Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / “Şehrin Işıkları” Fotoğraf Sergisi İnegöl AVM’de parladı
“Şehrin Işıkları” Fotoğraf Sergisi İnegöl AVM’de parladı  24.3.2015
“Şehrin Işıkları” Fotoğraf Sergisi İnegöl AVM’de parladı

Uludağ Elektrik Dağıtım A.Ş.  “Şehrin Işıkları” konulu ulusal çapta düzenlediği fotoğraf yarışmasında ödül alan ve sergileme kazanan yaklaşık 30 fotoğrafı, değişik mimariye sahip olan İnegöl AVM’nin Sergi Salonunda Fotoğraf severlerle buluşturdu.

İnegöl İşletme Müdürü Enis Gürer ve Yenişehir İşletme sorumlusu Mehmet Çıray sergiyi ziyaret ederek fotoğrafları incelediler.  İşletme müdürü Enis Gürer; İnegöl AVM yöneticilerine bu fırsatı verdikleri için teşekkür etti.

 
Haberler
Haberler

Uludağ'da ekiplerimizin zorlu mesaisi


Kış mevsiminin gözde turizm merkezlerinden Uludağ’da, kesintisiz elektrik enerjisi için sürdürülen çalışmalar dikkat çekti. UEDAŞ ekiplerinin zorlu koşullardaki çalışmaları aralıksız sürüyor.

Kardeşim Üşümesin gülümsetmeye devam ediyor


UEDAŞ'ın 7 yıldır sürdürdüğü “Kardeşim Üşümesin” projesi kapsamında bu kez Çanakkale’nin Biga İlçesi’ndeki çocukların yüzünü güldürdü.

UEDAŞ,Jandarma ile 'Kadına Şiddete Dur' Dedi


UEDAŞ ile Bursa İl Jandarma Komutanlığı Kadına Şiddetle Mücadele Günü kapsamında farkındalık çalışmasına imza attı. Kadın astsubaylar tarafından İnegöl’deki bir elektrik trafosuna “Kadına Şiddete Dur De” teması işlendi.

Enerji nakil hatları projesi mesleki eğitimi


UEDAŞ'ın İşletme Mühendisleri ve Müşteri Mühendisleri'nden oluşan 30 kişilik ekip, enerji nakil hatları projesi mesleki eğitimine katıldı.