Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / Çanakkale UEDAŞ ailesi iftarda buluştu
Çanakkale UEDAŞ ailesi iftarda buluştu  15.7.2015
Çanakkale UEDAŞ ailesi iftarda buluştu

Çanakkale Uludağ Elektrik Dağıtım yönetimi ve çalışanları düzenlenen iftar yemeğinde bir araya geldi.

Kolin Otelde düzenlenen iftar yemeğine, Genel Müdürümüz Mesut Efe, Çanakkale İşletme Müdürü Fatih Danacı, işletme çalışanları ve aileleri katıldı.

Oruçlarını açan davetliler, birlikte sohbet edip hoşça vakit geçirdi. Daha sonra kürsüye gelen

Mesut Efe,  elektrik dağıtım hizmetinin bir kamu hizmeti gibi görünse de aslında insana bakan yönüyle çok ulvi bir hizmet olduğunu ifade etti. Efe; “Elektrik varlığında bir önemi olmayan, yokluğunda değeri anlaşılan ve bir o kadar da önemlisi hata kabul etmeyen bir hizmet. Zor ve meşakkatli bir iş alanda hizmet veriyoruz.  Bu güzel iftar organizasyonuna teşrifleriniz için her birinize çok çok teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Konuşmaların ardından iftar programı fasıl programıyla son buldu.

 
Haberler
Haberler

Keles'li tarımcılardan Genel Müdürümüze nezaket ziyareti


Bursa'nın dağ ilçelerinden Keles Kocakavacık Köyü Tarım Kalkınma Kooperatifi Başkanı Erdoğan Yumak ve üyeleri, Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı'yı ziyaret etti. Kooperatif yönetimini makamında ağırlayan Fatih Danacı ile ilçedeki altyapı çalışmaları ve yatırım konuları konuşuldu.

Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın'dan Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı'ya ziyaret


Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın, Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı'yı makamında ziyaret etti. Nezaket ziyaretinde Orhangazi ilçesindeki altyapı çalışmaları ve yatırımları görüşüldü.

Yeşilçam'ın usta aktörü Ediz Hun, Limak Enerji çalışanlarıyla buluştu


Bursa’da Nostaljik Sinema etkinliğinde bir araya gelen Limak Enerji Grubu çalışanları, Yeşilçam’ın ünlü aktörlerinden Ediz Hun ile birlikte 1971 yapımı Güllü filmini seyretti.

Denizaltı elektriği UEDAŞ robotuyla güvende


UEDAŞ’ın Ar-Ge ekibi tarafından geliştirilen su altı robotuyla, adalara elektrik taşıyan sualtı kablolarındaki arızalar önceden tespit edilebiliyor.