Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / WIN 2015 otomasyon fuarına katıldık
WIN 2015 otomasyon fuarına katıldık  24.3.2015
WIN 2015 otomasyon fuarına katıldık

19-22 Mart 2015 tarihleri arasında İstanbul Tüyap Fuar Merkezi’nde düzenlenen WIN 2015 Endüstriyel Otomoasyon Fuarına katıldık.

Ar-ge Stratejik Planlama Direktörü Mesut Efe, Kayıp Kaçak Direktörü Muharrem Alıç ve Eğitim İş Sağlığı Yönetmeni Mustafa Kartal ve beraberindeki yaklaşık 20 kişilik teknik ekibimiz test ve ölçü aletleri ile enerji-sayaç otomasyonuna yönelik yeni ürün ve hizmetleri inceleme fırsatı buldu.

  
Haberler
Haberler

UEDAŞ'tan Yerinde Sayaç Testi Hizmeti


Müşteri memnuniyetini herzaman ön planda tutan UEDAŞ, müşterilerden gelen talepler ya da okuma ekiplerinin rutin teknik ve fiziki incelemelerinde karşılaşılan arızalar için karşılaşılan 3 günlük inceleme süresini 1 güne düşürüyor. Yerinde sayaç test işlemiyle UEDAŞ, arızalı olmayan sayaçların sökülmesinin de önüne geçiyor.

Edremit'te Yaz Yoğunluğuna Önlem


UEDAŞ, yaz aylarında artan nüfus yoğunluğunu göz önüne alarak tatil bölgelerindeki bakım ve onarım faaliyetlerini artırdı.

Balıkesir'de Köy Okulu Kütüphaneye Kavuştu


“Bi Kitap Daha Aydınlık Bi Hayat” hedefiyle yola çıktığımız, 7 yılda 20 köy okuluna kütüphane kurduğumuz projemizde bu durağımız Balıkesir'in Susurluk İlçesindeki Karapürçek Şehit Mesut Nayman İlkokulu oldu.

"Gece ve Işık" Sergide Buluştu


6’ıncısını düzenlediğimiz ve bu yıl ilk kez uluslararası katılıma açılan 'Şehrin Işıkları Fotoğraf Yarışması'nda dereceye giren 50 fotoğraf Bursa Osmangazi’de yer alan Korupark AVM’de sanatseverlerin beğenisine sunuldu.