Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / ‘Liderlik’ eğitimi verildi
‘Liderlik’ eğitimi verildi  9.6.2015
‘Liderlik’ eğitimi verildi

Çalışanlarımızın verimliliğini arttırmak amacıyla sürekli ve etkin eğitim programlarımız devam ediyor.

İzgören Akademi işbirliğinde 5-6 Haziran tarihlerinde Montania Otel’de gerçekleştirilen  “Profesyonel Yönetim Becerileri Sistem Liderliği” 1. grup eğitim programına 24 kişilik teknik personelimiz katıldı.

Program kapsamında, katılımcıların iyi bir yönetici olabilmek için, farklı alanlardaki sorumlulukları yerine getirmesini sağlayacak yöntem ve becerilerin uygulamalı olarak öğretilmesi amaçlanmıştır.

Genel Müdürümüz Mesut Efe’nin de liderlik üzerine bir konuşma yaptığı programın 2. Grup eğitimlerinin temmuz ayı içerisinde yapılması planlanmaktadır.

Haberler
Haberler

Keles'li tarımcılardan Genel Müdürümüze nezaket ziyareti


Bursa'nın dağ ilçelerinden Keles Kocakavacık Köyü Tarım Kalkınma Kooperatifi Başkanı Erdoğan Yumak ve üyeleri, Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı'yı ziyaret etti. Kooperatif yönetimini makamında ağırlayan Fatih Danacı ile ilçedeki altyapı çalışmaları ve yatırım konuları konuşuldu.

Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın'dan Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı'ya ziyaret


Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın, Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı'yı makamında ziyaret etti. Nezaket ziyaretinde Orhangazi ilçesindeki altyapı çalışmaları ve yatırımları görüşüldü.

Yeşilçam'ın usta aktörü Ediz Hun, Limak Enerji çalışanlarıyla buluştu


Bursa’da Nostaljik Sinema etkinliğinde bir araya gelen Limak Enerji Grubu çalışanları, Yeşilçam’ın ünlü aktörlerinden Ediz Hun ile birlikte 1971 yapımı Güllü filmini seyretti.

Denizaltı elektriği UEDAŞ robotuyla güvende


UEDAŞ’ın Ar-Ge ekibi tarafından geliştirilen su altı robotuyla, adalara elektrik taşıyan sualtı kablolarındaki arızalar önceden tespit edilebiliyor.