Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / Kan kardeşim olur musun...
Kan kardeşim olur musun...  14.5.2015
Kan kardeşim olur musun...

İnsan odaklı sosyal sorumluluk çalışmalarımız kapsamında tedavisi sadece kan olan hastalıklarla mücadele için ‘Kan kardeşim olur musun' adı altında düzenlenen kan bağışı kampanyasına destek verdik. 

Hemofili ve talasemi hastalarının sorunlarına çözüm üretmek amacıyla kurulan HETADER’e (Hemofili ve Talasemi Derneği) destek vermek amacıyla Kızılay işbirliğinde gerçekleştirilen gönüllü kan bağışı kampanyasına personelimiz yoğun ilgi gösterdi. 

HETADER’e bağışlanacak

Merinos'ta bulunan Genel Müdürlük binasının bahçesine gelen Kızılay Kan Merkezi mobil aracında yapılan bağıştan önce form dolduran gönüllülerden herhangi bir sağlık problemi yaşamamaları için test yapıldı. Düzenlenen kampanyamızda personelden alınan kan HETADER’e bağışlanacak. Personelimize duyarlılıkları için teşekkür ediyoruz.

  
Haberler
Haberler

UEDAŞ'tan Yerinde Sayaç Testi Hizmeti


Müşteri memnuniyetini herzaman ön planda tutan UEDAŞ, müşterilerden gelen talepler ya da okuma ekiplerinin rutin teknik ve fiziki incelemelerinde karşılaşılan arızalar için karşılaşılan 3 günlük inceleme süresini 1 güne düşürüyor. Yerinde sayaç test işlemiyle UEDAŞ, arızalı olmayan sayaçların sökülmesinin de önüne geçiyor.

Edremit'te Yaz Yoğunluğuna Önlem


UEDAŞ, yaz aylarında artan nüfus yoğunluğunu göz önüne alarak tatil bölgelerindeki bakım ve onarım faaliyetlerini artırdı.

Balıkesir'de Köy Okulu Kütüphaneye Kavuştu


“Bi Kitap Daha Aydınlık Bi Hayat” hedefiyle yola çıktığımız, 7 yılda 20 köy okuluna kütüphane kurduğumuz projemizde bu durağımız Balıkesir'in Susurluk İlçesindeki Karapürçek Şehit Mesut Nayman İlkokulu oldu.

"Gece ve Işık" Sergide Buluştu


6’ıncısını düzenlediğimiz ve bu yıl ilk kez uluslararası katılıma açılan 'Şehrin Işıkları Fotoğraf Yarışması'nda dereceye giren 50 fotoğraf Bursa Osmangazi’de yer alan Korupark AVM’de sanatseverlerin beğenisine sunuldu.