Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / Nijerya’dan misafirlerimiz var
Nijerya’dan misafirlerimiz var  22.3.2013
Nijerya’dan misafirlerimiz var

Nijerya da Elektrik Dağıtım işlerinde faaliyet gösteren firma yetkilileri şirketimizi ziyaret etti.

Görüş alış verişi yapabilmek ve tesislerde incelemelerde bulunmak için UEDAŞ gibi çok büyük bir firmayı seçtiklerini belirten misafirlerimiz Nijerya Kaduna bölgesinde elektrik dağıtım işleri ile ilgili çalışmalar sürdürüyorlar. 26 Şubatta ziyareti sonlandırarak Bursa’dan ayrılan misafirlerimiz UEDAŞ yetkililerini Nijeryadaki tesislerini görmeye davet ettiler. Görüşmelerden her iki tarafta olumlu düşüncelerle ayrıldı.

Haberler
Haberler

Keles'li tarımcılardan Genel Müdürümüze nezaket ziyareti


Bursa'nın dağ ilçelerinden Keles Kocakavacık Köyü Tarım Kalkınma Kooperatifi Başkanı Erdoğan Yumak ve üyeleri, Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı'yı ziyaret etti. Kooperatif yönetimini makamında ağırlayan Fatih Danacı ile ilçedeki altyapı çalışmaları ve yatırım konuları konuşuldu.

Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın'dan Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı'ya ziyaret


Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın, Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı'yı makamında ziyaret etti. Nezaket ziyaretinde Orhangazi ilçesindeki altyapı çalışmaları ve yatırımları görüşüldü.

Yeşilçam'ın usta aktörü Ediz Hun, Limak Enerji çalışanlarıyla buluştu


Bursa’da Nostaljik Sinema etkinliğinde bir araya gelen Limak Enerji Grubu çalışanları, Yeşilçam’ın ünlü aktörlerinden Ediz Hun ile birlikte 1971 yapımı Güllü filmini seyretti.

Denizaltı elektriği UEDAŞ robotuyla güvende


UEDAŞ’ın Ar-Ge ekibi tarafından geliştirilen su altı robotuyla, adalara elektrik taşıyan sualtı kablolarındaki arızalar önceden tespit edilebiliyor.