Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / ‘Liderlik’ eğitimi verildi
‘Liderlik’ eğitimi verildi  9.6.2015
‘Liderlik’ eğitimi verildi

Çalışanlarımızın verimliliğini arttırmak amacıyla sürekli ve etkin eğitim programlarımız devam ediyor.

İzgören Akademi işbirliğinde 5-6 Haziran tarihlerinde Montania Otel’de gerçekleştirilen  “Profesyonel Yönetim Becerileri Sistem Liderliği” 1. grup eğitim programına 24 kişilik teknik personelimiz katıldı.

Program kapsamında, katılımcıların iyi bir yönetici olabilmek için, farklı alanlardaki sorumlulukları yerine getirmesini sağlayacak yöntem ve becerilerin uygulamalı olarak öğretilmesi amaçlanmıştır.

Genel Müdürümüz Mesut Efe’nin de liderlik üzerine bir konuşma yaptığı programın 2. Grup eğitimlerinin temmuz ayı içerisinde yapılması planlanmaktadır.

Haberler
Haberler

UEDAŞ'tan Yerinde Sayaç Testi Hizmeti


Müşteri memnuniyetini herzaman ön planda tutan UEDAŞ, müşterilerden gelen talepler ya da okuma ekiplerinin rutin teknik ve fiziki incelemelerinde karşılaşılan arızalar için karşılaşılan 3 günlük inceleme süresini 1 güne düşürüyor. Yerinde sayaç test işlemiyle UEDAŞ, arızalı olmayan sayaçların sökülmesinin de önüne geçiyor.

Edremit'te Yaz Yoğunluğuna Önlem


UEDAŞ, yaz aylarında artan nüfus yoğunluğunu göz önüne alarak tatil bölgelerindeki bakım ve onarım faaliyetlerini artırdı.

Balıkesir'de Köy Okulu Kütüphaneye Kavuştu


“Bi Kitap Daha Aydınlık Bi Hayat” hedefiyle yola çıktığımız, 7 yılda 20 köy okuluna kütüphane kurduğumuz projemizde bu durağımız Balıkesir'in Susurluk İlçesindeki Karapürçek Şehit Mesut Nayman İlkokulu oldu.

"Gece ve Işık" Sergide Buluştu


6’ıncısını düzenlediğimiz ve bu yıl ilk kez uluslararası katılıma açılan 'Şehrin Işıkları Fotoğraf Yarışması'nda dereceye giren 50 fotoğraf Bursa Osmangazi’de yer alan Korupark AVM’de sanatseverlerin beğenisine sunuldu.