Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / “Şehrin Işıkları” Fotoğraf Sergisi İnegöl AVM’de parladı
“Şehrin Işıkları” Fotoğraf Sergisi İnegöl AVM’de parladı  24.3.2015
“Şehrin Işıkları” Fotoğraf Sergisi İnegöl AVM’de parladı

Uludağ Elektrik Dağıtım A.Ş.  “Şehrin Işıkları” konulu ulusal çapta düzenlediği fotoğraf yarışmasında ödül alan ve sergileme kazanan yaklaşık 30 fotoğrafı, değişik mimariye sahip olan İnegöl AVM’nin Sergi Salonunda Fotoğraf severlerle buluşturdu.

İnegöl İşletme Müdürü Enis Gürer ve Yenişehir İşletme sorumlusu Mehmet Çıray sergiyi ziyaret ederek fotoğrafları incelediler.  İşletme müdürü Enis Gürer; İnegöl AVM yöneticilerine bu fırsatı verdikleri için teşekkür etti.

 
Haberler
Haberler

Keles'li tarımcılardan Genel Müdürümüze nezaket ziyareti


Bursa'nın dağ ilçelerinden Keles Kocakavacık Köyü Tarım Kalkınma Kooperatifi Başkanı Erdoğan Yumak ve üyeleri, Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı'yı ziyaret etti. Kooperatif yönetimini makamında ağırlayan Fatih Danacı ile ilçedeki altyapı çalışmaları ve yatırım konuları konuşuldu.

Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın'dan Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı'ya ziyaret


Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın, Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı'yı makamında ziyaret etti. Nezaket ziyaretinde Orhangazi ilçesindeki altyapı çalışmaları ve yatırımları görüşüldü.

Yeşilçam'ın usta aktörü Ediz Hun, Limak Enerji çalışanlarıyla buluştu


Bursa’da Nostaljik Sinema etkinliğinde bir araya gelen Limak Enerji Grubu çalışanları, Yeşilçam’ın ünlü aktörlerinden Ediz Hun ile birlikte 1971 yapımı Güllü filmini seyretti.

Denizaltı elektriği UEDAŞ robotuyla güvende


UEDAŞ’ın Ar-Ge ekibi tarafından geliştirilen su altı robotuyla, adalara elektrik taşıyan sualtı kablolarındaki arızalar önceden tespit edilebiliyor.