Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / Yatırım çalışmaları anlatıldı
Yatırım çalışmaları anlatıldı  1.4.2015
Yatırım çalışmaları anlatıldı

Bursa’nın merkez ilçelerinden Yıldırım’da gerçekleştirdiğimiz çalışma ve yatırımlar dün akşam Almira Otel’de düzenlenen toplantıda masaya yatırıldı.

Yıldırım Belediye Başkanı İsmail Hakkı Edebali, Ak Parti Yıldırım İlçe Başkanı Hüdayi Yazıcı ve Belediye Meclis Üyelerinin katıldığı toplantı UEDAŞ Sistem İşletme Direktörü Mesut Efe'nin sunumuyla başladı.  İlçeye katma değer sağlayacak yatırım projelerinin anlatıldığı bilgilendirme sunumunun ardından ilçede elektrikle ilgili yaşanan sorunlar ve sorunların nasıl çözülebileceğine dair bilgi alışverişinde bulunuldu.

Yıldırım Belediye Başkanı ve diğer paydaşların yapılan sunuma ve ilçeye yatırım yapılması konusunda gösterdikleri yoğun ilgi ve özveriye teşekkür ederiz.

Haberler
Haberler

Elektrik kesintilerine hızlı çözüm üreten sistem


UEDAŞ, SCADA sistemi ile elektrik kesintilerine uzaktan anında müdahale edebiliyor. Bu sayede elektrik kesintileri 5-10 saniye içerisinde giderilirken, kesinti süreleri de azalarak müşteri memnuniyetinin artması sağlanıyor.

Uludağ'da ekiplerimizin zorlu mesaisi


Kış mevsiminin gözde turizm merkezlerinden Uludağ’da, kesintisiz elektrik enerjisi için sürdürülen çalışmalar dikkat çekti. UEDAŞ ekiplerinin zorlu koşullardaki çalışmaları aralıksız sürüyor.

Kardeşim Üşümesin gülümsetmeye devam ediyor


UEDAŞ'ın 7 yıldır sürdürdüğü “Kardeşim Üşümesin” projesi kapsamında bu kez Çanakkale’nin Biga İlçesi’ndeki çocukların yüzünü güldürdü.

UEDAŞ,Jandarma ile 'Kadına Şiddete Dur' Dedi


UEDAŞ ile Bursa İl Jandarma Komutanlığı Kadına Şiddetle Mücadele Günü kapsamında farkındalık çalışmasına imza attı. Kadın astsubaylar tarafından İnegöl’deki bir elektrik trafosuna “Kadına Şiddete Dur De” teması işlendi.