Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / Veda Yemeği
Veda Yemeği  30.4.2015
Veda Yemeği

Genel Müdürümüz Sn. Mehmet islamoğlu’nun Boğaziçi Elektrik Dağıtım Genel Müdürlüğü görevine atanması nedeniyle bir veda yemeği düzenlendi.

Dobruca Sosyal Tesisleri’nde düzenlenen yemeğe birim müdürleri ve personeller katıldı. Yemeğin ardından konuşma yapan Mehmet İslamoğlu, “Görevde bulunduğumuz yaklaşık dört yıl süresince birlikte çok iş başardık. Desteklerinizi hiçbir zaman unutmayacağım hepinize teşekkür ediyorum” dedi. Mehmet İslamoğlu’nun yerine UEDAŞ Genel Müdürlüğüne vekaleten atanan Sn. Mesut Efe, “Bu bir bayrak yarışıdır, yapılan güzel çalışmalara aynı dinamizm ve disiplinle hep birlikte devam edeceğiz” diye konuştu.

Ardından İslamoğluna, Mesut Efe tarafından plaket ve çeşitli hediyeler takdim edildi. Düzenlenen organizasyon hatıra fotoğrafı çekimiyle sona erdi.

 
Haberler
Haberler

Uludağ'da ekiplerimizin zorlu mesaisi


Kış mevsiminin gözde turizm merkezlerinden Uludağ’da, kesintisiz elektrik enerjisi için sürdürülen çalışmalar dikkat çekti. UEDAŞ ekiplerinin zorlu koşullardaki çalışmaları aralıksız sürüyor.

Kardeşim Üşümesin gülümsetmeye devam ediyor


UEDAŞ'ın 7 yıldır sürdürdüğü “Kardeşim Üşümesin” projesi kapsamında bu kez Çanakkale’nin Biga İlçesi’ndeki çocukların yüzünü güldürdü.

UEDAŞ,Jandarma ile 'Kadına Şiddete Dur' Dedi


UEDAŞ ile Bursa İl Jandarma Komutanlığı Kadına Şiddetle Mücadele Günü kapsamında farkındalık çalışmasına imza attı. Kadın astsubaylar tarafından İnegöl’deki bir elektrik trafosuna “Kadına Şiddete Dur De” teması işlendi.

Enerji nakil hatları projesi mesleki eğitimi


UEDAŞ'ın İşletme Mühendisleri ve Müşteri Mühendisleri'nden oluşan 30 kişilik ekip, enerji nakil hatları projesi mesleki eğitimine katıldı.