Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / Yatırım çalışmaları anlatıldı
Yatırım çalışmaları anlatıldı  1.4.2015
Yatırım çalışmaları anlatıldı

Bursa’nın merkez ilçelerinden Yıldırım’da gerçekleştirdiğimiz çalışma ve yatırımlar dün akşam Almira Otel’de düzenlenen toplantıda masaya yatırıldı.

Yıldırım Belediye Başkanı İsmail Hakkı Edebali, Ak Parti Yıldırım İlçe Başkanı Hüdayi Yazıcı ve Belediye Meclis Üyelerinin katıldığı toplantı UEDAŞ Sistem İşletme Direktörü Mesut Efe'nin sunumuyla başladı.  İlçeye katma değer sağlayacak yatırım projelerinin anlatıldığı bilgilendirme sunumunun ardından ilçede elektrikle ilgili yaşanan sorunlar ve sorunların nasıl çözülebileceğine dair bilgi alışverişinde bulunuldu.

Yıldırım Belediye Başkanı ve diğer paydaşların yapılan sunuma ve ilçeye yatırım yapılması konusunda gösterdikleri yoğun ilgi ve özveriye teşekkür ederiz.

Haberler
Haberler

Keles'li tarımcılardan Genel Müdürümüze nezaket ziyareti


Bursa'nın dağ ilçelerinden Keles Kocakavacık Köyü Tarım Kalkınma Kooperatifi Başkanı Erdoğan Yumak ve üyeleri, Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı'yı ziyaret etti. Kooperatif yönetimini makamında ağırlayan Fatih Danacı ile ilçedeki altyapı çalışmaları ve yatırım konuları konuşuldu.

Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın'dan Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı'ya ziyaret


Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın, Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı'yı makamında ziyaret etti. Nezaket ziyaretinde Orhangazi ilçesindeki altyapı çalışmaları ve yatırımları görüşüldü.

Yeşilçam'ın usta aktörü Ediz Hun, Limak Enerji çalışanlarıyla buluştu


Bursa’da Nostaljik Sinema etkinliğinde bir araya gelen Limak Enerji Grubu çalışanları, Yeşilçam’ın ünlü aktörlerinden Ediz Hun ile birlikte 1971 yapımı Güllü filmini seyretti.

Denizaltı elektriği UEDAŞ robotuyla güvende


UEDAŞ’ın Ar-Ge ekibi tarafından geliştirilen su altı robotuyla, adalara elektrik taşıyan sualtı kablolarındaki arızalar önceden tespit edilebiliyor.