlçesi’ndeki çocukların yüzünü güldürdü.

UEDAŞ,Jandarma ile 'Kadına Şiddete Dur' Dedi


UEDAŞ ile Bursa İl Jandarma Komutanlığı Kadına Şiddetle Mücadele Günü kapsamında farkındalık çalışmasına imza attı. Kadın astsubaylar tarafından İnegöl’deki bir elektrik trafosuna “Kadına Şiddete Dur De” teması işlendi.

Enerji nakil hatları projesi mesleki eğitimi


UEDAŞ'ın İşletme Mühendisleri ve Müşteri Mühendisleri'nden oluşan 30 kişilik ekip, enerji nakil hatları projesi mesleki eğitimine katıldı.