Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / Veda Yemeği
Veda Yemeği  30.4.2015
Veda Yemeği

Genel Müdürümüz Sn. Mehmet islamoğlu’nun Boğaziçi Elektrik Dağıtım Genel Müdürlüğü görevine atanması nedeniyle bir veda yemeği düzenlendi.

Dobruca Sosyal Tesisleri’nde düzenlenen yemeğe birim müdürleri ve personeller katıldı. Yemeğin ardından konuşma yapan Mehmet İslamoğlu, “Görevde bulunduğumuz yaklaşık dört yıl süresince birlikte çok iş başardık. Desteklerinizi hiçbir zaman unutmayacağım hepinize teşekkür ediyorum” dedi. Mehmet İslamoğlu’nun yerine UEDAŞ Genel Müdürlüğüne vekaleten atanan Sn. Mesut Efe, “Bu bir bayrak yarışıdır, yapılan güzel çalışmalara aynı dinamizm ve disiplinle hep birlikte devam edeceğiz” diye konuştu.

Ardından İslamoğluna, Mesut Efe tarafından plaket ve çeşitli hediyeler takdim edildi. Düzenlenen organizasyon hatıra fotoğrafı çekimiyle sona erdi.

 
Haberler
Haberler

UEDAŞ'tan Yerinde Sayaç Testi Hizmeti


Müşteri memnuniyetini herzaman ön planda tutan UEDAŞ, müşterilerden gelen talepler ya da okuma ekiplerinin rutin teknik ve fiziki incelemelerinde karşılaşılan arızalar için karşılaşılan 3 günlük inceleme süresini 1 güne düşürüyor. Yerinde sayaç test işlemiyle UEDAŞ, arızalı olmayan sayaçların sökülmesinin de önüne geçiyor.

Edremit'te Yaz Yoğunluğuna Önlem


UEDAŞ, yaz aylarında artan nüfus yoğunluğunu göz önüne alarak tatil bölgelerindeki bakım ve onarım faaliyetlerini artırdı.

Balıkesir'de Köy Okulu Kütüphaneye Kavuştu


“Bi Kitap Daha Aydınlık Bi Hayat” hedefiyle yola çıktığımız, 7 yılda 20 köy okuluna kütüphane kurduğumuz projemizde bu durağımız Balıkesir'in Susurluk İlçesindeki Karapürçek Şehit Mesut Nayman İlkokulu oldu.

"Gece ve Işık" Sergide Buluştu


6’ıncısını düzenlediğimiz ve bu yıl ilk kez uluslararası katılıma açılan 'Şehrin Işıkları Fotoğraf Yarışması'nda dereceye giren 50 fotoğraf Bursa Osmangazi’de yer alan Korupark AVM’de sanatseverlerin beğenisine sunuldu.