Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / ‘Liderlik’ eğitimi verildi
‘Liderlik’ eğitimi verildi  9.6.2015
‘Liderlik’ eğitimi verildi

Çalışanlarımızın verimliliğini arttırmak amacıyla sürekli ve etkin eğitim programlarımız devam ediyor.

İzgören Akademi işbirliğinde 5-6 Haziran tarihlerinde Montania Otel’de gerçekleştirilen  “Profesyonel Yönetim Becerileri Sistem Liderliği” 1. grup eğitim programına 24 kişilik teknik personelimiz katıldı.

Program kapsamında, katılımcıların iyi bir yönetici olabilmek için, farklı alanlardaki sorumlulukları yerine getirmesini sağlayacak yöntem ve becerilerin uygulamalı olarak öğretilmesi amaçlanmıştır.

Genel Müdürümüz Mesut Efe’nin de liderlik üzerine bir konuşma yaptığı programın 2. Grup eğitimlerinin temmuz ayı içerisinde yapılması planlanmaktadır.

Haberler
Haberler

Uludağ'da ekiplerimizin zorlu mesaisi


Kış mevsiminin gözde turizm merkezlerinden Uludağ’da, kesintisiz elektrik enerjisi için sürdürülen çalışmalar dikkat çekti. UEDAŞ ekiplerinin zorlu koşullardaki çalışmaları aralıksız sürüyor.

Kardeşim Üşümesin gülümsetmeye devam ediyor


UEDAŞ'ın 7 yıldır sürdürdüğü “Kardeşim Üşümesin” projesi kapsamında bu kez Çanakkale’nin Biga İlçesi’ndeki çocukların yüzünü güldürdü.

UEDAŞ,Jandarma ile 'Kadına Şiddete Dur' Dedi


UEDAŞ ile Bursa İl Jandarma Komutanlığı Kadına Şiddetle Mücadele Günü kapsamında farkındalık çalışmasına imza attı. Kadın astsubaylar tarafından İnegöl’deki bir elektrik trafosuna “Kadına Şiddete Dur De” teması işlendi.

Enerji nakil hatları projesi mesleki eğitimi


UEDAŞ'ın İşletme Mühendisleri ve Müşteri Mühendisleri'nden oluşan 30 kişilik ekip, enerji nakil hatları projesi mesleki eğitimine katıldı.