Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / Kan kardeşim olur musun...
Kan kardeşim olur musun...  14.5.2015
Kan kardeşim olur musun...

İnsan odaklı sosyal sorumluluk çalışmalarımız kapsamında tedavisi sadece kan olan hastalıklarla mücadele için ‘Kan kardeşim olur musun' adı altında düzenlenen kan bağışı kampanyasına destek verdik. 

Hemofili ve talasemi hastalarının sorunlarına çözüm üretmek amacıyla kurulan HETADER’e (Hemofili ve Talasemi Derneği) destek vermek amacıyla Kızılay işbirliğinde gerçekleştirilen gönüllü kan bağışı kampanyasına personelimiz yoğun ilgi gösterdi. 

HETADER’e bağışlanacak

Merinos'ta bulunan Genel Müdürlük binasının bahçesine gelen Kızılay Kan Merkezi mobil aracında yapılan bağıştan önce form dolduran gönüllülerden herhangi bir sağlık problemi yaşamamaları için test yapıldı. Düzenlenen kampanyamızda personelden alınan kan HETADER’e bağışlanacak. Personelimize duyarlılıkları için teşekkür ediyoruz.

  
Haberler
Haberler

Elektrik kesintilerine hızlı çözüm üreten sistem


UEDAŞ, SCADA sistemi ile elektrik kesintilerine uzaktan anında müdahale edebiliyor. Bu sayede elektrik kesintileri 5-10 saniye içerisinde giderilirken, kesinti süreleri de azalarak müşteri memnuniyetinin artması sağlanıyor.

Uludağ'da ekiplerimizin zorlu mesaisi


Kış mevsiminin gözde turizm merkezlerinden Uludağ’da, kesintisiz elektrik enerjisi için sürdürülen çalışmalar dikkat çekti. UEDAŞ ekiplerinin zorlu koşullardaki çalışmaları aralıksız sürüyor.

Kardeşim Üşümesin gülümsetmeye devam ediyor


UEDAŞ'ın 7 yıldır sürdürdüğü “Kardeşim Üşümesin” projesi kapsamında bu kez Çanakkale’nin Biga İlçesi’ndeki çocukların yüzünü güldürdü.

UEDAŞ,Jandarma ile 'Kadına Şiddete Dur' Dedi


UEDAŞ ile Bursa İl Jandarma Komutanlığı Kadına Şiddetle Mücadele Günü kapsamında farkındalık çalışmasına imza attı. Kadın astsubaylar tarafından İnegöl’deki bir elektrik trafosuna “Kadına Şiddete Dur De” teması işlendi.