Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / Yatırım çalışmaları anlatıldı
Yatırım çalışmaları anlatıldı  1.4.2015
Yatırım çalışmaları anlatıldı

Bursa’nın merkez ilçelerinden Yıldırım’da gerçekleştirdiğimiz çalışma ve yatırımlar dün akşam Almira Otel’de düzenlenen toplantıda masaya yatırıldı.

Yıldırım Belediye Başkanı İsmail Hakkı Edebali, Ak Parti Yıldırım İlçe Başkanı Hüdayi Yazıcı ve Belediye Meclis Üyelerinin katıldığı toplantı UEDAŞ Sistem İşletme Direktörü Mesut Efe'nin sunumuyla başladı.  İlçeye katma değer sağlayacak yatırım projelerinin anlatıldığı bilgilendirme sunumunun ardından ilçede elektrikle ilgili yaşanan sorunlar ve sorunların nasıl çözülebileceğine dair bilgi alışverişinde bulunuldu.

Yıldırım Belediye Başkanı ve diğer paydaşların yapılan sunuma ve ilçeye yatırım yapılması konusunda gösterdikleri yoğun ilgi ve özveriye teşekkür ederiz.

Haberler
Haberler

UEDAŞ'tan Yerinde Sayaç Testi Hizmeti


Müşteri memnuniyetini herzaman ön planda tutan UEDAŞ, müşterilerden gelen talepler ya da okuma ekiplerinin rutin teknik ve fiziki incelemelerinde karşılaşılan arızalar için karşılaşılan 3 günlük inceleme süresini 1 güne düşürüyor. Yerinde sayaç test işlemiyle UEDAŞ, arızalı olmayan sayaçların sökülmesinin de önüne geçiyor.

Edremit'te Yaz Yoğunluğuna Önlem


UEDAŞ, yaz aylarında artan nüfus yoğunluğunu göz önüne alarak tatil bölgelerindeki bakım ve onarım faaliyetlerini artırdı.

Balıkesir'de Köy Okulu Kütüphaneye Kavuştu


“Bi Kitap Daha Aydınlık Bi Hayat” hedefiyle yola çıktığımız, 7 yılda 20 köy okuluna kütüphane kurduğumuz projemizde bu durağımız Balıkesir'in Susurluk İlçesindeki Karapürçek Şehit Mesut Nayman İlkokulu oldu.

"Gece ve Işık" Sergide Buluştu


6’ıncısını düzenlediğimiz ve bu yıl ilk kez uluslararası katılıma açılan 'Şehrin Işıkları Fotoğraf Yarışması'nda dereceye giren 50 fotoğraf Bursa Osmangazi’de yer alan Korupark AVM’de sanatseverlerin beğenisine sunuldu.