Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / “Şehrin Işıkları” 3.cü kez parladı
“Şehrin Işıkları” 3.cü kez parladı  17.6.2015
“Şehrin Işıkları” 3.cü kez parladı

Bu yıl 3.sü düzenlenen “Şehrin Işıkları” konulu ulusal fotoğraf yarışmamızın kazananları ödüllerini teslim aldı.

1 Mayıs-5 Haziran tarihleri arasında düzenlenen, ulusal arenada yüzlerce fotoğrafçının yarıştığı “Şehrin Işıkları” konulu fotoğraf yarışmamızı kazanan fotoğrafçılar ödüllerini, Genel Müdürümüz Mesut Efe’nin elinden aldı.

“Sanatı destekliyoruz”

Fotoğraf yarışmasının sonuçlanmasının ardından başarılı fotoğrafçılara ödüllerini teslim eden Genel Müdürümüz Mesut Efe, yarışmada gösterdikleri başarıdan dolayı ödül kazanan fotoğrafçıları kutladı. Efe, “Yüzlerce fotoğraf arasından en iyi dereceyi elde eden fotoğraflar gerçekten birbirinden güzeldi. Ödül kazanan yarışmacıları yürekten kutluyorum. Faaliyetlerimizin bu şekilde ilgi görmesi bizleri gururlandırıyor” diye konuştu.

Bu yıl üçüncüsü düzenlenen yarışmamıza 856 fotoğraf katıldı. Fotoğraf severler çektikleri fotoğraflarla en güzel şehir ışığı yakalamayı çalıştı. Yarışmaya katılan birbirinden güzel fotoğraf arasından Gürsel Egemen Ergin’in çektiği İstanbul Boğaz köprüsündeki ışık gösterisi fotoğrafı birinci olurken, İsa Cida’nın Ankara’da çektiği fotoğraf ikinci oldu. 3’üncüğe ise Emre Bostanoğlu’nun Samsun’da çektiği fotoğraf layık görüldü.

Birinciliği elde eden Gürsel Egemen Özgür’e Limra Hotel Antalya’da bir hafta her şey dâhil tatil hediye edilirken, ikinci olan yarışmacıya Nikon D3200 Fotoğraf Makinesi ve üçüncü olan yarışmacıya da Samsung Galaxy S4  Akıllı Telefon hediye edildi.

Haberler
Haberler

UEDAŞ'tan Yerinde Sayaç Testi Hizmeti


Müşteri memnuniyetini herzaman ön planda tutan UEDAŞ, müşterilerden gelen talepler ya da okuma ekiplerinin rutin teknik ve fiziki incelemelerinde karşılaşılan arızalar için karşılaşılan 3 günlük inceleme süresini 1 güne düşürüyor. Yerinde sayaç test işlemiyle UEDAŞ, arızalı olmayan sayaçların sökülmesinin de önüne geçiyor.

Edremit'te Yaz Yoğunluğuna Önlem


UEDAŞ, yaz aylarında artan nüfus yoğunluğunu göz önüne alarak tatil bölgelerindeki bakım ve onarım faaliyetlerini artırdı.

Balıkesir'de Köy Okulu Kütüphaneye Kavuştu


“Bi Kitap Daha Aydınlık Bi Hayat” hedefiyle yola çıktığımız, 7 yılda 20 köy okuluna kütüphane kurduğumuz projemizde bu durağımız Balıkesir'in Susurluk İlçesindeki Karapürçek Şehit Mesut Nayman İlkokulu oldu.

"Gece ve Işık" Sergide Buluştu


6’ıncısını düzenlediğimiz ve bu yıl ilk kez uluslararası katılıma açılan 'Şehrin Işıkları Fotoğraf Yarışması'nda dereceye giren 50 fotoğraf Bursa Osmangazi’de yer alan Korupark AVM’de sanatseverlerin beğenisine sunuldu.