Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / Veda Yemeği
Veda Yemeği  30.4.2015
Veda Yemeği

Genel Müdürümüz Sn. Mehmet islamoğlu’nun Boğaziçi Elektrik Dağıtım Genel Müdürlüğü görevine atanması nedeniyle bir veda yemeği düzenlendi.

Dobruca Sosyal Tesisleri’nde düzenlenen yemeğe birim müdürleri ve personeller katıldı. Yemeğin ardından konuşma yapan Mehmet İslamoğlu, “Görevde bulunduğumuz yaklaşık dört yıl süresince birlikte çok iş başardık. Desteklerinizi hiçbir zaman unutmayacağım hepinize teşekkür ediyorum” dedi. Mehmet İslamoğlu’nun yerine UEDAŞ Genel Müdürlüğüne vekaleten atanan Sn. Mesut Efe, “Bu bir bayrak yarışıdır, yapılan güzel çalışmalara aynı dinamizm ve disiplinle hep birlikte devam edeceğiz” diye konuştu.

Ardından İslamoğluna, Mesut Efe tarafından plaket ve çeşitli hediyeler takdim edildi. Düzenlenen organizasyon hatıra fotoğrafı çekimiyle sona erdi.

 
Haberler
Haberler

Keles'li tarımcılardan Genel Müdürümüze nezaket ziyareti


Bursa'nın dağ ilçelerinden Keles Kocakavacık Köyü Tarım Kalkınma Kooperatifi Başkanı Erdoğan Yumak ve üyeleri, Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı'yı ziyaret etti. Kooperatif yönetimini makamında ağırlayan Fatih Danacı ile ilçedeki altyapı çalışmaları ve yatırım konuları konuşuldu.

Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın'dan Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı'ya ziyaret


Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın, Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı'yı makamında ziyaret etti. Nezaket ziyaretinde Orhangazi ilçesindeki altyapı çalışmaları ve yatırımları görüşüldü.

Yeşilçam'ın usta aktörü Ediz Hun, Limak Enerji çalışanlarıyla buluştu


Bursa’da Nostaljik Sinema etkinliğinde bir araya gelen Limak Enerji Grubu çalışanları, Yeşilçam’ın ünlü aktörlerinden Ediz Hun ile birlikte 1971 yapımı Güllü filmini seyretti.

Denizaltı elektriği UEDAŞ robotuyla güvende


UEDAŞ’ın Ar-Ge ekibi tarafından geliştirilen su altı robotuyla, adalara elektrik taşıyan sualtı kablolarındaki arızalar önceden tespit edilebiliyor.