Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / “Şehrin Işıkları” 3.cü kez parladı
“Şehrin Işıkları” 3.cü kez parladı  17.6.2015
“Şehrin Işıkları” 3.cü kez parladı

Bu yıl 3.sü düzenlenen “Şehrin Işıkları” konulu ulusal fotoğraf yarışmamızın kazananları ödüllerini teslim aldı.

1 Mayıs-5 Haziran tarihleri arasında düzenlenen, ulusal arenada yüzlerce fotoğrafçının yarıştığı “Şehrin Işıkları” konulu fotoğraf yarışmamızı kazanan fotoğrafçılar ödüllerini, Genel Müdürümüz Mesut Efe’nin elinden aldı.

“Sanatı destekliyoruz”

Fotoğraf yarışmasının sonuçlanmasının ardından başarılı fotoğrafçılara ödüllerini teslim eden Genel Müdürümüz Mesut Efe, yarışmada gösterdikleri başarıdan dolayı ödül kazanan fotoğrafçıları kutladı. Efe, “Yüzlerce fotoğraf arasından en iyi dereceyi elde eden fotoğraflar gerçekten birbirinden güzeldi. Ödül kazanan yarışmacıları yürekten kutluyorum. Faaliyetlerimizin bu şekilde ilgi görmesi bizleri gururlandırıyor” diye konuştu.

Bu yıl üçüncüsü düzenlenen yarışmamıza 856 fotoğraf katıldı. Fotoğraf severler çektikleri fotoğraflarla en güzel şehir ışığı yakalamayı çalıştı. Yarışmaya katılan birbirinden güzel fotoğraf arasından Gürsel Egemen Ergin’in çektiği İstanbul Boğaz köprüsündeki ışık gösterisi fotoğrafı birinci olurken, İsa Cida’nın Ankara’da çektiği fotoğraf ikinci oldu. 3’üncüğe ise Emre Bostanoğlu’nun Samsun’da çektiği fotoğraf layık görüldü.

Birinciliği elde eden Gürsel Egemen Özgür’e Limra Hotel Antalya’da bir hafta her şey dâhil tatil hediye edilirken, ikinci olan yarışmacıya Nikon D3200 Fotoğraf Makinesi ve üçüncü olan yarışmacıya da Samsung Galaxy S4  Akıllı Telefon hediye edildi.

Haberler
Haberler

Uludağ'da ekiplerimizin zorlu mesaisi


Kış mevsiminin gözde turizm merkezlerinden Uludağ’da, kesintisiz elektrik enerjisi için sürdürülen çalışmalar dikkat çekti. UEDAŞ ekiplerinin zorlu koşullardaki çalışmaları aralıksız sürüyor.

Kardeşim Üşümesin gülümsetmeye devam ediyor


UEDAŞ'ın 7 yıldır sürdürdüğü “Kardeşim Üşümesin” projesi kapsamında bu kez Çanakkale’nin Biga İlçesi’ndeki çocukların yüzünü güldürdü.

UEDAŞ,Jandarma ile 'Kadına Şiddete Dur' Dedi


UEDAŞ ile Bursa İl Jandarma Komutanlığı Kadına Şiddetle Mücadele Günü kapsamında farkındalık çalışmasına imza attı. Kadın astsubaylar tarafından İnegöl’deki bir elektrik trafosuna “Kadına Şiddete Dur De” teması işlendi.

Enerji nakil hatları projesi mesleki eğitimi


UEDAŞ'ın İşletme Mühendisleri ve Müşteri Mühendisleri'nden oluşan 30 kişilik ekip, enerji nakil hatları projesi mesleki eğitimine katıldı.