Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / Nijerya’dan misafirlerimiz var
Nijerya’dan misafirlerimiz var  22.3.2013
Nijerya’dan misafirlerimiz var

Nijerya da Elektrik Dağıtım işlerinde faaliyet gösteren firma yetkilileri şirketimizi ziyaret etti.

Görüş alış verişi yapabilmek ve tesislerde incelemelerde bulunmak için UEDAŞ gibi çok büyük bir firmayı seçtiklerini belirten misafirlerimiz Nijerya Kaduna bölgesinde elektrik dağıtım işleri ile ilgili çalışmalar sürdürüyorlar. 26 Şubatta ziyareti sonlandırarak Bursa’dan ayrılan misafirlerimiz UEDAŞ yetkililerini Nijeryadaki tesislerini görmeye davet ettiler. Görüşmelerden her iki tarafta olumlu düşüncelerle ayrıldı.

Haberler
Haberler

UEDAŞ'tan Yerinde Sayaç Testi Hizmeti


Müşteri memnuniyetini herzaman ön planda tutan UEDAŞ, müşterilerden gelen talepler ya da okuma ekiplerinin rutin teknik ve fiziki incelemelerinde karşılaşılan arızalar için karşılaşılan 3 günlük inceleme süresini 1 güne düşürüyor. Yerinde sayaç test işlemiyle UEDAŞ, arızalı olmayan sayaçların sökülmesinin de önüne geçiyor.

Edremit'te Yaz Yoğunluğuna Önlem


UEDAŞ, yaz aylarında artan nüfus yoğunluğunu göz önüne alarak tatil bölgelerindeki bakım ve onarım faaliyetlerini artırdı.

Balıkesir'de Köy Okulu Kütüphaneye Kavuştu


“Bi Kitap Daha Aydınlık Bi Hayat” hedefiyle yola çıktığımız, 7 yılda 20 köy okuluna kütüphane kurduğumuz projemizde bu durağımız Balıkesir'in Susurluk İlçesindeki Karapürçek Şehit Mesut Nayman İlkokulu oldu.

"Gece ve Işık" Sergide Buluştu


6’ıncısını düzenlediğimiz ve bu yıl ilk kez uluslararası katılıma açılan 'Şehrin Işıkları Fotoğraf Yarışması'nda dereceye giren 50 fotoğraf Bursa Osmangazi’de yer alan Korupark AVM’de sanatseverlerin beğenisine sunuldu.