Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / Kan kardeşim olur musun...
Kan kardeşim olur musun...  14.5.2015
Kan kardeşim olur musun...

İnsan odaklı sosyal sorumluluk çalışmalarımız kapsamında tedavisi sadece kan olan hastalıklarla mücadele için ‘Kan kardeşim olur musun' adı altında düzenlenen kan bağışı kampanyasına destek verdik. 

Hemofili ve talasemi hastalarının sorunlarına çözüm üretmek amacıyla kurulan HETADER’e (Hemofili ve Talasemi Derneği) destek vermek amacıyla Kızılay işbirliğinde gerçekleştirilen gönüllü kan bağışı kampanyasına personelimiz yoğun ilgi gösterdi. 

HETADER’e bağışlanacak

Merinos'ta bulunan Genel Müdürlük binasının bahçesine gelen Kızılay Kan Merkezi mobil aracında yapılan bağıştan önce form dolduran gönüllülerden herhangi bir sağlık problemi yaşamamaları için test yapıldı. Düzenlenen kampanyamızda personelden alınan kan HETADER’e bağışlanacak. Personelimize duyarlılıkları için teşekkür ediyoruz.

  
Haberler
Haberler

Keles'li tarımcılardan Genel Müdürümüze nezaket ziyareti


Bursa'nın dağ ilçelerinden Keles Kocakavacık Köyü Tarım Kalkınma Kooperatifi Başkanı Erdoğan Yumak ve üyeleri, Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı'yı ziyaret etti. Kooperatif yönetimini makamında ağırlayan Fatih Danacı ile ilçedeki altyapı çalışmaları ve yatırım konuları konuşuldu.

Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın'dan Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı'ya ziyaret


Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın, Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı'yı makamında ziyaret etti. Nezaket ziyaretinde Orhangazi ilçesindeki altyapı çalışmaları ve yatırımları görüşüldü.

Yeşilçam'ın usta aktörü Ediz Hun, Limak Enerji çalışanlarıyla buluştu


Bursa’da Nostaljik Sinema etkinliğinde bir araya gelen Limak Enerji Grubu çalışanları, Yeşilçam’ın ünlü aktörlerinden Ediz Hun ile birlikte 1971 yapımı Güllü filmini seyretti.

Denizaltı elektriği UEDAŞ robotuyla güvende


UEDAŞ’ın Ar-Ge ekibi tarafından geliştirilen su altı robotuyla, adalara elektrik taşıyan sualtı kablolarındaki arızalar önceden tespit edilebiliyor.