Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / “Şehrin Işıkları” 3.cü kez parladı
“Şehrin Işıkları” 3.cü kez parladı  17.6.2015
“Şehrin Işıkları” 3.cü kez parladı

Bu yıl 3.sü düzenlenen “Şehrin Işıkları” konulu ulusal fotoğraf yarışmamızın kazananları ödüllerini teslim aldı.

1 Mayıs-5 Haziran tarihleri arasında düzenlenen, ulusal arenada yüzlerce fotoğrafçının yarıştığı “Şehrin Işıkları” konulu fotoğraf yarışmamızı kazanan fotoğrafçılar ödüllerini, Genel Müdürümüz Mesut Efe’nin elinden aldı.

“Sanatı destekliyoruz”

Fotoğraf yarışmasının sonuçlanmasının ardından başarılı fotoğrafçılara ödüllerini teslim eden Genel Müdürümüz Mesut Efe, yarışmada gösterdikleri başarıdan dolayı ödül kazanan fotoğrafçıları kutladı. Efe, “Yüzlerce fotoğraf arasından en iyi dereceyi elde eden fotoğraflar gerçekten birbirinden güzeldi. Ödül kazanan yarışmacıları yürekten kutluyorum. Faaliyetlerimizin bu şekilde ilgi görmesi bizleri gururlandırıyor” diye konuştu.

Bu yıl üçüncüsü düzenlenen yarışmamıza 856 fotoğraf katıldı. Fotoğraf severler çektikleri fotoğraflarla en güzel şehir ışığı yakalamayı çalıştı. Yarışmaya katılan birbirinden güzel fotoğraf arasından Gürsel Egemen Ergin’in çektiği İstanbul Boğaz köprüsündeki ışık gösterisi fotoğrafı birinci olurken, İsa Cida’nın Ankara’da çektiği fotoğraf ikinci oldu. 3’üncüğe ise Emre Bostanoğlu’nun Samsun’da çektiği fotoğraf layık görüldü.

Birinciliği elde eden Gürsel Egemen Özgür’e Limra Hotel Antalya’da bir hafta her şey dâhil tatil hediye edilirken, ikinci olan yarışmacıya Nikon D3200 Fotoğraf Makinesi ve üçüncü olan yarışmacıya da Samsung Galaxy S4  Akıllı Telefon hediye edildi.

Haberler
Haberler

Keles'li tarımcılardan Genel Müdürümüze nezaket ziyareti


Bursa'nın dağ ilçelerinden Keles Kocakavacık Köyü Tarım Kalkınma Kooperatifi Başkanı Erdoğan Yumak ve üyeleri, Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı'yı ziyaret etti. Kooperatif yönetimini makamında ağırlayan Fatih Danacı ile ilçedeki altyapı çalışmaları ve yatırım konuları konuşuldu.

Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın'dan Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı'ya ziyaret


Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın, Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı'yı makamında ziyaret etti. Nezaket ziyaretinde Orhangazi ilçesindeki altyapı çalışmaları ve yatırımları görüşüldü.

Yeşilçam'ın usta aktörü Ediz Hun, Limak Enerji çalışanlarıyla buluştu


Bursa’da Nostaljik Sinema etkinliğinde bir araya gelen Limak Enerji Grubu çalışanları, Yeşilçam’ın ünlü aktörlerinden Ediz Hun ile birlikte 1971 yapımı Güllü filmini seyretti.

Denizaltı elektriği UEDAŞ robotuyla güvende


UEDAŞ’ın Ar-Ge ekibi tarafından geliştirilen su altı robotuyla, adalara elektrik taşıyan sualtı kablolarındaki arızalar önceden tespit edilebiliyor.