Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / “Şehrin Işıkları” Fotoğraf Sergisi İnegöl AVM’de parladı
“Şehrin Işıkları” Fotoğraf Sergisi İnegöl AVM’de parladı  24.3.2015
“Şehrin Işıkları” Fotoğraf Sergisi İnegöl AVM’de parladı

Uludağ Elektrik Dağıtım A.Ş.  “Şehrin Işıkları” konulu ulusal çapta düzenlediği fotoğraf yarışmasında ödül alan ve sergileme kazanan yaklaşık 30 fotoğrafı, değişik mimariye sahip olan İnegöl AVM’nin Sergi Salonunda Fotoğraf severlerle buluşturdu.

İnegöl İşletme Müdürü Enis Gürer ve Yenişehir İşletme sorumlusu Mehmet Çıray sergiyi ziyaret ederek fotoğrafları incelediler.  İşletme müdürü Enis Gürer; İnegöl AVM yöneticilerine bu fırsatı verdikleri için teşekkür etti.

 
Haberler
Haberler

UEDAŞ'tan Yerinde Sayaç Testi Hizmeti


Müşteri memnuniyetini herzaman ön planda tutan UEDAŞ, müşterilerden gelen talepler ya da okuma ekiplerinin rutin teknik ve fiziki incelemelerinde karşılaşılan arızalar için karşılaşılan 3 günlük inceleme süresini 1 güne düşürüyor. Yerinde sayaç test işlemiyle UEDAŞ, arızalı olmayan sayaçların sökülmesinin de önüne geçiyor.

Edremit'te Yaz Yoğunluğuna Önlem


UEDAŞ, yaz aylarında artan nüfus yoğunluğunu göz önüne alarak tatil bölgelerindeki bakım ve onarım faaliyetlerini artırdı.

Balıkesir'de Köy Okulu Kütüphaneye Kavuştu


“Bi Kitap Daha Aydınlık Bi Hayat” hedefiyle yola çıktığımız, 7 yılda 20 köy okuluna kütüphane kurduğumuz projemizde bu durağımız Balıkesir'in Susurluk İlçesindeki Karapürçek Şehit Mesut Nayman İlkokulu oldu.

"Gece ve Işık" Sergide Buluştu


6’ıncısını düzenlediğimiz ve bu yıl ilk kez uluslararası katılıma açılan 'Şehrin Işıkları Fotoğraf Yarışması'nda dereceye giren 50 fotoğraf Bursa Osmangazi’de yer alan Korupark AVM’de sanatseverlerin beğenisine sunuldu.