Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / Nijerya’dan misafirlerimiz var
Nijerya’dan misafirlerimiz var  22.3.2013
Nijerya’dan misafirlerimiz var

Nijerya da Elektrik Dağıtım işlerinde faaliyet gösteren firma yetkilileri şirketimizi ziyaret etti.

Görüş alış verişi yapabilmek ve tesislerde incelemelerde bulunmak için UEDAŞ gibi çok büyük bir firmayı seçtiklerini belirten misafirlerimiz Nijerya Kaduna bölgesinde elektrik dağıtım işleri ile ilgili çalışmalar sürdürüyorlar. 26 Şubatta ziyareti sonlandırarak Bursa’dan ayrılan misafirlerimiz UEDAŞ yetkililerini Nijeryadaki tesislerini görmeye davet ettiler. Görüşmelerden her iki tarafta olumlu düşüncelerle ayrıldı.

Haberler
Haberler

Uludağ'da ekiplerimizin zorlu mesaisi


Kış mevsiminin gözde turizm merkezlerinden Uludağ’da, kesintisiz elektrik enerjisi için sürdürülen çalışmalar dikkat çekti. UEDAŞ ekiplerinin zorlu koşullardaki çalışmaları aralıksız sürüyor.

Kardeşim Üşümesin gülümsetmeye devam ediyor


UEDAŞ'ın 7 yıldır sürdürdüğü “Kardeşim Üşümesin” projesi kapsamında bu kez Çanakkale’nin Biga İlçesi’ndeki çocukların yüzünü güldürdü.

UEDAŞ,Jandarma ile 'Kadına Şiddete Dur' Dedi


UEDAŞ ile Bursa İl Jandarma Komutanlığı Kadına Şiddetle Mücadele Günü kapsamında farkındalık çalışmasına imza attı. Kadın astsubaylar tarafından İnegöl’deki bir elektrik trafosuna “Kadına Şiddete Dur De” teması işlendi.

Enerji nakil hatları projesi mesleki eğitimi


UEDAŞ'ın İşletme Mühendisleri ve Müşteri Mühendisleri'nden oluşan 30 kişilik ekip, enerji nakil hatları projesi mesleki eğitimine katıldı.