Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / WIN 2015 otomasyon fuarına katıldık
WIN 2015 otomasyon fuarına katıldık  24.3.2015
WIN 2015 otomasyon fuarına katıldık

19-22 Mart 2015 tarihleri arasında İstanbul Tüyap Fuar Merkezi’nde düzenlenen WIN 2015 Endüstriyel Otomoasyon Fuarına katıldık.

Ar-ge Stratejik Planlama Direktörü Mesut Efe, Kayıp Kaçak Direktörü Muharrem Alıç ve Eğitim İş Sağlığı Yönetmeni Mustafa Kartal ve beraberindeki yaklaşık 20 kişilik teknik ekibimiz test ve ölçü aletleri ile enerji-sayaç otomasyonuna yönelik yeni ürün ve hizmetleri inceleme fırsatı buldu.

  
Haberler
Haberler

Uludağ'da ekiplerimizin zorlu mesaisi


Kış mevsiminin gözde turizm merkezlerinden Uludağ’da, kesintisiz elektrik enerjisi için sürdürülen çalışmalar dikkat çekti. UEDAŞ ekiplerinin zorlu koşullardaki çalışmaları aralıksız sürüyor.

Kardeşim Üşümesin gülümsetmeye devam ediyor


UEDAŞ'ın 7 yıldır sürdürdüğü “Kardeşim Üşümesin” projesi kapsamında bu kez Çanakkale’nin Biga İlçesi’ndeki çocukların yüzünü güldürdü.

UEDAŞ,Jandarma ile 'Kadına Şiddete Dur' Dedi


UEDAŞ ile Bursa İl Jandarma Komutanlığı Kadına Şiddetle Mücadele Günü kapsamında farkındalık çalışmasına imza attı. Kadın astsubaylar tarafından İnegöl’deki bir elektrik trafosuna “Kadına Şiddete Dur De” teması işlendi.

Enerji nakil hatları projesi mesleki eğitimi


UEDAŞ'ın İşletme Mühendisleri ve Müşteri Mühendisleri'nden oluşan 30 kişilik ekip, enerji nakil hatları projesi mesleki eğitimine katıldı.