Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / UEDAŞ’ta Mesut Efe dönemi
UEDAŞ’ta Mesut Efe dönemi  2.7.2015
UEDAŞ’ta Mesut Efe dönemi

Bir süredir genel müdürlük görevine vekalet eden Sn. Mesut Efe yönetim kurulu kararıyla aslen atandı. Mehmet İslamoğlu’nun Boğaziçi Elektrik Dağıtım (BEDAŞ) genel müdürlük görevine getirilmesinden sonra kendisinden boşalan görevi Mesut Efe üstlendi. 01.07.2015 tarihinde UEDAŞ Genel Müdürü olarak atanan Mesut Efe, özelleştirme sürecinden bu yana UEDAŞ’da çeşitli üst düzey görevlerde bulunuyordu.

Haberler
Haberler

Uludağ'da ekiplerimizin zorlu mesaisi


Kış mevsiminin gözde turizm merkezlerinden Uludağ’da, kesintisiz elektrik enerjisi için sürdürülen çalışmalar dikkat çekti. UEDAŞ ekiplerinin zorlu koşullardaki çalışmaları aralıksız sürüyor.

Kardeşim Üşümesin gülümsetmeye devam ediyor


UEDAŞ'ın 7 yıldır sürdürdüğü “Kardeşim Üşümesin” projesi kapsamında bu kez Çanakkale’nin Biga İlçesi’ndeki çocukların yüzünü güldürdü.

UEDAŞ,Jandarma ile 'Kadına Şiddete Dur' Dedi


UEDAŞ ile Bursa İl Jandarma Komutanlığı Kadına Şiddetle Mücadele Günü kapsamında farkındalık çalışmasına imza attı. Kadın astsubaylar tarafından İnegöl’deki bir elektrik trafosuna “Kadına Şiddete Dur De” teması işlendi.

Enerji nakil hatları projesi mesleki eğitimi


UEDAŞ'ın İşletme Mühendisleri ve Müşteri Mühendisleri'nden oluşan 30 kişilik ekip, enerji nakil hatları projesi mesleki eğitimine katıldı.